Bebeği Aşırı Koklayarak Sevmek

Beni anlayan ve yazdığımın kısa veya aralıklarla koklama olmadığını belirttiğimi fark ederek yorum yapanların da olmasına sevindim.

Annen olsa, aman senin annen olsa diye söylenen arkadaşlar bir önceki yorumumda kendi ailemin henüz bebek küçük diye öpmeye kiyamadiklarini söyledim. Annem de sigara içse ve sigara içiliyor işte yani napalim modunda olsa ve burnunu dakikalarca dayayıp koklasa aşırı huylanirim ve anneme direk söylerim.

Kalp kırmayayim diye burda bu konuyu açtım zaten. Derdim oğlumun kv ailesi ile de yakın büyümesi. Huylanmak istemiyorum, gideyim geleyim onların sevgisini alsın istiyorum. Yoksa ayda yılda bir giderim, oğlumu da kucağımdan indirmem olur biter.

Bir de kv takıntısı demişsiniz, bence bunu söylemek artık bir ahanda işte kv olduğu için, bak yoksa olmazdı gibi olaya basite indirgeyerek çözüme ulaştım ben kafası gibi bir durum oldu artık Türkiye'de.

Bir de buldumcuk yazanlar olmuş. Ay tabi buldumcuk. İlk defa bebeğim oluyor benim. 10 çocuk bakmış büyütmüş gibi deneyimli olamayacağım heralde. Ki sakindigim falan da yok öyle aman aman. Özgürce yetişsin, sevsin sevilsin, kesfetsin istiyorum ama bu demek değil ki birisi çok yakın akrabası diye burnunu boynuna dayansın.

Koklamasin demedim hiç bir zaman, koklasin gezsin biraz, yine koklasin, dursun dursun koklasin ama 5 dakika gezdiriyorsan 5 dakika burnun boynunda bence anormal, bunu sordum. Ki gelen bazı yorumlarda benimle aynı fikirde, hâlâ aynı düşünüyorum ben de.

Değiştireceğim şey şu olacak daha az stres yapmak ve kimseyi incitmeden bu kadar uzun koklama olayını bir şekilde kesmek.

Bu arada söz konusu oğlum olduğu için ilerde bende kv olucam nasip olursa, içiniz rahat olsun.
eşiniz bu durumu görüp garipsemiyor mu ? benim içinde koklamasının bi sakıncası yok ama 5 dk boyunca kimsenin nefesi bebeğimin içinde olmasın lütfen. hele ki sigara içiyorsa birde her yer hastalık kaynıyor .Bu kadar abartıysa eşinize de batmalı.

Öpme bitti koklmaya da laf eder olmuşlar yakında bebeğime dokundu diye konu açar bu yeni gelinler
Bazen burda açılan konular yüzünden iyiki oğlum yok 2 kızım var diyorum.Kayinvalede bebekle ilgilense bı dert,ilgilenmesi dert,sevse dert sevmese dert.Kokluyor seviyor,yarın birgünde bebek hareketlenince yada iş hayatı başlayinca baktırmak isteyecek belkide,yada kayinvalideye bırakıp eşiyle başbaşa kalmak isteyecek.Daha çok yeni.,3.5 aylık neki..2 çocugumuda tek büyüttüm,isterdim etrafımda çocuklarima ben kadar titreyecek,bıraktıgımda gözüm arkada kalmayacak birinin olmasını.İki ailedende uzak büyüdüler.Haliyle arada çok duygusal bağ oluşmadı.Adaletini sevdiğimin dünyası,bebeğini seviyor diye dert yananlar var.

