Sürekli yanımda olmak isteyen adam gitti yerine kaçan,istemeyen adam geldi..

ayrıca ben ona pazar günü senle konuşmak istiyorum demişti o da ne konuşmak istiyorsun aşkım demişti ben de pazar söylemek istiyorum demişti ama lütfen öyle söyleme kendmi kasıyorum sonra şimdi konuşalım demişti ben de pazar konuşuruz aşkım dedim o da tamam aşkım dedi madem aklında bu vardı tam ben bişiler konuşmak ıstıyorum dediğim de o da ya işte ben de artık sıkıldım şu bu diyebilirdi pazar günü için ayrı planlar yapmazdı.

birbirini daha tanımayan iki insan için ilişkinin ilk aylarında bazı küçük pürüzlerin çıkması doğal değilmidir sizce? evet küçük tartışmalarımız oldu o da rahatsız oldu ben de ama onun dediği tek şey aşkım sen sorununu bana söyle ben de cevabımı veriyim ve konu kapansın derdi zaten hep te öyle oldu sadece sevgililer günü arefesinde gerçekten ilk defa biraz ses tonumuz kalkmıştı ikinci güne kadar ne o aradı ne ben yine de adımı ben attım..ve o gün benim hiç sorunum yok demişti yani her dakikamız kavgayla geçmiyordu..yani bir erkek böyle küçük şeylere sıkılıyor diye sıkılma ihtimali fazlaysa bir şey diyemicem.madem böyle sorunları vardı bana o gün bitsin deseydi uzatmanın ne anlamı var? haksız olduğu bir konuda da o gece ona neden böyle yaptın demem işine gelmedi açıkcası beyfendinin..şu an bir şey yazmıyorum zorlansam da bakalım ne olacak.

konuyu bana söyle cevaplayağım demek çözüm bulmaya çalışmakdır.artı dediğin gibi birbirinizi tanımıyordunuz.ilişkşinin ilk bir iki ayı deneme aşamasıdır.olur mu olmaz mı.sonucunda en azından şimdilik olmayacağını düşünmüş.

konuyu bana söyle cevaplayağım demek çözüm bulmaya çalışmakdır.artı dediğin gibi birbirinizi tanımıyordunuz.ilişkşinin ilk bir iki ayı deneme aşamasıdır.olur mu olmaz mı.sonucunda en azından şimdilik olmayacağını düşünmüş.

bundan daha dogal ne olablrkı bı konuya cozum bulmaya çalışmak bunu da yapamıcaksa bir erkek zaten olmaz olsun

bundan daha dogal ne olablrkı bı konuya cozum bulmaya çalışmak bunu da yapamıcaksa bir erkek zaten olmaz olsun

bazen kendimi tam ifade edemiyorum ve yanlış anlaşılıyorum galiba.her dediğime bir ard niyhet arama.art niyhetli değilim.can acısı nedir gayet iyi bilirim.aşk acısınıda öyle.kız olsun erkek olsun bir çok insanın güvenini kazanmışımdır bu güne kadar.onlarda bana her şeylerini anlatmışlardır..bende olaylara tanık olduğum olaylara ve tecrübelerime dayanaraktan burada dertleşmek ve yardım olabildiğim yerlerde yardımcı olmaya çalışıyorum.

çok sinirlisin.bunu anlıyorum ama ilgi gösterisidir sorun çözmeye çalışmk.yalnız bu sorunların bakmış çözümü yok ve istediği bu tarz bir ilişki değil yoluna bakmış demek istedim.bu şekilde cevaplaman sanki canını yakmak istiyormuşum gibi.böyle bir niyhetim yok.ayrıca senden 9-10 yaş büyüğüm.birinin derdi ile mutlu olmaya çalışıcak olsam akranım olan birinin acısıyla mutlu olmaya çalışırım.sadece derdine ortak olup acını hafifletmek istedim.yalnız anladım senin derdine çözüm bulmnada yardımcı olamayacağım aynı dilden konuşmuşmuyoruz ve buda gördüğüm kadarıyla yanlış anlaşılmaya neden oluyor.

