SURVİVOR 2017 TV8

Survivor 2017 de desteklediğiniz yarışmacılar kimler ?

• Ankete Katılan
    658
volkan gidici :) bencede gitsin artık itici oldu iyice kendini bşy sandı
gökhan girseydi potaya gökhandı
eğer volkan giderse bernaya baya kin tutacak demektir beni gönderdi gökhan varken diyecektir gönüllüler takımı bitti zaten volkanda giderse yarışmayanlar takımı olur kalır ogeday hariç tabi

:)))) yok artık bence otel olmaz sıkıntılı riskli bi durum. Ama yani ödem bu kdr olmaz bence.
Ben birleşmeye kdr yemek vermediklerini düşünüyorum sonrasında bişeyler veriliyor bence hepsi birleşmeden sonra kilo aldı ve bu her sene oluyor.
Bu arada Volkan gider bence. Ogeday kalır umarım

Bizzat katılmadan hicbir şeye inanmam:KK70:
Bence de volkan gitmeli ortalarda gezinip duruyor

volkan gidici :) bencede gitsin artık itici oldu iyice kendini bşy sandı
gökhan girseydi potaya gökhandı
eğer volkan giderse bernaya baya kin tutacak demektir beni gönderdi gökhan varken diyecektir gönüllüler takımı bitti zaten volkanda giderse yarışmayanlar takımı olur kalır ogeday hariç tabi

Valla volkanin hicbirsey demeye hakkı yok.bernaya abi ayakları yapmasini iyi biliyordu onun icin gokhanla kavga etti yok abisiyim de bilmem ne diye sonrada ogedaylarla birlikte bernanin adini verdi nasil abilik bu aanlamadım .hatırlar mısınız ogeday volkan tugce burcak dörtlüsü finalde olacaktı guya ogedayla volkanin lafiydi bu.teker tekerher hafta gideceksiniz diyorlardi.ertesi hafta burcaktan başladık göndermeye

Bu bir stratejiydi ve bence mantıklı . Karşı takımda iyi iki erkek potada . Bu tablo bir daha olmayabilir , ikisinden birinin elenme olasılığı var ve bu fırsatı gayet iyi kullandılar bence . Bakalım yarın sonuç ne çıkacak ?

Valla volkanin hicbirsey demeye hakkı yok.bernaya abi ayakları yapmasini iyi biliyordu onun icin gokhanla kavga etti yok abisiyim de bilmem ne diye sonrada ogedaylarla birlikte bernanin adini verdi nasil abilik bu aanlamadım .hatırlar mısınız ogeday volkan tugce burcak dörtlüsü finalde olacaktı guya ogedayla volkanin lafiydi bu.teker tekerher hafta gideceksiniz diyorlardi.ertesi hafta burcaktan başladık göndermeye
Volkan yarışma süresince yanlış adımlar ve söylemlerle kendi kendini yaktı bence de .

volkan gitti giderken sadece ogedaya sarıldı diğerleriyle tokalaşıp sağol dedi çok şaşırdı
dün survivor ekstrada bi mavi gözlü oğlan var ilhan mansızın pr çalışması dedi acun canlı yayına telefonla bağlandı resmen azarladı adamı sahtekar içinden gelmeeyerek kendi için yaptı düzenbaz olarak göstermeyin her yoruma açığız ama karşınızda kişiler yokken bu derece ağır konusmayın vs dedi taaaa oralardan telefonda bağlandı patroncuk millet hazırola geçti tabi ama acun hem haklı hem haksızdı pr çalışması demesi kendi reklamını yaptı sabriyeyi koruyarak halkın gönlünde taht kurmak için demeye getirdi yorumcu çocuk zaten öylede yaptı bunda bsy yok
ama acunun dediği agır seyler kişiler yokken söylenmemeli diye düşünüyorum

volkanın gittiği iyi oldu, ilk adaya geldiğinde kendi kendini lider ilan ettiydi, ama lider bi tip olmadığı gayet açıktı her zaman

Ya bu Berna ne zaman gidecek ne biçim çemkiriyor insanlara. Tam bi sorunlu kaybettiği her yarışın suçunu benchteki insanlara yüklüyor yazık bu kıza.

Kendisini desteklemesem de Furkan ın bu hafta elenmesini istemezdim . Sabriye nin yarıştığı oyunları izleyemiyorum . Hiç çaba yok , Furkan en azından kazanmak adına mücadele ediyordu . Sabriye sakatlanıcam korkusuyla lay lay lom yarışıyor . Önümüzde ki hafta gitse bari Sabriye artık tahammül sınırlarını zorladı .

Sabriye'nin bu kadar fan kitlesinin olmasına birazda 4'lü sebep oldu. Sabriye mağdur konuma düştü ve ezildi. İnsanlar da destek oldular o zamanlar hak versemde şuanda Sabriye'yi çok antipatik buluyorum ve oynadığını düşünüyorum çok safım çok narinim, kırılganım diyor ama kendiyle çelişiyor.
Furkan'ın gitmesine şaşırmadım ilk başlardaki duruşunu ve performansını aynı şekilde koruyamadı. Bu hafta gitmese bir iki haftaya gideceğini düşünüyordum ama keşke Sabriye'ye karşı gitmeseydi.

hakan hatipoğlunun iddiadan kurtuldu yani furkan kıbrısa giderse saçımı keserim sakalımı keserim mi ne öyle bişey demişti
furkan bana en başından beri çok itici geldi, kendi başına bi birey olamadı, sürekli abi abla gölgesinde, bence hak etmiyordu kıbrısa gitmeyi, o enerjisi o vizyonu hiç olmadı bence, sonuçta survivor un bi spor müsabakası olmadığını defalarca gördük, ilerde all stara da katılsa yine kesinlikle birinci olamaz bu kafayla

arkadaşlar bayadır izleyemiyorum 2 dokunulmazlığı da ünlüler mi kaybetti adaylar kimlerdi de furkan gitti sanki ogedayın da adı söylenmişti diye duydum çünkü :)

arkadaşlar bayadır izleyemiyorum 2 dokunulmazlığı da ünlüler mi kaybetti adaylar kimlerdi de furkan gitti sanki ogedayın da adı söylenmişti diye duydum çünkü :)
İki dokunulmazlık da kaybedildi . İlk akşam Sabriye nin adini yazdı malum 4' lü , Adem bireysel dokunulmazlığı aldı ve Furkan ın adini verdi . Sabriye istemiş .
İkinci akşam İlhan aday oldu . Sonuç olarak Furkan veda etti .

X