Bazen burda açılan konular yüzünden iyiki oğlum yok 2 kızım var diyorum.Kayinvalede bebekle ilgilense bı dert,ilgilenmesi dert,sevse dert sevmese dert.Kokluyor seviyor,yarın birgünde bebek hareketlenince yada iş hayatı başlayinca baktırmak isteyecek belkide,yada kayinvalideye bırakıp eşiyle başbaşa kalmak isteyecek.Daha çok yeni.,3.5 aylık neki..2 çocugumuda tek büyüttüm,isterdim etrafımda çocuklarima ben kadar titreyecek,bıraktıgımda gözüm arkada kalmayacak birinin olmasını.İki ailedende uzak büyüdüler.Haliyle arada çok duygusal bağ oluşmadı.Adaletini sevdiğimin dünyası,bebeğini seviyor diye dert yananlar var.
Vallahi benim oğlum var bir çocuğu olduğunda gelin kokluyor diye burada konu açarsa hepiniz şahitsiniz katil bile olabilirim 🤣 hayır mı yani burnumun kirasını sen mi veriyorsun derim torunumu severim de öperim de koklarım da tabii ki hastalığım varsa Özel bir durumun varsa yaklaşmam ama sağlıklıysam niye uzak durayım evladımdan vallahi inanmazsınız benim oğlum da 3 yaşında babannesi halası hala sevip öpüyor hoşuma bile gidiyor sevgi dolu büyüsün çocuk yani

Bu sitede biri beni aydınlatsın şu bebekleri kaynanaların nasıl seveceğine dair. El yüz öpülmez bin türlü hastalık var oraya hepimiz tamamız. Bir burada yazmıştı ki ayaklarından öpülen bebeklerin özgüveni düşük olur… Koklamakta nedense doğru değilmiş onu da şimdi burada öğrendim. E hiç sevmeseler bu sefer geliyor da sevmiyor da olur. Gelmese zaten gelmiyor diye laf olur. Biri beni aydınlatsın lütfen

Bu sitede biri beni aydınlatsın şu bebekleri kaynanaların nasıl seveceğine dair. El yüz öpülmez bin türlü hastalık var oraya hepimiz tamamız. Bir burada yazmıştı ki ayaklarından öpülen bebeklerin özgüveni düşük olur… Koklamakta nedense doğru değilmiş onu da şimdi burada öğrendim. E hiç sevmeseler bu sefer geliyor da sevmiyor da olur. Gelmese zaten gelmiyor diye laf olur. Biri beni aydınlatsın lütfen
Bakislariyla sevsinler. Ama oyle bir baksinlarki gelin hanimlari sevdiklerine ikna etsinler. Yoksa yine isleri yas 🤦

Şuan covid yine arttı birde varyant falan. Çok temas bu aylarda iyi değil. Tükürük illaki salgılar. Ben 6 aya kadar müsade etmemiştim. Şimdi herkes istediği gibi öpüp kokluyor. Ama çocuk temastan hoşlanmıyorsa yapmasın.bunun KV Kendi annesi ile alakası yok