son söz daha ne yapsın bu çocuk çözüm bulmaya çalışmış ama olmamış

senin yaşlarındayken hatta dahada küçükken hep inandığım olayın ve kişinin peşinden gittim.en azından ne olacaksa olsun ve şunuda yapsay mıydım, o zaman olur muydu diye düşünmekten ve kendimi suçlamaktan vazgeçmek için.şimdide öyle.bu ilişkiye inanıyorsan ve gerçekten seviyorsan sende peşinden git.yalnız büyük ya da küçük madem tartışmalarınız olmuş.bir süre ikinizinde sakinleşmasini bakleyin ve sakin kafayla konuşun demek istedim.ayrıca biraz fazla ilgi istiyorsun galiba gene bana kızma ama sorunu çözmeye çalışmış bu çocuk.en azından benim anladığım o.daha ne olması gerekiyordu.içip içip kapına dayanması mı acısından.birazda makul olman gerek belkide.ayrıca bir erkek gerçekten seviyorsa ilişkisi ister bir aylık olsun ister senelerce sürmüş olsun isterse çıkmamışlarda uzaktan sevmiş olsun eğer o kız ilişki için çaba harcıyorsa egosunu tatmin etmiyor.mutlu oluyor sevip sevildiği için.egosunu düşünen zaten sevmiyordur.artı birde şöyle bir durum oluyor.zamanında seviyor ama sonra bakıyor olmayacak olmaz diyor o kıza.olmaz demeside o kıza değer vermdiği anlamına gelmez.bunları bil.egosunu tatmin edecek,kendimi küçük düşüreceğim falan diye düşünme.öyle düşünen kaybeder. mesajımda buna benzer sözler etmek istedim ama bu kadar uzun analtmaya gerek var mıydı.yoktu.bende o kadar yazdım .ama yanlış mı anlaşıldım.bunu hiç istemiyorum.canım benim bir ilişki yaşamak kadar o ilişkinin bitmeside doğal.bir erkek senle ilişki yaşamak istemiyors bu onun kötü oldğu anlamına gelmez ya da en komiği senin değersiz olduğun anlamına gelmez.hepimizin kafasında belli şablonlar vardır.bu tür biriyle beraber olabilirim.şu tür biriyle ölsemde olamam gibi.o da senle anlaşamayacağını düşünmüşdür belki demek istedim.birbirinize süre vein ve sorun nerede onu düşünün demeye çalıştım.ayrılık kesinleşirsede bu dünyanın sonu değil.kaç yıllık evlilikler bitiyor.hayat işte.

senin yaşlarındayken hatta dahada küçükken hep inandığım olayın ve kişinin peşinden gittim.en azından ne olacaksa olsun ve şunuda yapsay mıydım, o zaman olur muydu diye düşünmekten ve kendimi suçlamaktan vazgeçmek için.şimdide öyle.bu ilişkiye inanıyorsan ve gerçekten seviyorsan sende peşinden git.yalnız büyük ya da küçük madem tartışmalarınız olmuş.bir süre ikinizinde sakinleşmasini bakleyin ve sakin kafayla konuşun demek istedim.ayrıca biraz fazla ilgi istiyorsun galiba gene bana kızma ama sorunu çözmeye çalışmış bu çocuk.en azından benim anladığım o.daha ne olması gerekiyordu.içip içip kapına dayanması mı acısından.birazda makul olman gerek belkide.ayrıca bir erkek gerçekten seviyorsa ilişkisi ister bir aylık olsun ister senelerce sürmüş olsun isterse çıkmamışlarda uzaktan sevmiş olsun eğer o kız ilişki için çaba harcıyorsa egosunu tatmin etmiyor.mutlu oluyor sevip sevildiği için.egosunu düşünen zaten sevmiyordur.artı birde şöyle bir durum oluyor.zamanında seviyor ama sonra bakıyor olmayacak olmaz diyor o kıza.olmaz demeside o kıza değer vermdiği anlamına gelmez.bunları bil.egosunu tatmin edecek,kendimi küçük düşüreceğim falan diye düşünme.öyle düşünen kaybeder. mesajımda buna benzer sözler etmek istedim ama bu kadar uzun analtmaya gerek var mıydı.yoktu.bende o kadar yazdım .ama yanlış mı anlaşıldım.bunu hiç istemiyorum.canım benim bir ilişki yaşamak kadar o ilişkinin bitmeside doğal.bir erkek senle ilişki yaşamak istemiyors bu onun kötü oldğu anlamına gelmez ya da en komiği senin değersiz olduğun anlamına gelmez.hepimizin kafasında belli şablonlar vardır.bu tür biriyle beraber olabilirim.şu tür biriyle ölsemde olamam gibi.o da senle anlaşamayacağını düşünmüşdür belki demek istedim.birbirinize süre vein ve sorun nerede onu düşünün demeye çalıştım.ayrılık kesinleşirsede bu dünyanın sonu değil.kaç yıllık evlilikler bitiyor.hayat işte.

