SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Performans konusunda kesinlikle haklısın ama Ogeday ve Tuğçe'nin Anıl'a yaptığının ünlüler takımının dörtlüsünün Sabriye'ye yaptığından ne farkı var ki..
Geçen haftadan sonra herkesin performansı düştü bir kaç oyundur Volkan'da Ogeday'da kötü ama tabiki bu demek değil ki iki oyun kötüler diye gitsinler. Eğer Ogeday duruşunu bozmasaydı O bu gidecek diye ve Tuğçe'ye uyup yanlı olmasaydı herkesin desteğini alırdı. Sadece oyunla da olmuyor sadece duruşla da olmuyor.
Sadece Anıl'ın bu hareketini yukarda görmeyi bırakırlar silkelenirler diye sevindim belki Ogeday toparlanır.
Fragmanda diyor ki " ben gideceğim kıbrısa en güzeline ben oturacağım en güzel koltuğa oturacağım" diyor bu kadar hırs bana itici geliyor bilmiyorum ama tekrar söylüyorum performansı iyi ona asla lafım yok
Ogeday bana başlarda sempatik , efendi gelmişti . Fakat zaman içerisinde itici hareketleriyle kendinden soğuttu . Hele Berna ya göğsünü dayayıp diklendiği sahne aman Allahım :KK43:
Fragmandan da anlaşıldığı üzere başarı beraberinde büyük bir kibirde getirmiş ona .

Ogeday bana başlarda sempatik , efendi gelmişti . Fakat zaman içerisinde itici hareketleriyle kendinden soğuttu . Hele Berna ya göğsünü dayayıp diklendiği sahne aman Allahım :KK43:
Fragmandan da anlaşıldığı üzere başarı beraberinde büyük bir kibirde getirmiş ona .

Katılıyorum sanırım bir çoğuna öyle geliyor artık Tuğçe ve Burçak ile baktılar nereye çekseler oraya gidiyor ne oldum dediler gerçek fikirleri çıktı ortaya.
Fragmandaki konuşmalarından da anlaşılıyor zaten silkelenmek yerine daha da çok konuşuyor. Herkes kendini Kıbrıs'ta görmek ister ama bu kadar iddia soğutuyor seyirciyi bence..

tuğçe resmen ortalık karıştırmaya çalışıyor önce gökhanı kavgaya çekmeye çalıştı şimdi de volkanı çekmeye çalışıyor, milleti gruplayıp elife saldırtcak aklınca

tuğçe resmen ortalık karıştırmaya çalışıyor önce gökhanı kavgaya çekmeye çalıştı şimdi de volkanı çekmeye çalışıyor, milleti gruplayıp elife saldırtcak aklınca

Çok yanlış taktikler kendini açıklamak yerine başkalarına suç atmak ya da kötü göstermek izleyici bunun farkında. Hedef oluşturuyor resmen

Ayy izleyemiyorum ne zamandır sadece burdan takip ediyorum :KK70:

Yazayım o zaman :) Gönüllüler kaybetti ve bireysel dokunulmazlığı Volkan aldı. Artık potaya kim girerse girsin Tuğçe elenir.

Şimdi 3. aday belli oldu, Berna. Tuğçe kesin elenir.

Son düzenleme:
Ogeday-Tuğçe-Volkan'ın grupça Gökhan'ı yazmak yerine Göz6'dan bir hayran kitlesi olan, kaç kez potadan çıkmış, Erdi'yi elemiş Berna'ya meydan okumaları çok saçmaydı. Demek ki Berna'dan daha çok desteklendiklerini düşündüler.

Hakan Hatipoğlu'nun "Gönüllüler potasında kimi destekliyorsunuz?" anketine şu ana kadar 36,553 kişi katılmış. Şu anki sonuçlar şöyle:

Berna Keklikler: %73
Ogeday: %20
Tuğçe: %7

Semih'in "Gönüllüler potasında kimi destekliyorsunuz?" anketine şu ana kadar 34,687 kişi katılmış. Şu anki sonuçlar şöyle:

Berna Keklikler: %79
Ogeday: %15
Tuğçe: %6

Özetle, Tuğçe elenir. Ayrıca, Tuğçe ve Ogeday ne kadar hatalı davrandıysa performansta şu anda onlardan çok daha geride olan Berna ikisinin oy toplamından kat kat fazla oy almış.

Ogeday-Tuğçe-Volkan'ın grupça Gökhan'ı yazmak yerine Göz6'dan bir hayran kitlesi olan, kaç kez potadan çıkmış, Erdi'yi elemiş Berna'ya meydan okumaları çok saçmaydı. Demek ki Berna'dan daha çok desteklendiklerini düşündüler.

