Şüphe duydum

Gorusmediginiz bir kız kardeşiniz var yani? Anneniz de mi görüşmüyor o kızıyla? Çok karışık gerçekten. Kızın hesabından babasına bakardım ben olsam aşırı merak ederdim ya
Evet annem 3 evli ilk eşimden bir oğlu 2 eşinden bir kızı var babamdan da 5 kardeşiz yani inanın hemde çok karışık kızın hesabı yok evlenince kapatmış

Evet annem 3 evli ilk eşimden bir oğlu 2 eşinden bir kızı var babamdan da 5 kardeşiz yani inanın hemde çok karışık kızın hesabı yok evlenince kapatmış
Eski eşlerden 3 babanızdan 5 kardeş. Toplamda 8 kardeş misiniz ay kafam karıştı kusura bakmayın :) o kız dışında diğer tüm kardeşlerle görüşüyor musunuz peki?

Eski eşlerden 3 babanızdan 5 kardeş. Toplamda 8 kardeş misiniz ay kafam karıştı kusura bakmayın :) o kız dışında diğer tüm kardeşlerle görüşüyor musunuz peki?
5 kardeş görüşürüz ilk eşten olan oğlunu hiç sevmem görüşmekte bn istemiyorum kendisiyle kızıylada iletişim evlenince o koptu o da birazcık annesiz büyümenin vermiş olduğu bir sinirle birzcık bize düşman biz anneli büyüdük o annesiz büyümüş psikolojisi baskı yapıyor zamanında babam onu almış yanımıza tabi o bni çok dövermiş annemde geri babasına vermiş o yüzden o ayrı kalmış yani bu arada toplam 7 kardeşiz

Babamında 3 çoçuğu var il eşinden onlarlada görüşmüyoruz ve en küçük oğluylada aramızda 3 ay var bn ondan 3 ay büyüğüm

Ay çok zor ya valla olan çocuklara oluyor arada kalıyorlar en şanslı grup son eşten olan kardeşler olarak sizsiniz o zaman anne baba birlikte :) ama babanız öz babanız olmasa belli ederdi bence ya da bri şekilde söylerlerdi size, ayrı olan başka kardeşler de var çünkü

Babamında 3 çoçuğu var il eşinden onlarlada görüşmüyoruz ve en küçük oğluylada aramızda 3 ay var bn ondan 3 ay büyüğüm
Ay beynim yandı beynim konudaki ilk mesajı bile anlamak için 3 4 kez okudum 3 ay nasıl büyük oluyorsunuz saat geç diye anlamıyorum galiba

Vallahi Dallas Türkiye'de çekilmiş 1990 li yillarda da haberimiz olmamış

Kim kiminle nerde nasıl hobaaaaa

Evet dallasın konya versiyonu
Canım benim Allah kolaylık versin. Ben son noktayi koyuyorum baban annenin 3. Kocasi, annen 2. Kocada iken kacamak olmuş, muhtemelen adam bosamayinca eziyet etmis adama, sonuc baban 3 numaralı adam

Yok be annem babam ayrılalı 10 sene oldu ama kardeşlerimle görüşüyoruz evlenen var okuyan var biz iyiz yani

Evet evet ayrılıklar terk etmeler ihanetler çoçuklar rezillik diz boyu bizim evde
Ay annende ne hikayeler vardır otur dinle bizde de babam 3.evlliligini yaptı ama başka çocuk yok allahtan. Hoş gerçi söz konusu babam olunca bir yerden bir kardeşim çıkarsa ben de şaşırmam yani

Canım benim Allah kolaylık versin. Ben son noktayi koyuyorum baban annenin 3. Kocasi, annen 2. Kocada iken kacamak olmuş, muhtemelen adam bosamayinca eziyet etmis adama, sonuc baban 3 numaralı adam
Vayy be net cvp valla çok tatmin edici oldu ztn uğraşmam kim kimin anası danası bnm aile huxurum var çoçuklarımla ağzımın tadını bozamam çokk teşekkür ederim bu arada

Ay annende ne hikayeler vardır otur dinle bizde de babam 3.evlliligini yaptı ama başka çocuk yok allahtan. Hoş gerçi söz konusu babam olunca bir yerden bir kardeşim çıkarsa ben de şaşırmam yani
Ahahaha bu erkekler nie böyle ya ama anama bakınca kadınlarda az değilmiş demessem olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…