ben de bu yaşıma kadar hep inandığım ve istediğim şeylerin peşinden gittim yazarsam ne kaybederim sonuna kadar çabalarsam ne kaybederim dedim ama elde var sıfır değişen bir şey olmadı ayrıca sizi yanlış anladığım falan yok sadece siz de anlarsınız ki hala sinirim geçmedi arayacağı günü bekliyorum içimdekileri boşaltmak için..bu ilişkiye 4 gün öncesine kadar onun bana ayrılalım demesinden öncesine kadar inanıyordum..ben fazla ilgi isteyen saatlerce bana yazsın benle konuşsun isteyen biri değildim hatta her buluşmadan sonra eve gitmeden ne zaman görüşüyoruz diyen oydu ..çözmeye çalıştı evet ama tek taraflı değil ben de çalıştım benim zoruma giden bana rol yapması ve birden bunu söylemesi bana pazar günü konuşmak istiyorum senle dediğimde ki konuşcağım konu her seyin cok güzel olmaasını istediğimi söylediğim bi konu olcaktı iyiye yönelik madem konuşmak istediğimi biliyor bana o an her şeyi söyleseydi uzatmasaydı ki bizim aramızda elle tutulur bir sorun yoktu benim en büyük hatam ben küçüğk şeyleri kafaya takıp saçma sorunlar çıkarabiliyorum dememdi o hep buna yoğunlaştı kendimi suçlu hissetmemi sağladı ki gerçekten bir şeyler isteyen adam her şeye katlanır ki bunda katlanılmayacak bir şey yoktu bunu anlatamıyorum ben..bir erkek 1 aya yakın bir zaman çok iyi olup bir gecede değişirse ben buna bana yapılmış bir haksızlık derim..ama herkesin düşüncesi farklıdır belki ben sinirliyim diye böyle düşünüyorum ama belirsizlikler benim işime gelmiyo sorun bu ama dediğin gibi hayat işte herkes sandığımız gibi doğru karakterli çıkamıyor.

bana sinirlenmediğine sevindim.herkesin hassas noktası olurmuş.benimde insanalrın duygularıyla oynamdığım halde oynadın diye iftira çok atıldı.böyle en ufak şeyde hemen savunmaya geçiyorum.aman neyse sorun bu değil.

gerçekten sana destek olmak istiyorum.ne yapmayı istiyorsun.ona göre akıl yürütelim

bu arada çok alakasız olacak ama kızım olursa adını melisa koymak istiyorum bende:KK1::KK1::KK1::KK1:

ne güzell bahtı benim gibi olmasın:) nasıl bir akıl yürütelim o kadar çok birinin yardımına ihtiyacım var ki etrafımdaki bütün insanların söylediği ortak söz takma boşver.. ama yapım gereği bir kulağımdan girip çıkıyor artık acaba yeni biri mi buldu diye düşünmeye başladım:/ kafayı yicem meltem yazma sakin ol diyorum sonra bi an boşver ne kaybedersin diyorum sonra aklıma o günkü gibi sert konuşur benim kalbimi kırar diyorum zaten 4 gün geçti beni unutmuştur diyorum of napcam ben:KK43:

4 günde unutulmaz bir şey.herkes boş ver der evet.bende sinir oluyorum.yahu canım yanıyor.en azından bunun acısından kurtulmam lazım.boşverbilsem niye sorağım di mi.önce sakinleşmeye çalışıyoruz.biliyorum kolay değil.sana böyle bir ablan olarak skinleş diyorum ama kendi adıma beni kızdıranları hatırladıkça odamda geziniyorum siniirmden.o ayrı.ne oluyorduda kızıyordun bu çocuğa önce onu de bana

