Sürdürülebilir Su Orucu Günlüğü

Nikinik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2016
3.418
15.911
Eveeet daha önce denedim çok güzel kilolar verip gerçekten dinclestigimi hissettiğim yöntem evet sürdürülebilir su orucu kendime göre uyarladigim diyet ve sağlık orucu diyebilirim :KK76:
Tiroit rahatsizligim oldugu icin duzenli kan tahlilleri yaptiriyorum. Ve bu diyetle kan degerlerimin daha da duzeldigini gordum. Bu diyetin benim icin saglikli oldugunu ve doktorumla gorusek yaptigimi da belirtmek isterim.şu ara diyeti bırakıp ipin ucunu biraz kaçırmışken muhteşem bir dönüş olacak benim için😇Ve bu son olacak tahminen 82 civarlarindayim bugün son günüm diye biraz abartmiş da olabilirim 😅😅 yarın tartılıp basliyorum.günlük kilo ve deneyimlerimi paylaşacağım. Katılmak isteyen olursa kapı açık çıkın çıkın gelin :KK36:

Baslangic 20 mayis 81.4

Hedefler
79.9:super:
74.9
69.9
64.9

20 mayis--81.4
21 mayis--80.7
22 mayis--80.2
23 mayis--79.2

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım çok sağlıklı değil diye biliyorum ben böyle şeyleri ama bide başlamadan önce lavmanla boşaltım felan yapılması gerekiyormuş galiba bi ara bende düşündüm aidin salih in önerdiğini ama sağlıksız olduğuna dair çok şey okudum vazgeçtim bakalım burdakiler ne diyecek

Canım çok sağlıklı değil diye biliyorum ben böyle şeyleri ama bide başlamadan önce lavmanla boşaltım felan yapılması gerekiyormuş galiba bi ara bende düşündüm aidin salih in önerdiğini ama sağlıksız olduğuna dair çok şey okudum vazgeçtim bakalım burdakiler ne diyecek
Görüşleriniz için teşekkür ederim 😊

1. Gün

81.4 le gune basladim cay ictim hafif bir bas agrisi vardi kahve ictim gecti. Ilk gun icin bas agrisi beklentim vardi. Aksam biraz daha artmis olarak donebilir hazirlikliyim 😏 halsizlik yok iyiyim 👍

2. Gun

Cok yogun bir gundu. Surekli disarda oldugum icin fazla su tüketemedim ve aniden bastiran sicaklardan sanirim vucudumda odem var yarin yesil cayla falan telafi etmeyi düşünüyorum. Bugun tukettiklerim cay kahve soda ve portakal suyu.

3. Gun

Bugun aclik hissinin kayboldugu gun sifir aclik sifir halsizlik. Bugun cay ve turk kahvesiyle gecirdim

Merhaba , bu diyet sadece sıvı alarak oluyo dimi
Merhaba 🤗 aslinda sadece suyla yapılıyor ama ben kahve ve caysiz yapamıyorum bazen dinclesmek adina portakal suyu maden suyu ya da sebze suları iciyorum. Cok acikirsam diyeti surdurmek adina 1 gun fire verip domates peynir ya da meyve yedigim de oluyor. Bu diyeti bir kac kez denedim yaklasik 15 kilo verdim. Baslikta da dedigim gibi surdurulebilir olmasi icin kendime göre uyarladim😊

X