Şüphe duydum

Demi ztn ondan vazgeçmek için değilde bu şüphe yerli mi yersiz öi onu bilemedim olsa ne olmasa ne tırnağım diye sever babam bni yoksa
Şimdi tek mesele kimlikse yersiz benim kimliğimde geç çıktı ama babam babam yani 😅
Diğer meseleye gelince de hiiç karıştırmayalım oralarını en iyisi. Madem babanla ilişkiniz bu kadar güzel biyolojik baban olmasa ne olur. Önemli olan kan bağı değil can bağı. Boşver 🤗

Şimdi tek mesele kimlikse yersiz benim kimliğimde geç çıktı ama babam babam yani 😅
Diğer meseleye gelince de hiiç karıştırmayalım oralarını en iyisi. Madem babanla ilişkiniz bu kadar güzel biyolojik baban olmasa ne olur. Önemli olan kan bağı değil can bağı. Boşver 🤗
Valla rahatladım sayenizde tek başına imsan bu kdr ayrıntılı düşünemiyor malesef 🙏

Tüm olaylarınız çok karışıkmış zaten. Kardeşinizle kimlik değişmeniz de ayrıca garip bir durum olduğu için büyük ihtimalle yine tarihlerle ilgili bir sıkıntı vardır.

Bu arada biyolojik babanın farklı olması önemli değil diyenler olmuş, dünyanın en saçma yorumu bence. Gayette önemli bir olay, kendilerinin başına gelse böyle düşünmeyeceklerine eminim.

Tüm olaylarınız çok karışıkmış zaten. Kardeşinizle kimlik değişmeniz de ayrıca garip bir durum olduğu için büyük ihtimalle yine tarihlerle ilgili bir sıkıntı vardır.

Bu arada biyolojik babanın farklı olması önemli değil diyenler olmuş, dünyanın en saçma yorumu bence. Gayette önemli bir olay, kendilerinin başına gelse böyle düşünmeyeceklerine eminim.
Böyle diyenlerden biride benim ve her şeyden o kadar kolay emin olma bence

Evet ben o “dünyanın en saçma”yorumlarından birini yapanlardanım.
Kendi kızı olabileceğinden zerre şüphe duymayıp beni diğer eşin nüfusuna veren ve anladıgım kadarıyla ortalarda bile olmayan adam ve yanında büyüdüğüm beni tırnağım diye seven adam arasında hiç bir şekilde ikileme düşmem. Kesin ve net.
Karşı tarafı tanımadıgımız için kendimizden yola çıkarak yorum yapıyoruz zaten, kendi başlarına gelse böyle düşünmezler demeniz bence de saçma olan. Yorumunuzu yapın geçin, başkalarına sallamayın.

Kendi kızı olabileceğinden zerre şüphe duymayıp beni diğer eşin nüfusuna veren ve anladıgım kadarıyla ortalarda bile olmayan adam ve yanında büyüdüğüm beni tırnağım diye seven adam arasında hiç bir şekilde ikileme düşmem.
Ben konu sahibi 'seçim yapsın, arada kalsın' demiyorum zaten. Elbette emek veren baba biyolojik babadan üstündür ama bu demek değil ki ortada bir muallak varsa görmezden gelinerek üstü kapatılsın.

İnsanın biyolojik bile olsa ebeveynlerinin kim olduğu konusunda şüphe duymamak en doğal haklarından biri. Öyle 'aman boş ver' deyip geçilecek bir mevzu değil yani bu. Ayrıca zaten yorumumun sonuna da 'bence' kelimesini ekledim.

Yine de söylüyorum bence saçma.

Ben konu sahibi 'seçim yapsın, arada kalsın' demiyorum zaten. Elbette emek veren baba biyolojik babadan üstündür ama bu demek değil ki ortada bir muallak varsa görmezden gelinerek üstü kapatılsın.

İnsanın biyolojik bile olsa ebeveynlerinin kim olduğu konusunda şüphe duymamak en doğal haklarından biri. Öyle 'aman boş ver' deyip geçilecek bir mevzu değil yani bu. Ayrıca zaten yorumumun sonuna da 'bence' kelimesini ekledim.

Yine de söylüyorum bence saçma.
Herkes kendi doğru bildiği kişisel yorumunu yapıyor burda.
Siz de o çok değerli düşüncelerinizi bir başka üyenin ‘saçma’ yorumu üzerinden yürümeden de dile getirebilirsiniz pekala. Bence.
İyi forumlar.

Konu sahibinin medeni durumu nedir bilemiyorum ama soybağı önemli değil diyenler işe sadece baba meselesi olarak bakmamak lazım.

24 yaşındayım çok güzel bir evliliğim ve 2 güzel kızım var şükür. Ailem kendimi bildim bileli sorunludur ve boşandılar.
Annemin babam 3. Eşi babamın ise 2.eşi annemin her evliliğinden bir çoçuğu var babamdan ise 5 kardeşiz en büyükleri bnm.

Beni yoran olayı şöyle anlatayım bugun eşimle e devletten nufus kayıt örneklerine bakarken bir tarih olayı çok dikkatimi çekti bnm doğum tarihim 11/06/97 annemin eşinden boşanma tarihi ise 19/09/1997 ama bu sürede annem bnm kimliğimi çıkarmamış ve 2005 te kimlik çıkardılar bna.
Sadece şu tarih olayı bni çok şaşırttı neden bna kimlik çıkarmamış 1 sene sonra veya 6 ay sonra babam babam değil mi acaba diye şüpheye düştüm ve anneme sorduğum da dalga geçiyor gibi cvp veriyor 🥺

Eğer babanız bildiğiniz adam babanızsa anneniz eski eşini aldatmış, babanızla evlenene kadar size kimlik çıkarmamış gibi duruyor.

Muhtemelen anneniz 2. eşi ile resmi olarak boşanmadan ayrı yaşamaya başlamış, bu süreçte babanız ile tanışıp imam nikah ile yaşamıştır. O dönemde de size gebe kalmış olabilir.
Tabi benim yazdıklarım varsayım sadece.
Yalnız şu saçma; siz çok eski zamanlarda doğmamışsınız ki 97 doğumlusunuz, neden nüfus cüzdanınızı çıkartmakta o kadar geç kalmışlar.

X