4 günde unutulmaz bir şey.herkes boş ver der evet.bende sinir oluyorum.yahu canım yanıyor.en azından bunun acısından kurtulmam lazım.boşverbilsem niye sorağım di mi.önce sakinleşmeye çalışıyoruz.biliyorum kolay değil.sana böyle bir ablan olarak skinleş diyorum ama kendi adıma beni kızdıranları hatırladıkça odamda geziniyorum siniirmden.o ayrı.ne oluyorduda kızıyordun bu çocuğa önce onu de bana

ben de onu düşünüyorum ama bazen ben de çok küçük şeylere kızıyordum biliyor musun bende de hata var bunu göz ardı edemem .. en son tartışmamızı söyliyim mesela sabah günaydın falan filan konuşmuştuk o aralarda bana yazardı 12.30 gibi aşkım ne yapıyorsun diye o gün 2.30 olmuştu yazmamıştı bi de sabah hastaydı ben de onu bekliyordum ki müsait olsun nasılsın diye sorayım ama o öğle yemeğine gitmiş yemiş hatta eğitime devam ediyormuş (iş başlamadan önce bir eğitimdelerdi de ondan) .. ben de kızdım bi an neden böle bişi yaptı diye ama bişi demedim işi varmış falan dedi ama ben ince düşünüorm işte bi 5 dk nasılsın diye sorabilir ben de nasıl olduğunu öğrenebilirdim diye..sonra onun işi benim okulum yüzünden akşam buluşcaktık sevgililer gününde ve moralim bozuktu onu bir kaç saat görcem diye aradı beni akşamüstü ben ona hediye bakmaya çıkmıştım konuşuorum arabadayken işte ben kızgındım biraz o bilio ama gülüo telefonda falan çnkü ona salı napcaz zaten çok geç buluşuyoruz falan diye üzgn oldgmu sölemeye çalışıodum o telde biraz tersledi ben kızgınken o gülüodu ben de sevmıyorum öyle sonra zaten insan 2 dk msaj cekerdi napıyorsun diye ben çekmeseydim ne zaman çekerdin bilmem dedim o da söylediğim şeye neyse ee napıorus falan dedi daha çok kızdım e napim cevap mı veriyim dedi ben de cevap verceksin tabi dedim o da verceksin tarzı knsulmasını sevmiyodu o an unuttum ..sen nasl böle konuşabılıyosun benimle kim oluyosunda dedi ben de tamam verme dedim vbermicem zaten hadi görüşürüz dedi kapattık ve o gün hiç aramadı beni akşam bütün gün facede durdu ben de ara sıra baktım ikinci gün 2 de içince bide aradım misal en büyük tartışmamız bu oldu..

evet ufak tefek tartışmalarla birbirinizi kırmışsınız.sevgilinden ilgi beklenmen gayet normal.seni çok seviyorum ve ilgini bekliyorum tarzı konuşsan

evet ufak tefek tartışmalarla birbirinizi kırmışsınız.sevgilinden ilgi beklenmen gayet normal.seni çok seviyorum ve ilgini bekliyorum tarzı konuşsan

iyi de artık ayrıldık ve 4 gün oldu ..artık beklesem de beklemesem de o sıkıldım rol yaptım dedi daha ne diyebilirim ki neyse bu konunun sonu yok zaten sizin de kafanızı şişirdim kusura bakmayınn ama çözüm yk işte yok:KK43:

canım erkekleri anlamak çok zor gerçekten, ama sana şunu diyim annesinin üzerine yemin etsede kuran a el bassada inanma derim. ben yaparmıyım şerefsizmiyim diyipte sevgilisini aldatan insanları tanıdım. merak etme sabret çıkar kokusu biraz zaman geçsin ortak arkadaştan al haberleri.:KK55:

canım erkekleri anlamak çok zor gerçekten, ama sana şunu diyim annesinin üzerine yemin etsede kuran a el bassada inanma derim. ben yaparmıyım şerefsizmiyim diyipte sevgilisini aldatan insanları tanıdım. merak etme sabret çıkar kokusu biraz zaman geçsin ortak arkadaştan al haberleri.:KK55:

aynen.niye çözümü yokmuş.istersen bulursun

bence kesinlikle sıkıştırmayın bu onu daha çok kaçırır.
ama 5 dk önce iyiyken 5 dk sonra sıkıldım diyen birinden pekte bişey beklemeyin derim.