Hakan Hatipoğlu'nun "Gönüllüler potasında kimi destekliyorsunuz?" anketine şu ana kadar 36,553 kişi katılmış. Şu anki sonuçlar şöyle:

Berna Keklikler: %73
Ogeday: %20
Tuğçe: %7

Semih'in "Gönüllüler potasında kimi destekliyorsunuz?" anketine şu ana kadar 34,687 kişi katılmış. Şu anki sonuçlar şöyle:

Berna Keklikler: %79
Ogeday: %15
Tuğçe: %6

Özetle, Tuğçe elenir. Ayrıca, Tuğçe ve Ogeday ne kadar hatalı davrandıysa performansta şu anda onlardan çok daha geride olan Berna ikisinin oy toplamından kat kat fazla oy almış.

hakanda ogedayın iki haftadır çok saçmaladığını söyledi, aklın yolu bir...
röportajlarda da çok saçma tutarsız konuşuyo, bir diyor benim kıbrısta en güzel yerde koltuğum hazır, bir diyor ben gidince tüm takımın yükü anıla kalıcak bakalım görücez o günleri de diyor :KK53::KK53::KK53:

Hahhahah fragmanı izledim çok güldüm.

Ünlülerde herkes yatmış. Hiç kimse konuşmazken Adem durduk yere "Olduğu kadar, olmayan ise kader" diyor. Sabriye "Adem kafayı yedi. Berna ile konuşuyordur rüyasında" diyor, herkes yattığı yerden gülüyor.

Sema "uyurken soru sorarsan cevap verir" diyor. Sabriye Adem'in başına gidiyor ve ne soruyor dersiniz?

- Ne diyorsun, anlamadım? demiyor.
- Ne olduğu kadar? demiyor.

Sabriye uyuyan Adem'e "Berna mı güzel ben mi?" diye soruyor herkes kopuyor.

Volkan çok fazla arkadan konuşuyordu. Hiç ortaya çıkmıyordu. Nihayet yakalanmış. Hem de Adem'e.

Ünlülerde herkes yatmış. Hiç kimse konuşmazken Adem durduk yere "Olduğu kadar, olmayan ise kader" diyor. Sabriye "Adem kafayı yedi. Berna ile konuşuyordur rüyasında" diyor, herkes yattığı yerden gülüyor.

Sema "uyurken soru sorarsan cevap verir" diyor. Sabriye Adem'in başına gidiyor ve ne soruyor dersiniz?

:KK70: :KK70:
Ayy bunu mutlaka izlemeliyim :KK70:
Çocuk uyanmasa bari yine

Bu serhat ne gereksiz adam ya.
Gelininin her dediğine alınan kaynanalar gibi. Abuk subuk şeyleri uzatıp duruyo.
Furkana acıdım resmen

Ünlüler 8 oyun üst üste aldıklarında Serhat bayağı iyileşmişti, şimdi yine eskisi gibi olmuş. Takım kaybettikçe sinirlenip hırsını birinden çıkarıyor.

İlhan, gelinini ezen ama strateji yapan, oğlu fark edip uyardığında veya kendi için zararlı olacağını anlayınca birden iyi davranmaya başlayan kayınvalidelere benziyor.

Serhat strateji falan yapmayan, canı sıkıldıkça ona biat etmeyenlere dır dır yapan "kendi oğluna bile böyle davranıyor" denilen çatlak bir kayınvalideye benziyor.

Şimdi kendi oyun kaybetti. Biraz önce tüm enerjisini düşürdüğü takım niye o yarışırken bağırmamış diye çemkiriyor :))) Ben yine de gülüyorum bu adama. Yanında olmak kötüdür de böyle tipler komedi filmlerinde de oluyor, izlemesi komik. Anıl ve Sabriye dışında ne yapacağı belli olmayan bir deli de bu var. Furkan'la diyalogları ne absürttü öyle. Bir dizide izlesek abartmışlar deriz.

Bunu gösterdiler mi yeni bölüm de kaçırdım ya :KK70:

Ünlüler 8 oyun üst üste aldıklarında Serhat bayağı iyileşmişti, şimdi yine eskisi gibi olmuş. Takım kaybettikçe sinirlenip hırsını birinden çıkarıyor.

İlhan, gelinini ezen ama strateji yapan, oğlu fark edip uyardığında veya kendi için zararlı olacağını anlayınca birden iyi davranmaya başlayan kayınvalidelere benziyor.

Serhat strateji falan yapmayan, canı sıkıldıkça ona biat etmeyenlere dır dır yapan "kendi oğluna bile böyle davranıyor" denilen çatlak bir kayınvalideye benziyor.

Şimdi kendi oyun kaybetti. Biraz önce tüm enerjisini düşürdüğü takım niye o yarışırken bağırmamış diye çemkiriyor :))) Ben yine de gülüyorum bu adama. Yanında olmak kötüdür de böyle tipler komedi filmlerinde de oluyor, izlemesi komik. Anıl ve Sabriye dışında ne yapacağı belli olmayan bir deli de bu var. Furkan'la diyalogları ne absürttü öyle. Bir dizide izlesek abartmışlar deriz.
Aynen güzel özetlediniz :KK70:

X