Aralıklı oruç ile hedef 6 kg vermek

66.1 hala. Vermemiş görünüyorum ama gobegimde ve basenlerde incelme oldu sanırım, içine giremediğim bir kıyafeti giydim bayramda ve oldu. Ödem mi gitti acaba bilemiyorum.

İyi bayramlar
Ben 61,5 ☹️ (harbi harbi yedim)
Saat 16:30 salata yiyip günü kapattım

Aney 85
Bütün gün hiç birşey yemedi akşam 19:00 misafirleriyle her şeyden yedi (tatlı, börek, sarma) 😳

Ben yarım kilo aldım, o aynı :skandal:

İyi bayramlar ben tartilamadim hic bayram surecinde evimjzde değildik. Düzenim bozuldu malesef diyeti es gectim 3 gün. Herkes zayıflamissin dedi elbiselerimi eteklerimi giydim .
Yeni geldik evimize. Hepinizin guncel kilosunu eklicdm. Kaldigimiz yerden devam . Yemegimi 5bucuk gibi yedim. Kahvaltiya kadar yemek yok birazdan yürüyüş yapicam

Bayram nasıl geçti arkadaşlar? Herkesin kazasız belasız sağlıkla ve huzurla geçmiştir umarım.
Ben de çok uygulayamadım, evlenme yildönünümüz vardı. Ayrıca 1. gün aksam yemeği vardı ailece. Kahvaltılar hep zengindi. Ama bugünden itibaren tekrar tam motiveyim.

Tatlı hiç yemedim sadece 1.gün 1 dilim baklava yedim.

Bu arada bayram ziyaretinde yanlış bir diyet uygulaması dinledim. 2.5 ayda 25 kg vermiş. Sabah 2 kaşık yulaf ile lapa yapıp kahvaltı yapmış. Öğlen yemek yok aksam da yine 2 kaşık yulaf ve 2 kaşık yoğurt yemiş. Temiz saçmalamış !
Tüm vücut fonksiyonlarını bozmuş, yüksek ansiyon hastası olmuş. Ayrıca eminim ki saç ve tirnaklarindan tutun da, cildi bile bozulmuştur. Vücut sarkma yapar çünkü böyle bir diyette.
Bu diyet değil ölüm orucu gibi bir sey

Kızlar ben bayramdan baya yedim 🙄
Haftasonu toplarlarım derken bu 2 gün de karışık geçti.
Yarından sonra toparlarım inşallah.
Doğrusu biraz motivasyonumu kaybettim sanki.
Bayramlar veya orucumu bozduran etkinlikler beni çok etkiliyor, ha deyince toparlayamıyorum.

Kızlar ben bayramdan baya yedim 🙄
Haftasonu toplarlarım derken bu 2 gün de karışık geçti.
Yarından sonra toparlarım inşallah.
Doğrusu biraz motivasyonumu kaybettim sanki.
Bayramlar veya orucumu bozduran etkinlikler beni çok etkiliyor, ha deyince toparlayamıyorum.
Hepimize sesleniyorum ALOO ALOO 🥰Motivasyonumuzu toplamamiz icin kizlar yarından itibaren buraya aktif yazmamiz lazim. Bugun en son yemegimi 4bucukta yedim. Sonra da çoluk çocuk disari ciktik parka gittik onlar oynarken ben yürüyüş yaptim. Kaldigim yerden devam ediyoruz. Evet bayramda yedik ictik iyi hoş. Bu yaz bittiginde istedigimi kiloya ulaşmış olacagiz acelemiz yok di mi.
YARIN sabahtan itibaren basliyoruz herkesten gunde en az 1 yorum bekliyorum ne yaptiginj ettiginizi yazın 💜💜

Yarın da herkesin güncel kilosunu gectigimiz persembeye göre güncelleme yapicam. Yazmayanlar yazsin yarın tartilip .

Ben köy evindeyim canlar. Ancak salı sabah evde tartilip yazabilirim bu seferlik böyle olsun.

Aynen her gün burada o gün ne yaptık yazalım. Öğün sâatleri ve kısaca nasıl beslendik. Yürüyüş ve sporu da yazalım.

Ayrıca hedef kilosuna ulaşmak üzere olanlar sipariş ettiği veya dolabında olup da üzerine olmayan o çok sevdiği kıyafetten bahsedebilir. Resmini atabilir.

Mesela ben en son 11 yil önce 60 kg iken kırık beyaz krep bir elbise almıştım onu bir gecede gitmiştim. Sonra da hiç giyemedim.

Inşallah hedefime ulaşınca giyip resim atacağım

Günaydın günaydıınnnn ☀️
Bugün daha iyi beslendim. Annemde olduğum için biraz zor oluyor ama direniyorum😅
Kahve yapıyor yanında çikolata getiriyor, yemek yiyoruz arkadan kalan baklavaları çıkarıyor 🤷🏻‍♀️😁 hep geri çeviriyorum.
Eve gidince 24 saatlik oruç tutacağım.

Günaydın ben de ana evindeyim, çikolata baklava fln yemiyorum. 2 öğün beslenmeye devam. Eve gidince yarından itibaren ben de bir ayar çekeceğim kendime. Kilo almamak bile bir başarı ama vermek için gerçekten ekstra bir şey yapmak lazım. Ya düzenli spor ya da kalori azaltımı. Ya da her ikisi. Vücudu aç bıraktığında mesela aksam 6 dan sonra yemediginde beyinden bir ileti gidiyor ve yağ yakımı olduğunu hissedebiliyorum. Sabah da kahvaltıyı 11 hatta 12 ye kadar sabredebilirsek çok güzel oluyor.

Merhaba bende katilmak istiyorum
24 yasindayim evliyim
Boyum 1.57
Kilo 67
Hedef 55 kilo hadi bakalim insallah olur
Hosgeldiniz💕🌼 hemen bilgilerinizi ilk sayfaya ekledim . Aralikli oruc yapiyoruz hangi saatleri uyguluyorsunuz diyetinizden biraz bahseder misiniz? 🧚‍♂️

Selam kizlar mutlu haftalar kahvaltimi saat 11de yaptim . Yemegimi de 15:30 da yedim ustune de 2 meyve yedim. An itibariyle yeme işini kapattim . Zaten bu aralar sicaktan sanirim midem cok rahatsiz . Yiyesim gelmiyor.
Regl dönemine girdim henüz gelmedi ama şişliği 4gun önceden basliyor.
Muhtemelen tartida fazla çıkarım.
Aksam yemeklerinizi kacta yiceksiniz yedikten sonra yazın emi 🧜🏻‍♀️🧜🏻‍♀️

X