1 ay önce biriyle tanıştım ben 21 o 24 yaşında ... Her şey çok güzeldi benim istediğim gibi biri nerde ne konuşmasını bilen ağır yeri geldiğinde komik yeri geldiğinde ciddi biri her zaman benimle görüşmek istiyordu daha eve gitmeden ne zaman görüşcez diyordu 1 aya yakın bir zaman içinde çok görüştük 2-3 günde bir saatlerce birlikteydik ..ama ben bazen bazı şeylerine kızıyordum küçük şeylerdi gerçi bu huyumu hala değiştiremedim tartışıyoduk ama 1 saat sonra barışırdık.. Bu huyumu ona söylemiştim düzeltmem için yardım etmesi lazımdı..hep yanıma gelmek ister hiç üşenmezdi ama o bu huyumu alttan alttan çok büyütüyordu..sevgililer günü öncesi tartıstık biraz ağır konuştuk o gün ne o aradı ne ben ben çok mutsuz olmuştum hediyesini bile almıştım okula bile gitmedim içtim resmen arkdşmla o gün ve onu aradm ağladım o bana beni arasaydın şimdi zaten yanındaydım ve sevgililer günümüzü güzel geçirecektik dedi ama aramadın ben çok kötüydüm işten izin alıp yanıma geldi ama soğuktu hissediyordum hem sıcak hem soğuk elimi hiç bırakmadı bişiler yedirdi limonlu soda içirdi gitmeden ne zaman buluşcağımızı da kararlaştırdık ben o kadar kötüydm ki eve bırakmak istedi istemedim ama otobüste cok kötü oldm aradım gelmek istedi hatta geliyodu gelme dedim..sabah yine günaydın aşkımlarla başladı her şey arada mesaj cekıyordu eve gidince aşkım evdeyim napıosun dedi face gir dedi aşkım girdim başlarda her şey iyiydi aşkım pazar planları yap istediğini yapallım dedi yine yine bildiğim oydu kuzenim ben o skypeda konuşalım dedik o da geldi kırmadı beni ama bi farklıydı konuşmuyo ters cevap verıyo ısmını soyluyorum sdce efendim aşkım dıyo sonra kızdım ben ayıp etti neden böylesin dedim uykum var bilmiyorum keyfim yoklara başladı ve anladm ben o an zaten aradım çoook farklı konuştu çoook..ayrılmak mı ıstıyorsun dedim bilmiyorum dedi şok oldum sıkıldım dedi sorunları kafamda çözememişim dedi rol yapmak istemiyorum dedi artık zorla aşkım falan diyodum az önce dedi neye uğradığımı şaşırdım..neden böle oldu birden diyordum bilmiyorum dedi sadece istemiyorum artık dedi bitirdim ben dedi o an çok mutsuzdum başkası var dımı dedim annemin üzerine yemin ederim öyle bir şey yooooooooooook yazdı.. Geliyim dedim gelcem konuşcaz sakın gelme daha kötü olur her şey dedi zorlaştırma dedi gelmem konuşmam senle giderim dedi benm her dk yanımda olmak isteyen adam gitti bi an kaçan istemeyen biri geldi ben anlamıyorum birden nolduuuu.. üzmek istemiyorum seni dedi ama olmıcagnı düşündüm dedi ben anlamıyorum 1 saat öncesnde her sey ıyı planlar yapılırken noldu ona birden yardım edin kendmi dalga geçilmiş biri olarak hissediyorum hayatına sok bi insanı sonra sıkıl ortada bırak böyle bir dünya var mı lütfen söyleyin napmalıyım neden böylee oldu birdenn:KK43:

çok üstüne gidip şımarttıysan adam kaçmaya başlamış.. Erkeklere fazla yüz vermiycen arada naz kapris yap her an seni elden kaçırabileceğini bilsin hatta olmasa bile hayali senden hoşlanan erkek imajlarıfelan yarat ona bunu duyur.. Aa biliomusun bizim yan komşunun oğlu sürekli bana bakıyo vs .. Yani seni çantada keklik görmesin.... Erkekler her an kaybedebilecekleri kadınların daha çok üstüne düşer kaçan kovalanır canım:KK9:

çok üstüne gidip şımarttıysan adam kaçmaya başlamış.. Erkeklere fazla yüz vermiycen arada naz kapris yap her an seni elden kaçırabileceğini bilsin hatta olmasa bile hayali senden hoşlanan erkek imajlarıfelan yarat ona bunu duyur.. Aa biliomusun bizim yan komşunun oğlu sürekli bana bakıyo vs .. Yani seni çantada keklik görmesin.... Erkekler her an kaybedebilecekleri kadınların daha çok üstüne düşer kaçan kovalanır canım:KK9:

benım artık öyle bir durumum yok çünkü artık o yok:KK43:

X