Bebekler güzel kokar bende severim ,ama o ne öyle??? Gözümde canlandırdım çok saçma sürekli burunları bebeğin boynunda ohhhhh ohhhhh! diye içe çekmeler sanırım ben sinir krizi gecirirdim .Herşeyin bir normali varken abarta abarta sevmek çok itici
Evet beni anlamışsınız biraz. Yani iş yerinde stres yasadiysa mesela oğlumu içine çekip rahatlamak istiyor. Ve bu dediğim şekilde kucağında taşıdığı tüm süre boyunca oluyor. Gerçekten sinir bozucu.
Salın su kaynanalari biraz ya 😅 kadin mincir mincir opmuyormus ki kokluyormus. Muhtemelen ilk torunu. Unutmayın sadece siz çocuk dogurmuyorsunuz. Birine torun, yeğen, kuzen filan da doğurmuş oluyorsunuz. Çocuğun ağlaması da büyük ihtimal sizin stresinizden oluyordur. Her gün de görmüyordur abartiyorsunuz bence.
Birine yeğen, torun olsun diye de doğurmuyorum ama, bunlar ikinci sırada geliyor. Ve eşim, eltim, eşimin abisi, herkes kv sevdiğinde oğlumun ağladığının farkında.
Yahu bebek kucaga alindiginda koklanir vs ama surekli tovbe est posetci gibi de koklanmaz yani 🥴
Kadin bide sigara icen biriymis yani oyle bebegin dibine kadar girmeye ne gerek var kendi karbondioksitini cocuga naklediyorsun resmen
Anne cocugun boynunda isilikler cikti doktoru da cok yakin temas kurulmamasi konusunda uyardi ben bile artik yuzunden boynundan opmuyorum alerjiye cevirebilirmis vs vs birseyler uydurabilirsin bence
Evet ya bundan bahsediyorum işte. Bir şekilde yolunu bulucam kırmadan dökmeden bu olayı bitirmenin.
Ben hiç “nasıl söylesem” diye düşünmeden hareket ettim doğumdan beri. “O kadar yaklaşmayın, rahatsız oluyorum” ya da “o kadar uzun koklamayın bebeğim huzursuz oluyor” diye çat diye söyleyin. O eşiği bi aştınız mı, çok rahat edeceksiniz emin olun
En mantıklısıni yapmışsın Louder. Ben de hep bi aman üzülmesinler modundayim. Aşabilirim umarım o eşiği.
Bebegi koklamayı kim sevmez ki 😍. Burnun sürekli bebegin boynunda olmaz tabii biraz abartmis KV 😁 ama ne derseniz yanlış anlayacak simdi. Bir de sigara iciyormus. Hastalık olsa KVde de direk bulaşır bunu bahane edin bari.
Evet abartmasa tabi ki sorun yok, tabi ki o mis kokuyu almak hakkı babannesi olarak. Sigara olayı zaten hiç hoş değil, bir tık dikkat etmeye çalışıyor şimdi.
Evde sigara iciliyorsa bebek ondan da rahatsiz oluyordur. Kokulara cok hassas oluyorlar
Evde balkonda içiyor ama şöyle soylyiim içtiği sigara çok kokuyor ve evleri gergin genelde. Üstüne bir de öyle yapisinca bebeğe, bebeğimin iyice stres olduğunu düşünüyorum.
şapur şupur öpmesi yerine koklamasını tercih ederim.
ben hala benim küçüğün ensesini koklarım ama büyük artık o kokuyu vermiyor e küçükte büyünce koklama hakkkmızı torunda kullanmayalım mı yahu🤷‍♀️
Kullanın tabi ki. Ben de ensesinden kokluyorum ama kv benim 3 günde kokladıgimi 1 günde koklamaya çalışıyor. İnanın itici. Siz de çocuğunuzu onu rahatsiz etmeden kokluyorsunuzdur. 5-10 dk burnunuzu dayayıp değil sanırım.
Arkadaşım babana sor bakalim her 2 dedende seni severken giyim kıyafet de dahil değiştirmesini bakımıni yapmaasini istemiş mi seni severken ?

Ailemden biliyorim kendi torunlarını seviyorlar yedirse yedirdin yedirmese yedirmedin diye olay çıkıyor ..zamanla senin sorunların da böyle olacak anladığım kadarıyla 🙄
Ben de babamdan giyim kıyafet değiştirmesini değil, bebeğin yaninda sigara icmemesini istedim sadece, geri kalanı onun özeni. Ben sevmelerini bir şey demiyorum, ki sevsinler istiyorum, daha çok götürmek istiyorum ama normal olsunlar. Bir çocuğun birden çok insana ihtiyacı var biliyorum.
eşiniz bu durumu görüp garipsemiyor mu ? benim içinde koklamasının bi sakıncası yok ama 5 dk boyunca kimsenin nefesi bebeğimin içinde olmasın lütfen. hele ki sigara içiyorsa birde her yer hastalık kaynıyor .Bu kadar abartıysa eşinize de batmalı.
Garipsiyor. Bundan önce oraya her gidisimizde krize giriyordu bebeğim. En son gidisimizde kv ye karşı öyle bir ağladı ki ne eşim ne kv bir daha buluşmaktan bahsetmedi.. kv min kötü bir niyeti yok biliyorum. Sevgi dolu aslında ama çok stresli bir kadın kendi içinde. Ve stresini bebeğimle atmak istiyor. Ama ben buna, bu şekilde okey olamıyorum maalesef. Bana doğru gelmiyor ve bebeğimde hissediyor zaten sakin bir sevgi değil de stres atma çabası olduğunu. Bence böyle tabi. Eşim de farkında ve ikimizde oglumuzun alışması ve kv minde daha sakin sevmesi için uğraşıyoruz işte. Ordayken bol bol kendi kucağımızda tutarak. Kv nin sevme şekline gülümseyip bak babaanne ne güzel seviyor seni diye onu rahatlamaya çalışarak falan. Ama böyle koklamaya müsaade edemeyeceğim.

