Şüphe duydum

Ay annende ne hikayeler vardır otur dinle 😂 bizde de babam 3.evlliligini yaptı ama başka çocuk yok allahtan. Hoş gerçi söz konusu babam olunca bir yerden bir kardeşim çıkarsa ben de şaşırmam yani :KK45:
Yok bn evin erkeği gibiyim bna çok anlatamaz öyle şeyleri 🤣 çekinir bnden brzcık tersim bn o konularda

Ahahaha bu erkekler nie böyle ya ama anama bakınca kadınlarda az değilmiş demessem olmaz 🤣
Amannn hep erkekler mi 2 şer 3er kez evlenecek. Kadın doğruyu aramış ne yapsın. Seda Sayan 8 kere mi ne evlenmiş mesela. Gerçi annenden bir 4.hamle gelirse şaşırmam 😂

Amannn hep erkekler mi 2 şer 3er kez evlenecek. Kadın doğruyu aramış ne yapsın. Seda Sayan 8 kere mi ne evlenmiş mesela. Gerçi annenden bir 4.hamle gelirse şaşırmam 😂
Yaptı onu 4 5 6 güzel kadın brzcık ta paralı 🤣şu saatten snra kimseye hsp vermem bn diyip duruyo evin kabadayısı bn azarşıyom kızıyom anca öyle brzcık duruyo buda çapkın kadın 🤣

Yaptı onu 4 5 6 güzel kadın brzcık ta paralı 🤣şu saatten snra kimseye hsp vermem bn diyip duruyo evin kabadayısı bn azarşıyom kızıyom anca öyle brzcık duruyo buda çapkın kadın 🤣
Ay annen mi yaptı 4 5 6? Konudan çıkıcam çıkamıyorum dizi gibi ahhsjsjd

B Bonibonlukek nolur elcevab gülüm msjim arada kaynadi 😃
Memem şişecek uyuyamam şimdi🤣
Evli değil babamdan snra bir kere denedi getirdiği adamı restoran camından içeri soktum vazgeçti daha doğrusu adam korktu kaçtı çnkü bnm küçük bekar kız kardeşim var ne olursa olsun istemem aşk hayatı yaşayabişir ama evlilik en küçük kardeşim kndine bir düzen kurup hayatını kendi idam ettirene kdr mümkün değil

Evli değil babamdan snra bir kere denedi getirdiği adamı restoran camından içeri soktum vazgeçti daha doğrusu adam korktu kaçtı çnkü bnm küçük bekar kız kardeşim var ne olursa olsun istemem aşk hayatı yaşayabişir ama evlilik en küçük kardeşim kndine bir düzen kurup hayatını kendi idam ettirene kdr mümkün değil
Annen bencede yapmasin yaşasın aşkı sevdayı...

Düzgün bir hayati olsaydi evlensin derdim. Ama adamlar adam degil sanki..

Gülseren Buğdaycıoglu' nu buraya davet ediyorum🤣🤣🤣

Aynn öyle 2 tatlı söze kdr akılkıda bir kadın ama aşk meşk işi olunca 20 yaşında ergen 🤣
Bazi insanlar 60 yasina da gelse basinda hep kavak yelleri esermiş...
Annen o hesap...
Allah sana eşine çocuklarına mutluluk ve huzur versin.
24 yasindasin B Bonibonlukek ama annenden cok daha olgun ve akilli bir kadinsin.
Tebrik ediyorum seni. Hep mutlu ol emi 😃

Canım bence annen 2. Eşiyle evliyken babanla bir ilişkisi olmus. Sana bu süreçte hamile kalmis olabilir. Ama normalde olnasi gereken senin 2. ese ait nufusa geçmen gerekirdi. Yani hukuken seni 3. ese kayıt ettirmezler. 2. eşin bunun icin dava açması gerekir ya da annenin. O yuzden senin nüfus cüzdanın geç cıkmış olabilir. Kaldiki 2. es ve 3. es birbirini tanıyor ve husumetli anladığım kadarıyla. Annenin 2. Eşi de baban olabilir. Ama bunu en iyi annen bilir

Ama 3. es ile ilişkisi olduğu icin 2. es aldatma dolayisiyla hamileligi kabul etmemis de olabilir. Allah yardimcin olsun. Zor bir durum.

Bazi insanlar 60 yasina da gelse basinda hep kavak yelleri esermiş...
Annen o hesap...
Allah sana eşine çocuklarına mutluluk ve huzur versin.
24 yasindasin B Bonibonlukek ama annenden cok daha olgun ve akilli bir kadinsin.
Tebrik ediyorum seni. Hep mutlu ol emi 😃
Amin çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için 🙏

X