Sürekli kiloma laf eden kv

Merhaba kk üyeleri,
Size birşey danışmak istiyorum müstakbel kv ile ilgili.
Öncelikle kendimi anlatayım övmek gibi olmasın yanlış anlamayın ama ben toplumda genelde hep beğenilen hanım hanımcık ve güzel bulunan bir kızım. Nişanlımla alakalı da açıkçası zamanında yakışmıyorsunuz sen çok güzelsin diyen insanlar da oldu ve bu arkadaşların hepsini hayatımdan çıkardım. Benim boyum 160 kilomda 60 yani öyle şişman biri değilim, ki oladabilirdim bu kimseyi ilgilendirmez.
Ama gel gelelim kv her evlerine gittiğimde kilo ver değip duruyor. Sevgilim beni çok beğeniyor ve ben zayıf kız sevmem böyle iyisin diyor ama kv anlamıyorum. Bir gün lacivert gitmiştimherkes çok yakıştırmıştı fakat kendisi iyi yapmışsın lacivert giymekle kilonu örtmüş dedi Veya bir gün de evlerindeyken göbeğime elini koyup şu göbek bi gitseydi dedi. Erkek arkadaşım ise beni görünce dibi düşmesine rağmen bu kadın boş boş konuşurken anne ben çok beğeniyorum tam istediğim gibi diyemedi nedense bu cümleleri benimle yalnız kalınca hep söyledi.
Normalde lafını hiç esirgemeyen ve hakkını savunan biri olmama rağmen bu kadına karşı henüz yolun başında olduğum için ve birkaç kez evlerine gittiğim için cevap vermek istemedim. Vakti gelince lafı yapıştıracağıma hiç şüphem olmasa da, şuan vakti değil gibi düşündüm.
En son kilo ver diye tutturduğu gün (ki oğlu da gerçekten çok zayıf ama benim ailem de kilo al demiyor)
Bende nişanlıma şikayet ettim. Rahatsız olduğumu söyledim bu cümlelerden. Özgüveni de yüksek bir insan olarak sinirimi bozuyor çünkü.
Nişanlım ise ‘annem sana aşık resmen sürekli seni ne kadar beğendiğini anlatıp durur şaka yapıyor gibi şeyler söyledi. Onun mizacı öyle diyor ama ben kadından soğudum. Bir daha bu cümleleri sarfeder kesin ve sarfettiğinde cevaplarını veririm ama tartışma boyutuna gidecek diye Korkuyorum içimde kaldı çünkü susmak. Önerileriniz var mı? Bu arada bu kadın böyle sürekli sarılıp öper maşallah deyip durur ama kilo muhabbetini de kapatamaz. Beni beğenmesi umurumda değil aslında ben sadece seviyeli bir ilişkimizin olmasını istiyorum derdim kendimi beğendirmek olsa kilo vermeye çalışırdım zaten ama insanların oğlunu bulunmaz hint kumaşı zannedip geline gelince de manken gibi kız istemeleri beni çok rahatsız eden bir konu. Feminist damarım kabarıyor
Kv seninle sakalasiyor olabilir olmayadabilir neden erkek arkadasinin degilde bizzat sen kv ile basbasa konusup annem böyle söyleme rahatsiz oluyorum veya halimden memnunum diyebilirdin bi kv seni sevmese ellemez seni farkindaysan. Kalp kirmadan konusun kv ile nisan öncesi fragmaniniz nasil ilerler kendiniz görürsünüz

Ben direk konuşmaktan yanayım. Hoşlanmıyorum kilo muhabbetinden, bir daha yapmazsanız sevinirim deyin, kısa ve öz.
Bu konuşmaya rağmen tekrar yaparsa, yaptığı an çıkın evinden böyle böyle düzelir.

İsterseniz 100 kilo olun sağlık kisvesi altında dahi kimse size laf söyleyemez. Kulağınızı tıkayın geçin ya da net bir şekilde rahatsız oluyorum diye belirtin. 45 kilo olsanız bu kız çok zayıf derler, kısa olsanız çok kısa, çok solgun, şişman…böyle gider bu.

Kısa ve net şekilde kilomdan memnunum , bir daha bu şekilde ileri geri konuşursanız hatrınızı kırarım bilmiş olun diyeceksiniz.

X