Sürekli basım ağrıyor

kadr3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
58
19
Sürekli başım ağrıyor ellerim kollarım bacaklarım karıncalnıyor ağrı kesici fayda etmiyor sebebi ne olabilir

Migrenim yok hem migren bi iki günde geçmezmi pazar gününden beri agrıyor
Benim de haftada en az bir gün dediğiniz gibi oluyor. Nörolojiye gittim. Kan tahlili yapıldı. Sınırın üzerinde kansızlık çıktı. Mr da çektirmem lazımmış. Ama mr randevusu almak mesele.

Yeni kan tahlili yaptırdım bütün değerlerim güzel başım agrıyor frdim agrı kesici verdi gönderdi (parol) sinirlerim cok bozuldu bütün gün agrıyor hiç bitmiyor

Yeni kan tahlili yaptırdım bütün değerlerim güzel başım agrıyor frdim agrı kesici verdi gönderdi (parol) sinirlerim cok bozuldu bütün gün agrıyor hiç bitmiyor
Nörolojiye gidin siz de bence, bi mr çeksinler. Ne var ne yok görünür.

Sürekli başım ağrıyor ellerim kollarım bacaklarım karıncalnıyor ağrı kesici fayda etmiyor sebebi ne olabilir
Doktora görününüz tüm degerleriniz normal cikarsa herhangi bir rahatsizliginiz yoksa psikolojiktir

Daha önce virüsten falan süphelenmiştiniz yanlış değilsem tahlil falan yaptırdınız mı onunla alakalı olabilir mi

Daha önce virüsten falan süphelenmiştiniz yanlış değilsem tahlil falan yaptırdınız mı onunla alakalı olabilir mi
Dogru hatırlıyorsun Ya yaptırdım doktor dediki virus ihtimalin bu kan degerlerine göre imkansız gibi dedi testte verdim yinede

X