Gebeliğe Hazırlık Süt & Maydanoz Buharı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha sonrasında isirgan suyu yaptım ona çok faydalı diyorlardı ama o da ise yaramadı sağlık olsun diyip akışına bıraktım 😊
Hmm bakalım cnm benim bir tüp kapalı diye her ay denicem ☺️☺️ Ameliyat olacaktım ama virüsten dolayı kaldı bakalım şifa olur inş ☺️☺️

20 dk yarım saat kadar cnm arkasında kocaya yapış ama tam 😅😅 hadi bakalım ne zaman baslican sen ☺
benim regl biteli 5 gün oluyor :KK43:
mecbur bir sonraki ayı bekliyecem :KK43: :KK43: :KK43:
rahim filmi hiç çektirmedim haziranda çektirecem bakalım :KK43: bari bunu yapayım belki etkisi olur
ama yanacam diyede korkmuyor değilim

benim regl biteli 5 gün oluyor :KK43:
mecbur bir sonraki ayı bekliyecem :KK43: :KK43: :KK43:
rahim filmi hiç çektirmedim haziranda çektirecem bakalım :KK43: bari bunu yapayım belki etkisi olur
ama yanacam diyede korkmuyor değilim
Keşke daha erken konu açsaydım ya 😩😩 yok kuzum yanmazsın ben denedim saha önce ilk ısısı gitsin yeter ☺️☺️
bende olmayı bekliyorum bakalım

Keşke daha erken konu açsaydım ya 😩😩 yok kuzum yanmazsın ben denedim saha önce ilk ısısı gitsin yeter ☺☺
bende olmayı bekliyorum bakalım
buharı gidince direk oturayım o zaman ben..
ayyy kızlar lütfen okuyorsanız
olumlu sonuç alanlar yazsın
illa gebe kalan değil.. tüpü açılan enfeksiyonu giden vs

buharı gidince direk oturayım o zaman ben..
ayyy kızlar lütfen okuyorsanız
olumlu sonuç alanlar yazsın
illa gebe kalan değil.. tüpü açılan enfeksiyonu giden vs
Canım arkadaşımın iki görümcesi denemiş ikisi de hamile kalmış ben her ay denicem ya zararı yok yararı var ☺️☺️☺️
inşalah SAna da yaricaktır cnm elbet yazarlar bende denk gelsem seni etiketlerim ☺️☺️

Canım arkadaşımın iki görümcesi denemiş ikisi de hamile kalmış ben her ay denicem ya zararı yok yararı var ☺☺☺
inşalah SAna da yaricaktır cnm elbet yazarlar bende denk gelsem seni etiketlerim ☺☺
Allah yarı olsun kuzum :KK74:

Bende denedim canım bat a son 3 gün :) İncir kürü de denedim geçen ay adet bitince bunu da bakalım inşallah :dua:

X