Supernatural

Aslında Bu sezon çok güzel
baslarım belkii birkac bolum beni cekse devamı gelir zaten:) ama yabancı dizi deyincede aklıma ilk sırada supernatural geliyor dean ve sam ikilisinden daha uyumlu basrol oyuncularına denk gelemedim daha:)

Bu gidişle Tanrı'yla ev arkadaşı olacaklar ya... Sezon, önce oyuncuların, sonra izleyicilerin çarpılmasıyla final yapacağını garantiledi. :ruh:

:KK48: Yine de bu sezon en iyi sezonlardan biri bence
Geçen sezondan daha iyi olduğu kesin ama ben hala Sam ve Dean'in genç olduğu, babalarının, Bobby'nin bölümlere girip çıktığı, daha küçük olaylarla ilgilendikleri, Castiel'in daha karizmatik ve komik olduğu, dizinin odağında Winchester kardeşlerin ve aile meselelerinin olduğu o eski sezonları özlüyorum ve artık o sezonlardan aldığım tadı alamıyorum. Tanrıydı, kızkardeşiydi, Luciferdı filan bıktırdı biraz beni.

Geçen sezondan daha iyi olduğu kesin ama ben hala Sam ve Dean'in genç olduğu, babalarının, Bobby'nin bölümlere girip çıktığı, daha küçük olaylarla ilgilendikleri, Castiel'in daha karizmatik ve komik olduğu, dizinin odağında Winchester kardeşlerin ve aile meselelerinin olduğu o eski sezonları özlüyorum ve artık o sezonlardan aldığım tadı alamıyorum. Tanrıydı, kızkardeşiydi, Luciferdı filan bıktırdı biraz beni.

Eski bölümler çok güzeldi hak veriyorum sana
Ben de leviathan ların olduğu sezonu hiç sevmemiştim
Ama Lucifer ve Amara , Tanrı bence güzeldi bu Sezon
Gelecek sezonu napacaklar onu merak ediyorum
Kalmadı pek malzeme

Eski bölümler çok güzeldi hak veriyorum sana
Ben de leviathan ların olduğu sezonu hiç sevmemiştim
Ama Lucifer ve Amara , Tanrı bence güzeldi bu Sezon
Gelecek sezonu napacaklar onu merak ediyorum
Kalmadı pek malzeme
Amara'dan tiksindim tam anlamıyla, arada ortaya çıkıp ellerini gökyüzüne kaldırarak kardeşine meydan okuması dışında bir olayı yok. Tanrı'nın dizi bitene kadar ortaya çıkmamasını yeğlerdim. Pasifliği filan hayal kırıklığı yarattı. Lucifer, Mahşerin Atlıları hatta zamanında görünüp kaybolan Loki bile daha heybetli, daha güçlü bir karakter olarak çıkmıştı ortaya. Metatron bile Tanrı olabilir de, o Tanrı da iş yok. Bazı şeyler gizemli kalmalıydı ya da ortaya çıkacaksa ağzımızı açık bırakmalıydı bence. Kıyamet kopamadı ya, sonra dizi resmen b.ka sardı. Sam ve Dean'i seviyorum da izliyorum, yoksa konular ilgi çekiciliğini yitirdi. Ben "av" olayını seviyorum. Hayalet avcıları modunda her bölüm yeni yaratıklar, yeni maceralar şeklinde devam etselerdi yeğlerdim açıkçası. =)

Amara'dan tiksindim tam anlamıyla, arada ortaya çıkıp ellerini gökyüzüne kaldırarak kardeşine meydan okuması dışında bir olayı yok. Tanrı'nın dizi bitene kadar ortaya çıkmamasını yeğlerdim. Pasifliği filan hayal kırıklığı yarattı. Lucifer, Mahşerin Atlıları hatta zamanında görünüp kaybolan Loki bile daha heybetli, daha güçlü bir karakter olarak çıkmıştı ortaya. Metatron bile Tanrı olabilir de, o Tanrı da iş yok. Bazı şeyler gizemli kalmalıydı ya da ortaya çıkacaksa ağzımızı açık bırakmalıydı bence. Kıyamet kopamadı ya, sonra dizi resmen b.ka sardı. Sam ve Dean'i seviyorum da izliyorum, yoksa konular ilgi çekiciliğini yitirdi. Ben "av" olayını seviyorum. Hayalet avcıları modunda her bölüm yeni yaratıklar, yeni maceralar şeklinde devam etselerdi yeğlerdim açıkçası. =)

Farklı yapabilecekleri çok şey vardı evet
Av bölümleri güzeldi ama ne zamanki ilk sezonda meg girdi babaları falan bir konu oluştu benim o Zaman daha çok hoşuma gitmişti
Sonra bir çok şeyde suyu çıktı
Bende dean için izliyorum
Sam e ısınamadım hiç

Tanrı da zaten çok heybetli bir şey bekliyorduk
Ama zaten Chuck tan yürüyecekleri belliydi
Şimdi Nasıl yaparlar bilmiyorum
Ama katılıyorum ilk 5 sezon efsaneydi
Şaka maka bu diziyle yaklaşık 10 yılım geçti
Çok dağıtsalarda bırakamıyorum artık

Bundan sonrasını nasıl yürütler diye çok merak etmekteyim. Ayrıca sezon bittiğinde hep çok üzülüyorum. Bir parçam eksik gibi...

13 sezon oynadi hic bikmadan izliyorum 14. Sezonun baslamasini bekliorum ♥️ Ekimde basliycakmis herzaman oldugu gibi..

14. Sezonun 13. Bolumunu izleyen varmii onca seneden sonra babalari anneleri ve winchester kardeslerin aile saadetini izlemek o karizmatik babalarini tekrar gormek cook guzeldi bee:KK200: hele babalarinin anneleri maryle karsilastigi andaki o sarilmalari yokmuydu eridim bittim bu bolumu cok duygusaldi:cry:

14. Sezonun 13. Bolumunu izleyen varmii onca seneden sonra babalari anneleri ve winchester kardeslerin aile saadetini izlemek o karizmatik babalarini tekrar gormek cook guzeldi bee:KK200: hele babalarinin anneleri maryle karsilastigi andaki o sarilmalari yokmuydu eridim bittim bu bolumu cok duygusaldi:cry:
şu tanrıyı da bulsalar artık michael cezalandırılsa jack güçlerine kavuşsa bir de crowley geri dönse ahh ah :)

X