Dudak Makyajı Sur plus dudak dolgunlaştırıcı serum...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Son düzenleme:
gayet hoş cnm dudakların :KK34:
saol canım işte kadın değil miyiz her zaman daha iyisini daha güzelini ister dururuz:)

biraz fark var gibii .. yinede devaaaaaammmmmmm et canım umudunu kaybetme azından ben öyle yapıyorum :)
evet ben de ilk başta fark göremedim ama alt dudağım sanki birazcık daha dolgunlaşmış evet devam edeceğim yarıda bırakmak olmas:) daha bir tüp bile bitmedi

bende istiyorum bunu kullanmak üst dudagım yok gibi bşi :KK1: takip edelim seni bakalım :18:

bende istiyorum bunu kullanmak üst dudagım yok gibi bşi :KK1: takip edelim seni bakalım :18:

Bende gelismeleri coooook merak ettim canim :kk77:

Tatlım nasıl gidiyor kullanmaya devam ediyormusun merak ediyorum

kızlar valla boşuna para verip almayın derim ben size öyle kutunun üzerinde yazdığı gibi bir ayın sonunda %40' a varan büyüme falan yok evet biraz farklılık oluyor ama inanın ben vicks, tarçın yağı ya da sallay hansen' in tarçınlı parlatıcısını sürdüğümde daha çok şişiyor dudaklarım evet kalıcı olmuyor ama bu kadar umutlanıp aylarca her gece kullanıp adam akıllı bir sonuç elde edememekten daha iyidir...bu arada ben vazgeçtim mi??? hayır...daha ikinci tüp bitmedi az kaldı ben bakım kremi niyetine gece yatmadan önce sürmeye devam edeceğim iki tüp daha kremim var en azından dudaklarıma bakım yapıyor ama kesinlikle ve kesinlikle mucize yok öyle dedikleri gibi bir ayda gözle görülür büyüme falan hele hiç yok...

kızlar valla boşuna para verip almayın derim ben size öyle kutunun üzerinde yazdığı gibi bir ayın sonunda %40' a varan büyüme falan yok evet biraz farklılık oluyor ama inanın ben vicks, tarçın yağı ya da sallay hansen' in tarçınlı parlatıcısını sürdüğümde daha çok şişiyor dudaklarım evet kalıcı olmuyor ama bu kadar umutlanıp aylarca her gece kullanıp adam akıllı bir sonuç elde edememekten daha iyidir...bu arada ben vazgeçtim mi??? Hayır...daha ikinci tüp bitmedi az kaldı ben bakım kremi niyetine gece yatmadan önce sürmeye devam edeceğim iki tüp daha kremim var en azından dudaklarıma bakım yapıyor ama kesinlikle ve kesinlikle mucize yok öyle dedikleri gibi bir ayda gözle görülür büyüme falan hele hiç yok...

neden boyle asılsız yere anlatırlarkı sırf tıcaret ugruna halbukı ıyı bısı olsaydı burda senın yazdıgını okuyan herkes alırdı bence bende dahıl .dudaklardan muzdarıbım:)kızlarr aranızda baska teknıklerle dudakalrımızı kalın gostereck bısıler varmı??mesela dudak kalemı falan fılann...cerahı mudahalede ıstemıyroum goruyoruz herkesı tavsan gıbı cıkıyolar ortalıgaa:))cok guluyorumm

neden boyle asılsız yere anlatırlarkı sırf tıcaret ugruna halbukı ıyı bısı olsaydı burda senın yazdıgını okuyan herkes alırdı bence bende dahıl .dudaklardan muzdarıbım:)kızlarr aranızda baska teknıklerle dudakalrımızı kalın gostereck bısıler varmı??mesela dudak kalemı falan fılann...cerahı mudahalede ıstemıyroum goruyoruz herkesı tavsan gıbı cıkıyolar ortalıgaa:))cok guluyorumm

merhaba makyajla dudakları kalın gösternek hakkında şöyle bir şey biliyorum
açık renk bir dudak kalemi dudak çizgisinin biraz dışından sürülüp, kalemin rengine yakın açık renk bir ruj uygulanırsa dudaklar kalın görünür

ben de kimse sormayacak zannettim:) kullanalı 6 gün oldu 30 günün sonunda gözle görünür değişiklik oluyormuş ama sanki dudaklarım şekillenmeye başlıyor ama büyüme şeklinde değil sanki dudak kontörlerim sertleşti kalınlaştı gibi hissediyorum zaten fotoğrafını çektim kullanmadan önce 15. gün ve 30. gün koyucam fotoğrafları umarım faydası olur ya

merhaba kullandığınız sur plas işe yaradı mı

sanırım bu kozmetiklerle dudak dolgunlaştırmak biraz hayal oluyor, bende diorun aldım en son, gerçi düzenli kullanmıyorum, ama öyle bir gelişme yok, sadece sürünce görüntü güzel oluyor :S

mrb bn yeni gördüm yazınızı, acaba işe yaradımı son durum nedir...öneriyormusunuz bnde kullanmak istiyorumda...

arkadaşlar siz sur plus serum diyorsunuz ya ben resmi sitesinden almadım. ürünü erserbilişim diye bir siteden temin ettim.99 TL ye.. sizce kandırıldım mı?? kremsi bir tüp içerisinde. dudagıma suruyorum kıvrımlar sankı daha bı belırgınlestı ama yınede dolandırıcı bir sitemi emin olamadım:KK43:(

arkadaşlar siz sur plus serum diyorsunuz ya ben resmi sitesinden almadım. ürünü erserbilişim diye bir siteden temin ettim.99 TL ye.. sizce kandırıldım mı?? kremsi bir tüp içerisinde. dudagıma suruyorum kıvrımlar sankı daha bı belırgınlestı ama yınede dolandırıcı bir sitemi emin olamadım:KK43:(

Bende ayni siteden siparis ettim henuz gelmedi ama cok merak ediyorum etkisi oldumu sizde son,durum nedir acaba umarim dolandirilmamisimdir:KK17:

X