Bence açık açık söyleyn. Her şeyden önce mikrıp kapma olasılığı var. Başkasının elinden yüzünden nefedinden bile mikrop kapabilir. Yanlış anlamayın şimdiki bebekler çok alerjik ondsn diyorum

Vallahi benim oğlum var bir çocuğu olduğunda gelin kokluyor diye burada konu açarsa hepiniz şahitsiniz katil bile olabilirim 🤣 hayır mı yani burnumun kirasını sen mi veriyorsun derim torunumu severim de öperim de koklarım da tabii ki hastalığım varsa Özel bir durumun varsa yaklaşmam ama sağlıklıysam niye uzak durayım evladımdan vallahi inanmazsınız benim oğlum da 3 yaşında babannesi halası hala sevip öpüyor hoşuma bile gidiyor sevgi dolu büyüsün çocuk yani
Öyle valla😄Geçen eşime diyorum ki bizim çocuklar büyüyor, küçüğüm 3 yaşına girecek. ben şimdiden özledim bebek sevmeyi😄Yaşlıların bebek torun sevdasını şimdiden anlamaya başladım valla.Yıllar evvel ilk bebeğimle tatile gitmiştik,kızım 1 yaşında o zamanlar.Hastalandı tam tatil zamanı otelden çıkamadık😄Orda kayınvalide ve dedesiyle tatile gelen 1 yaş bir bebek vardı.Allahım görsen nasıl seviyorlar,nasıl üzerlerine titriyorlar
.Baya sohbet etmiştik otelde kala kala😄İkiside çalışıp yoruluyor,dedim biraz kafa dinlesinler biz gözümüz gibi bakıyoruz zaten.Öyle kıskanmiştım ki,zira ayağımız suya değmeden tatilden döndük,İlaçlar,saatlerce uykusuzluk cabası.Yani bazıları hayatı hiç görmemiş,zorluk falan hiç bilmemiş,nimet sayılan şeyleri dert ediniyor kendine yazık valla

Öyle valla😄Geçen eşime diyorum ki bizim çocuklar büyüyor, küçüğüm 3 yaşına girecek. ben şimdiden özledim bebek sevmeyi😄Yaşlıların bebek torun sevdasını şimdiden anlamaya başladım valla.Yıllar evvel ilk bebeğimle tatile gitmiştik,kızım 1 yaşında o zamanlar.Hastalandı tam tatil zamanı otelden çıkamadık😄Orda kayınvalide ve dedesiyle tatile gelen 1 yaş bir bebek vardı.Allahım görsen nasıl seviyorlar,nasıl üzerlerine titriyorlar
.Baya sohbet etmiştik otelde kala kala😄İkiside çalışıp yoruluyor,dedim biraz kafa dinlesinler biz gözümüz gibi bakıyoruz zaten.Öyle kıskanmiştım ki,zira ayağımız suya değmeden tatilden döndük,İlaçlar,saatlerce uykusuzluk cabası.Yani bazıları hayatı hiç görmemiş,zorluk falan hiç bilmemiş,nimet sayılan şeyleri dert ediniyor kendine yazık valla
Aynen bende yeni doğan bebek öpmeyi koklamayi sesini özledim yaaa. Aynen kiminin isyan ettiği kiminin hayali gerçekten kokluyor diye konu açmış ya sanki kadın çocuğun boynunu emmiş yalamış 🤣

Merhaba güzel hanımlar,

Ben mi çok hassasım, nasıl yaklaşmalı mıyım bu konuya bilmiyorum.

