Sürtünme ile gebelik

Aysecik98

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
337
53
32
Öncelikle merhaba. Bugün sayfaya yeni üye oldum ve hepinizin görüşlerine saygım var. O yüzden de siz kullanıcıların görüşleri benim için çok önemli. Kısaca anlatmam gerekirse bundan yaklaşık 3 hafta önce yani ayın 22-23ü gibi sürtünme ile ilişki yaşadım ve üstümüz çıplaktı. Klitoris denen bölgeye penis başı değdi ve ben sonradan kafama taktım acaba zevk suyu bulaştı mı diye. Bu kötü olaydan 11 gün sonra adet oldum ilk gün kahverengi geldi ertesi günü kanamaya dönüştü ve pıhtılıydı. Fazla pedimi doldurmadı ama tuvalete her çıktığımda akıntı ve pıhtılı kan attım. Bunları açıkça söylediğim için gerçekten özür diliyorum. Daha sonra kafama taktım adetimin 3.günü idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Bu kötü ve tecrübesiz olay benim psikolojimi alt üst etti. Adetim bitti, psikolojik olarak mı bilmiyorjm ama karnımda garip bir his var ve sanki midem bulanıyor. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Adetim yaklaşık 4 gün kadar sürdü daha sonra kahverengiye dönüştü.

Lütfen yardımcı olun lütfen benimle dalga geçmeyin gerçekten bin pişmanım

Yok kardeşim değilsin idrar yapmıssın adet olmuşsun bide kan testi ver belli olur sonuç kesin olarak burda yıllardır cocugu olmayan insanlar var dışardan sürtünmeyle olması cok zor

O kadar çok psikolojim bozuldu ki size anlatamam evet adet oldum ama adet olup da hamile olduğunu öğrenen ve test yapıp negatif çıktığı halde hamile olanlar varmış bunları okudukça daha da kötü oluyorum

Yemek yiyesim gelmiyor hep uyuyasım geliyor ve şu durumu sizden başka paylaşcak kimsem yok

Öncelikle merhaba. Bugün sayfaya yeni üye oldum ve hepinizin görüşlerine saygım var. O yüzden de siz kullanıcıların görüşleri benim için çok önemli. Kısaca anlatmam gerekirse bundan yaklaşık 3 hafta önce yani ayın 22-23ü gibi sürtünme ile ilişki yaşadım ve üstümüz çıplaktı. Klitoris denen bölgeye penis başı değdi ve ben sonradan kafama taktım acaba zevk suyu bulaştı mı diye. Bu kötü olaydan 11 gün sonra adet oldum ilk gün kahverengi geldi ertesi günü kanamaya dönüştü ve pıhtılıydı. Fazla pedimi doldurmadı ama tuvalete her çıktığımda akıntı ve pıhtılı kan attım. Bunları açıkça söylediğim için gerçekten özür diliyorum. Daha sonra kafama taktım adetimin 3.günü idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Bu kötü ve tecrübesiz olay benim psikolojimi alt üst etti. Adetim bitti, psikolojik olarak mı bilmiyorjm ama karnımda garip bir his var ve sanki midem bulanıyor. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Adetim yaklaşık 4 gün kadar sürdü daha sonra kahverengiye dönüştü.
Cevap verecek yok mu arkadaşlar nolur

yav biz normal yolla deniyoruz zor oluyor. senin sorduğun soruya bak :KK70: :KK70:
cahilsin ve yaşın çok genç sonradan başının belaya girceği şeylere bulaşma...
hamile olman imkansız bütün şeyleri yapmışsın zaten. mide bulantısıda pskolojik her
hamile kalmayı bekleyen bu durumu yaşar. hadi sağlıcakla kal :KK70:

yav biz normal yolla deniyoruz zor oluyor. senin sorduğun soruya bak :KK70::KK70:
cahilsin ve yaşın çok genç sonradan başının belaya girceği şeylere bulaşma...
hamile olman imkansız bütün şeyleri yapmışsın zaten. mide bulantısıda pskolojik her
hamile kalmayı bekleyen bu durumu yaşar. hadi sağlıcakla kal :KK70:
O kadar pişmanım ki dediğiniz gibi şu yaşta başımın böyle bi sıkıntıya girmesini istemem evli değilim nişanlı bile değilim.. allah inşallah size güzel sağlıklı ve hayırlı evlatlar verir

O kadar pişmanım ki dediğiniz gibi şu yaşta başımın böyle bi sıkıntıya girmesini istemem evli değilim nişanlı bile değilim.. allah inşallah size güzel sağlıklı ve hayırlı evlatlar verir

amin inşallah isteyen tüm herkese..
kendine dikkat et ve dikkatli ol erkek kısmı arkasına bakmadan kaçabiliyor :KK43:

dediğiniz gibide oldu 1 gün sonra benden ayrıldı bimde böyle bi durumla karşılaştım üstüne bi de şu durumda hamileysem mahvoldum ben

bu olayı kapat birdaha o şahısla görüşme dönmek isterse bunu bidaha yaşamak için döner :KK43:
ve hamile değilsin inan bana o yolla hamile kalmazsın nereye boşaldı

bu olayı kapat birdaha o şahısla görüşme dönmek isterse bunu bidaha yaşamak için döner :KK43:
ve hamile değilsin inan bana o yolla hamile kalmazsın nereye boşaldı
Moralim çok bozuldu biri yazdı demin komik bi konu değil düşük de olsa ihtimal var yine test yap diye çok moralim bozuldu ağlıyorum resmen..
bana gelmedi boşalma sıvısı

Seninki psikolojik canm yoktur gebelik çok düşük ihtimal %1 belki
Bu sana ders olsun bidaha yapma

O yüzde 1 bana denk gelir mi
Çok kafana takiyosun bak kendini mahvediyosun resmen
Bence %1 bile yok bi mucize olmazsa
Vajinanın icine bile gelmemiş su
Ki gelse bile dusuk ihtimal
Çok düşünme derin bi nefes al tevbe et
Kac yasindasin? Böyle konular okuyunca gerçekten cok üzülüyorum

Çok kafana takiyosun bak kendini mahvediyosun resmen
Bence %1 bile yok bi mucize olmazsa
Vajinanın icine bile gelmemiş su
Ki gelse bile dusuk ihtimal
Çok düşünme derin bi nefes al tevbe et
Kac yasindasin? Böyle konular okuyunca gerçekten cok üzülüyorum
26 yaşıma girdim. Ben de sorarken kendime çok üzüldüm şu uaşımda cahilim hala. Evet içime girmedi ki klitorise ucu değdi

X