Süt bezesi koltuk altı!!!

Kalpsiz38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
301
178
selam arkadaşlar öncelikle rabbim herkese şifa versin benim sorum şu çocuğum olmuyor 10 senedir bu süreç içerisinde 1 aşı 2 tüp bebek oldum sayısız ilaç tedaviside tabi tüp bebekte kullandığım ilaçlar koltuk altımda bir şişiliğe neden oldu giitim baktırdım ultrasonla süt bezesi korkulacak birşey değil hamile kalırsan süt bezen yerine gidebilir hamilelik olmadı tabi eğer olursa çocuğunu sütten kesince gel alalım dedi doktor 3 yada 4 sene önce gitmiştim tabiiki böle bişey düşünmüyorum aldırmak gibi ama görüntüsü hiç hoş değil 2 dede var ama sağ taraftaki daha büyük adet yaklaşınca ağrıyor çatlama olunca ağrıyor şuandada ağrı var çatlama günüm ne değil kolumdan belli ağrıyor gitmeye korkuyorum olumsuz bişey çıkacak diye benim gibi olupta allah korusun kanser olan varmı dünden belli bi tuhafım okuyorum belirti olarak akıntı renk açılması meme başının içine çekilmesi bunlardan hiçbiri yok ama acaba sorusunuda çıkartamıyorum aklımdan yardım edin lütfen varmı aranızda benim gibi olan???

tşk ederim uyarınız için çok baktım ama uygun yer burayı buldum ama değilmiş :))))

Bende de varmış o süt dokusundan. Dün muayene oldum meme dokusu gibi duruyor dedi doktor. Bugunde ultrasonda baktılar. Sonuç da her şey normal çıktı ama doktor yoktu bugün ona gösteremedim sonucu. Doktora tekrar gittiğimde bu hafta içinde sorarım ben bi iki tane soru :)

Ilk muayene ettiğinde bu meme dokusu herkeste oluyor mu demiştim genellikle oluyor dedi.

hormonlarım normal olduğu için ilaveten tüp bebek için kullanılan ilaçlardan olmuş benimki adet öncesi ağrı oluyor çatlama zamanı oluyor birde üşütünce oluyor sanırım ben ona veriyorum üşüttüm sanırım korkulacak birşey değil demişti doktor ama 4 sene oldu sanırım muayene olalaı sizede geçmiş olsun bu arada tşk ederim ilgilendiğiniz için :)

Dün gittim muayene olmaya herşeyim normal çıktı çok şükür ağrı boynumdan gelebilirmiş fizik tedaviye yönlerdirdi doktor rabbim kaldıramayacağımız dert verip derman aratmasın :)

merhaba.hamileyken süt bezeniz ne oldu:)

Kusura bakmayın uzun zamandır girmiyordum mesajınızı yemi gördüm hakkınızı helal edin süt bezesi hala duyuyor emzirdim şükür oğlumu sütten bile kestim ama oradaki topaklık hala duruyor yine bu aralar kafama takılmaya başladı kontrole gideceğim heralde bu süreç içinde 2 kere daha gittim kist varmış normal dedilerdi inşallah ilerde bana sorun çıkarmaz ne diyeyim Allah büyük korktuğumuza uğratmasın

X