SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
Hoş geldin canım bir kaçtır seni anıyorum minik prensesinle izliyorsundur diye kulakların çınlıyorsa o bendim :))

Bende izleyemedim o kısmı verdilerse bile internetten kesin izlemem lazım :KK70:

kaçmamış gözümüz aydın :KK70:
yok yahu pek izlemiyorum genelde akşam saatleri minnaki uyutmaya çalışmakla geçiriyorum 3 saati falan :KK70:

kaçmamış gözümüz aydın :KK70:
yok yahu pek izlemiyorum genelde akşam saatleri minnaki uyutmaya çalışmakla geçiriyorum 3 saati falan :KK70:

Aynen kaçmamış ya haha bu Sabriye ömür:KK70:

Ah canım Allah yardımcın olsun zor ama tatlı telaşlar bir kaç aya en güzel zamanları geliyor :anne:

Aynen kaçmamış ya haha bu Sabriye ömür:KK70:

Ah canım Allah yardımcın olsun zor ama tatlı telaşlar bir kaç aya en güzel zamanları geliyor :anne:

maşallah yaramaz bir bebek değil ama biraz başına buyruk sanırım :KK70: istemediği hiçbirşeyi yaptıramıyorum büyüdüğünde yandık :KK14:

edit: sabriye ademi bernadan çılgınlar gibi kıskanıyor :KK70:

maşallah yaramaz bir bebek değil ama biraz başına buyruk sanırım :KK70: istemediği hiçbirşeyi yaptıramıyorum büyüdüğünde yandık :KK14:

edit: sabriye ademi bernadan çılgınlar gibi kıskanıyor :KK70:
Maşallah nazar değmesin :nazar::emir_bebek: bebekken olur öyle inatlar annesi :KK48:

Hahhahah ay başladı gül gül ölüyorum şuan :KK70:

Gerçekten öyle canımız sağolsun diyor..
Volkan'la konuşmalarını gösterdilermi acaba?

Bir konuşma gösterdiler ama tamamını izleyemedim. Volkan "hiçbirine güvenmem derken genel olarak ünlüler için dedim, sen niye üstüne alındın ki" gibi şeyler diyerek geri vites yapıyordu.

Bir konuşma gösterdiler ama tamamını izleyemedim. Volkan "hiçbirine güvenmem derken genel olarak ünlüler için dedim, sen niye üstüne alındın ki" gibi şeyler diyerek geri vites yapıyordu.

Her zamanki gibi oyun sırasında direk Adem'de şöyle dediklerini unuttu herhalde zaten nötr dü oda bu hareketiyle aşağı çekti kendini

Hahhahah fragmanı izledim çok güldüm.

Ünlülerde herkes yatmış. Hiç kimse konuşmazken Adem durduk yere "Olduğu kadar, olmayan ise kader" diyor. Sabriye "Adem kafayı yedi. Berna ile konuşuyordur rüyasında" diyor, herkes yattığı yerden gülüyor.

Sema "uyurken soru sorarsan cevap verir" diyor. Sabriye Adem'in başına gidiyor ve ne soruyor dersiniz?

- Ne diyorsun, anlamadım? demiyor.
- Ne olduğu kadar? demiyor.

Sabriye uyuyan Adem'e "Berna mı güzel ben mi?" diye soruyor herkes kopuyor.
ay izlemedim ama şuan yıkıldım haftasonu izleyemedim seyehate çıkmıştım akşam acunun sitesinde izleyim
bence tuğçenin çıkması iyi olmuş anıl 2 haftadır dengeleri değiştirdi ogeday ve tuğçe kendilerini bir şey sanıyorlardı potada olmak nasılmış görmüşler
özellikle burçakla tugcenin gökhan elenince elifin yanımıza yaklamasını istemiyorum diye konusmalarını hatırlıyorum şimdi kim eleniyormus gordunler bugun panoromada burcak var bakalım neler dıyecek ızyenler yazsın kızlar işteyim izleyemiyorum :)
bence anıl berna elıf ve gokhan ıyı yaptılar artık az kişiler ve konseyi ellerinde tutmaları cok mantıklı
ama tugce ve ogeday karsılarına bernayı alarak buyuk sacmalmıslar gökhanı yazsalardı bı nebze şansları vardı ama sanırım gökhanıda potalardan cıktıgı ıcın güçlü sanıyorlar yinede yanlıs bı karar vermısler kendi topuklarına sıkmıslar
ünlülerin kaybetmesini dört gözle bekliyorum ki şu serhat salagı elensin diye

milli mimar :kızgın:iki kelimeyi bir araya getiremedi. o kadar çok eeeee diyor ki cümlenin başını unutuyorum.
sorulan soruyu net cevaplamıyor yuvarlıyor.

Son düzenleme:
Biz doğru yoldayoz deyip durdu.. doğruysanız neden elenip gidiyorsunuz oh olsun.

dün izleyemedim yarısına kadar izledim bernayla bi sabriye atıştı oraya kadardı sanırım tuğçe elenmiş sonunda gönüllüler ogedayı da elerse artık aç kalırlar diye düşünüyorum

X