Kayınvalidem 3.5 aylık oğlumu kucağına aldığında kokla kokla bir oluyor. Gezdirirken burnunu dayıyor oğlumun boynuna. Açıkçası bu beni rahatsız ediyor. Oğlumu da rahatsız ettiğine eminim aslında. Onlardan ne zaman gelsek bir ağlama krizi. Ordayken daha başlıyor huysuzlanmaya.

Zaten aşırı sesli bir sevme şekilleri var, bunun bebeği rahatsız ettiğini anladılar şükür.

Yüzlerini aşırı yaklaştırarak sevmeleri var bir de. Bebeğin yüzünün dibine girince net bile göremez yani seni. Bunun da bebeğimin sevdiği bir şey olduğunu sanmıyorum hiç.

Asıl benim sevmediğim şey dediğim gibi şu uzun uzun boyundan koklama meselesi. Uyarmalı mıyım bu konuda, nasıl uyarmalı mıyım daha doğrusu?

Dün akşam ordaydik. Bebeğim resmen stres biriktirdi. Sürekli görüş alanında kalıp onlara az az vermeme rağmen. Yolda gelirken ağlama krizine girdi ve aglamalarini tanıyorum artık.

Oraya her gidisimizde kv min öyle içine çeke çeke koklamasindan huylaniyorum açıkçası. Sigara içerse vermeyeceğim konusunda yeni yeni duyarlandi zaten. Trip atıyordu bize. Onu aştık şimdi bu aşırı yakından sevme mevzuları var.

Uzatmayayım daha fazla. Yorumlarınıza ihtiyacım var. 🙏🏻
Bende yeğenimi doğduğundan beri öyle öper, severim. Şuan 4 yaşında bu hala böyle devam eder. O kokusu dünyaya bedel. Annemlerde öyledir, gelinin ailesi de. Şuan o kadar şükrettim ki gidip gelinimizi de öyle öpüp başıma koyacağım.

Ya gelin - kv olarak gidiyoruz konuda hâlâ ya. Keşke annem deseydim yani. 🤦🏻‍♀️ yazıp yazıp sildim yani şu an.

Okuduğunu anlayan arkadaşlara minnettarim ya, onların yorumu olmasa kendimi uzaylı sanacagim. Her şeyin bir oluru vardır. Bebeği öyle garip garip sevemezsin. Bu tatlı öpücük değil, oh mis kokulum deyip koklamak değil..

Sanki dokundu da dokunduğuna laf ettim burda. Ay sıfır yapıcı yorum bazılarında. Sırf dalga olsun, eğlence olsun, dur hemen laf vurayım, ay aman şuna bak.

ya ben abartı abartı yapılan her şeyin çocuğun psikolojisini etkileyeceğini düşünüyorum. o ne öyle ha bire kokla dur... valla insan gözüyle de sevebiliyor hani demiyorum ki hiç koklamasın ellemesin ama aşırısı çocuk için çok rahatsız edici bence ya ne o öyle sapık gibi minicik bebeklere içimiz gitse de çok oynamamalıyız bence kendi annesi babası dışında kimse istediği gibi öpüp koklayamaz yok öyle zaten hastalıklar da kol geziyor yok uyuzudur covididir her şeyi geçtim davranış çok itici ben anlıyorum sizi ben sizin kadar bile sabredemezdim gözüme battığı an ağzıma geleni söylerdim :/

Ya gelin - kv olarak gidiyoruz konuda hâlâ ya. Keşke annem deseydim yani. 🤦🏻‍♀️ yazıp yazıp sildim yani şu an.

