Sürtünme yoluyla zevk suyundan hamile kalınırmı

Daha test bile yapmamis teknoliji bu kadar genisledimi yahuu cinseyet gostercek kadar daha dun ogrendim gebe oldugumu 29 once kurtaj oldum kurtajin uzerine 3 gun sonra yine gebe kalmisim adet bile gormeden bende gidiom doktora cinseyeti neymis ogrensem🤣

Burda cigu kisi gebe kalmak icin aylarca yillarca ugrasiyorlar hemde dogal yolla yani kolay degil oyle gebe kalmak hemde senin surtunme olayi cok zor cok zor bi ihtimal

Git eczaneden ertesi gun hapi al yarina birakma yoksa olacaksada o gebelik önlemis olursun eczayenede git sor 3 gun gecti dedi ona gore veriyor zaten 5 gunden sonra cok anlami kalmaz kalk git bekleme burds

Bundan 10 yil once benimde basima geldi ama dogal yolla hemen ertesi gunu ilacini aldim sorun cikmadi geciktirme

Ya ama erkek arkadaşıma sordum zevk suyu gelmedi diyo
Kiz o ne bilsin gelip gelmedigini benimde esim geri cekilme yontemi kullandi cok dikkat ettim dedi yine gebe kalmisim 5 haftalik kurtaj oldum ikizlere ustune aha yine gebeyim 3 haftalik sen bilirsin erkege guven olmaz 18 gun sinra gebeymisim die post falan acma o zaman

Sevgilimle iki gün önce sürtunme yoluyla beraber olduk altımızda hiç birşey yoktu vajinama girmedi üzerine bosalmadi dışarıya boşaldı ama zevk suyundan şüpheleniyorum adetime 18 gün var daha zevk suyundan hamile kalmış olabilme riskim varmı yardımcı olursaniz sevinirim
No panik tatlim mümkün degil . Ama korktugun seyler varsa yasamamalisin ya da dikkatli olmalisin 👌

Kiz o ne bilsin gelip gelmedigini benimde esim geri cekilme yontemi kullandi cok dikkat ettim dedi yine gebe kalmisim 5 haftalik kurtaj oldum ikizlere ustune aha yine gebeyim 3 haftalik sen bilirsin erkege guven olmaz 18 gun sinra gebeymisim die post falan acma o zaman
İyide içime girmediki

X