Surekli peşimden ağlayan oğlum

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.642
1.585
Merhaba 1 yaşında oğlum sürekli ama sürekli odadan ayrilmamla ağlama krizine giriyor kısa süreli bez atma wc ihtiyacim gibi ayrılmalarimda bile saniyeler içinde ağlama krizleri yaşıyor gelir gelmez susuyor ben yanındayken mutlu bu durum 2 haftadır böyle kuzenleri geldi 1 hafta bizdeydi gittikten sonra durum böyle oldu ne yapmalıyım bu durum geçici biliyorum ama geçene kadar nasıl yaklaşmalıyım oğlumun ağlamalarına dayanamıyorum baya bildigin gözyaşlarına boğuluyor öyle bağırma filan olsa Neyse de bu kadar ağlaması beni de cok üzüyor naparsam bu durumun ustesinden gelirim lütfen fikir verin🙏

Aklıma şu geldi hani 1 hafta kuzenleri geldi demişsiniz. Sürekli yanında birilerinin olmasına alışmış olabilir mi? Yalnız kalmaktan korkuyordur belki.

Giderken hemen geliyorum deyin, hatta bez atmaya giderken hemen geliyorum, şimdi geliyorum die konuşarak gidin. İşiniz bitip tekrar yanına gelene kadar hep konuşun geliyorum, buradayım vs. Sizin sesinizi duysun, çevresinde olduğunuzu bilsin. Gerçi sizi büyük ihtimal emekleyerek takip ediyordur😀 Benim oğlum 16 aylık wc ye zor gidiyorum, kapıda bekleyip kapıyı tıklatıyor😀 Bu aylarda normal arkanızdan ağlaması ama uzun süre yalnız bırakmayın ayrılık anksiyetesi olmasın

Giderken hemen geliyorum deyin, hatta bez atmaya giderken hemen geliyorum, şimdi geliyorum die konuşarak gidin. İşiniz bitip tekrar yanına gelene kadar hep konuşun geliyorum, buradayım vs. Sizin sesinizi duysun, çevresinde olduğunuzu bilsin. Gerçi sizi büyük ihtimal emekleyerek takip ediyordur😀 Benim oğlum 16 aylık wc ye zor gidiyorum, kapıda bekleyip kapıyı tıklatıyor😀 Bu aylarda normal arkanızdan ağlaması ama uzun süre yalnız bırakmayın ayrılık anksiyetesi olmasın
Aynen bu dediklerinizi de deniyorum aslında ama sonuç yırtınarak ağlatan bi yavru oluyor kapıyı açıyorum artık ben nereye o oraya artık emeklemeyi geçti paytak paytak yürüyor peşimde düşe kalka 🤭 çok ta meraklı zamndayiz o yüzden eli heryerde tabi tehlikelidir bir durum geçecek inşallah bu günler ama işte bu kadar yapışık gezmemiz baya bunaltıcı oluyor Benim adıma da canları sağolsun yavruların napalim 🙏😍

Aklıma şu geldi hani 1 hafta kuzenleri geldi demişsiniz. Sürekli yanında birilerinin olmasına alışmış olabilir mi? Yalnız kalmaktan korkuyordur belki.
Aynen ondan sonra böyle oldu zaten sürekli yanında olmamı istiyor fakat Babasinada düşkün olmasına rağmen akşam baba gelince yine beni sürekli yanında istiyor ben çıkınca yine ağlama krizleri oysaki babası da sürekli ilgilenir ama illa ben onun yanında olucak yada o benim umarım geçiş dönemidir bu yoksa yandım ☺

Aynen ondan sonra böyle oldu zaten sürekli yanında olmamı istiyor fakat Babasinada düşkün olmasına rağmen akşam baba gelince yine beni sürekli yanında istiyor ben çıkınca yine ağlama krizleri oysaki babası da sürekli ilgilenir ama illa ben onun yanında olucak yada o benim umarım geçiş dönemidir bu yoksa yandım ☺
Bende onu diyecektim belki atak dönemi falandır. İnşallah geçer kısa zamanda🤗

Hiç ce ee oynadini, mi? Bu konuda blr nunaradir sıkaık oybayib devam edin
Anne gitti ama dönecek i anlanasi lazin eger bi yere birakti iseniz birden bire o travmatii olnus olbikir

X