Okuduğunu anlayan arkadaşlara minnettarim ya, onların yorumu olmasa kendimi uzaylı sanacagim. Her şeyin bir oluru vardır. Bebeği öyle garip garip sevemezsin. Bu tatlı öpücük değil, oh mis kokulum deyip koklamak değil..

Sanki dokundu da dokunduğuna laf ettim burda. Ay sıfır yapıcı yorum bazılarında. Sırf dalga olsun, eğlence olsun, dur hemen laf vurayım, ay aman şuna bak.
Ben anladım sizi, rahatsız edici bir durum evet ama bu konuda nasıl uyarırsınız bilmiyorum. Çünkü bakıldığında bebeği rahatsız edecek bir şey yapmıyor; sıkıştırmıyor, öpmüyor, mıncıklamıyor. Koklamandan hoşlanmıyorum denir mi, ben diyemezdim şahsen.
Benim kayınvalidem bir iki defa oğlumun altını değiştirirken pipisini sevecek oldu, doğrudan müdahale ettim bir daha yapma lütfen diye. Sizin anlattığınız öyle bir şey de değil ki yapma diyesiniz. Siz derseniz zaten her türlü yanlış anlaşılır ama belki durumun farkında olan diğer aile bireyleri söyleyebilir.

Evet beni anlamışsınız biraz. Yani iş yerinde stres yasadiysa mesela oğlumu içine çekip rahatlamak istiyor. Ve bu dediğim şekilde kucağında taşıdığı tüm süre boyunca oluyor. Gerçekten sinir bozucu.

Birine yeğen, torun olsun diye de doğurmuyorum ama, bunlar ikinci sırada geliyor. Ve eşim, eltim, eşimin abisi, herkes kv sevdiğinde oğlumun ağladığının farkında.

Evet ya bundan bahsediyorum işte. Bir şekilde yolunu bulucam kırmadan dökmeden bu olayı bitirmenin.

En mantıklısıni yapmışsın Louder. Ben de hep bi aman üzülmesinler modundayim. Aşabilirim umarım o eşiği.

Evet abartmasa tabi ki sorun yok, tabi ki o mis kokuyu almak hakkı babannesi olarak. Sigara olayı zaten hiç hoş değil, bir tık dikkat etmeye çalışıyor şimdi.

Evde balkonda içiyor ama şöyle soylyiim içtiği sigara çok kokuyor ve evleri gergin genelde. Üstüne bir de öyle yapisinca bebeğe, bebeğimin iyice stres olduğunu düşünüyorum.

Kullanın tabi ki. Ben de ensesinden kokluyorum ama kv benim 3 günde kokladıgimi 1 günde koklamaya çalışıyor. İnanın itici. Siz de çocuğunuzu onu rahatsiz etmeden kokluyorsunuzdur. 5-10 dk burnunuzu dayayıp değil sanırım.

Ben de babamdan giyim kıyafet değiştirmesini değil, bebeğin yaninda sigara icmemesini istedim sadece, geri kalanı onun özeni. Ben sevmelerini bir şey demiyorum, ki sevsinler istiyorum, daha çok götürmek istiyorum ama normal olsunlar. Bir çocuğun birden çok insana ihtiyacı var biliyorum.

Garipsiyor. Bundan önce oraya her gidisimizde krize giriyordu bebeğim. En son gidisimizde kv ye karşı öyle bir ağladı ki ne eşim ne kv bir daha buluşmaktan bahsetmedi.. kv min kötü bir niyeti yok biliyorum. Sevgi dolu aslında ama çok stresli bir kadın kendi içinde. Ve stresini bebeğimle atmak istiyor. Ama ben buna, bu şekilde okey olamıyorum maalesef. Bana doğru gelmiyor ve bebeğimde hissediyor zaten sakin bir sevgi değil de stres atma çabası olduğunu. Bence böyle tabi. Eşim de farkında ve ikimizde oglumuzun alışması ve kv minde daha sakin sevmesi için uğraşıyoruz işte. Ordayken bol bol kendi kucağımızda tutarak. Kv nin sevme şekline gülümseyip bak babaanne ne güzel seviyor seni diye onu rahatlamaya çalışarak falan. Ama böyle koklamaya müsaade edemeyeceğim.
Sigara kısmını okudum da, sigara kokan biri bebeğimi kucağına alamaz. Elini yüzünü yıkayıp üstünü değiştirip balkonda saçını falan havalandırması gerekir. O sigaranın üstüne direkt içeri gelip bebeği alıyorsa emin olun çocuğun üstü başı sigara kokuyordur.

Merhaba güzel hanımlar,

Ben mi çok hassasım, nasıl yaklaşmalı mıyım bu konuya bilmiyorum.

Kayınvalidem 3.5 aylık oğlumu kucağına aldığında kokla kokla bir oluyor. Gezdirirken burnunu dayıyor oğlumun boynuna. Açıkçası bu beni rahatsız ediyor. Oğlumu da rahatsız ettiğine eminim aslında. Onlardan ne zaman gelsek bir ağlama krizi. Ordayken daha başlıyor huysuzlanmaya.

Zaten aşırı sesli bir sevme şekilleri var, bunun bebeği rahatsız ettiğini anladılar şükür.

Yüzlerini aşırı yaklaştırarak sevmeleri var bir de. Bebeğin yüzünün dibine girince net bile göremez yani seni. Bunun da bebeğimin sevdiği bir şey olduğunu sanmıyorum hiç.

Asıl benim sevmediğim şey dediğim gibi şu uzun uzun boyundan koklama meselesi. Uyarmalı mıyım bu konuda, nasıl uyarmalı mıyım daha doğrusu?

Dün akşam ordaydik. Bebeğim resmen stres biriktirdi. Sürekli görüş alanında kalıp onlara az az vermeme rağmen. Yolda gelirken ağlama krizine girdi ve aglamalarini tanıyorum artık.

Oraya her gidisimizde kv min öyle içine çeke çeke koklamasindan huylaniyorum açıkçası. Sigara içerse vermeyeceğim konusunda yeni yeni duyarlandi zaten. Trip atıyordu bize. Onu aştık şimdi bu aşırı yakından sevme mevzuları var.

Uzatmayayım daha fazla. Yorumlarınıza ihtiyacım var. 🙏🏻

Ek : arkadaşlar ara yorumlarda gözükmüyor sanırım, buraya yazayım. Normal bir koklamadan bahsetmiyorum. Aralıksız içine çeke çeke, kendinden geçercesine kokluyor. Bir bebek 5 dakika koklanmaz ya bu şekilde.

Olay kv - gelin olarak yorumlanmış hep. Değil. Ben oğlum alışsın ona diye çabalıyorum. Her gördüğünde ağlıyor oğlum. Ortama bir süre alıştıktan sonra yüzü bana dönük şekilde duruyor onun kucağında sadece. Kv kafa hizasina çekiyor oğlumu başlıyor koklayarak gezdirmeye. Bitmiyor bu ve normal şekilde değil.

Esimdi, abisi de, eltimde durumun farkında. Oraya gidince hep bir ağlama krizi, özellikle kv mı görünce. Ben alışsın diye gidiyorum. Kv m normal severken de oğluma bak babaanne seni seviyor diyorum, gülümsüyorum ki korkmasın.

Olayı şımarık gelin seviyesine çekmiş çoğunuz.
Ben sizi haksız gördüm maalesef

Benim ex KV dem de bu sekil severdi. Yani çok sever ama çok hırpalardi kızımı. Kızım bir de ufak doğdu ona rağmen. Hatta hic unutmam birgün hem sarıyor battaniye ile bir yandan sıkıyor seviyor güya. Birden kafasıni yere vurdu bilmeden 😡. Çok hafifti ama engel olamazdı kendine. Bazı insanlar bi garip

X