Gebeliğe Hazırlık Süt & Maydanoz Buharı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende denedim canım bat a son 3 gün :) İncir kürü de denedim geçen ay adet bitince bunu da bakalım inşallah :dua:
Dene cnm eğer sende sıkıntı yoksa 3 ila 5 gün dene derim kuzum 🤲🤲 inşlalah etkisi güzel olur rahim temizlenir 🤲

Ya ben bunu yapmıştım sanki enfeksiyonumu daha çok azdırdı ve yukarı ilerletti bende etki olmadi.ama deneyni sonuç alnı duydum.

Ya ben bunu yapmıştım sanki enfeksiyonumu daha çok azdırdı ve yukarı ilerletti bende etki olmadi.ama deneyni sonuç alnı duydum.
Ciddi misin bende enfeksiyon yok ama bir tüpüm tıkalı ondan yapıyorum siz nasıl yapmıştınız ?

Kocaman bir selam 👋
evet araştırmalarım Ve öneriler sonucunda bunu yapmaya karar verdim 🥳🤲
• ha bu virüs yüzünden bebek planlarını erteleseniz de rahminiz temizlensin diye deneyebilirsiniz😇😇

peki ne işe yarar süt & maydanoz buharı 🤓

Rahmin de iltihap olan , tüplerinde geçiş sıkıntısı olan , tüpleri kapalı olan ve başka sorunlara cok iyi geliyormuş bunu yapıp üstüne hamile olan o kadar bayan var ki burda okudum.. arkadaşlarım anlattı 😇🤗🥰
Peki nasıl yapıyoruz hemmen tarife geçiyorum 🥰

SÜT & MAYDANOZ ;
Regliniz bittikten bir gün sonra günlük 1 litre süt ve bir tutam maydanoz kaynatılıp sıcaklığı gidince bir kaba koyulur ve etrafınıza bir battaniye , pike sarıp buharına oturuyorsunuz dikkat edin cok sıcak olmaması lazım kendinize zarar vermeyin ( akşam saati yapmak daha iyi gece ilişki olması gerekiyor ) sonra kullanılan süt dökülür hergün yeni bir litre süt ve maydanoz lazım 🥰 isteğe göre Wiks koyanda var ama ben şimdilik gerek duymuyorum ona 🌺🌺 süt ev sütü olmalı ❌❌❌

• herhangi bir sorunu olmayanlar 3 ila 5 gün yapması gerekiyor .. ve belinizi sıcak tutmanız gerekiyor soğuk alınmaması lazım gecesine de beraberlik olacak 💃🏻💃🏻

•benim gibi tüpünde tıkanıklık olanlar ise 5 ila 7 gün yapmalı bunu ve ben kendim 7 gün denicem son 4 günde beraber olucam eşimle 🥳🥳

•ben daha regl olmadım ama suan regl çıkışı olan arkadaşlarım için acıyorum konuyU birine faydam olursa ne mutlu bana 🤗🤗

benim bat :30 Mart .. deneyenler buraya yazabilir mi ?
rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşaallah 🤲🤲💋💋

Bende reglimi bekliyorum. brokoli kürü yaptım 21 gün şimdi de buharı deneyeceğim 2 tüpümde tıkalıymış maalesef benimde hastaneye gidemiyoruz malum bunları deneyelim.. inşallah faydasını görürüz

Bende reglimi bekliyorum. brokoli kürü yaptım 21 gün şimdi de buharı deneyeceğim 2 tüpümde tıkalıymış maalesef benimde hastaneye gidemiyoruz malum bunları deneyelim.. inşallah faydasını görürüz
İnşlalah cnm 7 gün yap ha tamam benimde sağ tüp kapalı maalesef rabbim şifa etsin bize 🤲🤲🤲

Ciddi misin bende enfeksiyon yok ama bir tüpüm tıkalı ondan yapıyorum siz nasıl yapmıştınız ?
Evet daha çok tıkalı tüpü açıyormuş ama ben sandim enfeksiyondada ise yariyo.sizde yoksa sorun olmaz.ama dikkat edin soğuk almayın bu işlemden sonra alırsanız enfeksiyona dönüşür

Evet daha çok tıkalı tüpü açıyormuş ama ben sandim enfeksiyondada ise yariyo.sizde yoksa sorun olmaz.ama dikkat edin soğuk almayın bu işlemden sonra alırsanız enfeksiyona dönüşür
Dikkat ediyorum cnm inşallah kötü olmaz bugün 4. Gün yarında yapıp bırakacam daha .. klomen ve çatlatma iğnesi de kullancam bu ay bakalım nasip cnm

İnşlalah cnm 7 gün yap ha tamam benimde sağ tüp kapalı maalesef rabbim şifa etsin bize 🤲🤲🤲

Amin amin inşAllah.. benim bir tane evladım var ve doğal yollarla oldu biliyor musun şimdi tıkanmış.. nasip imtihan dünyası işte..

Amin amin inşAllah.. benim bir tane evladım var ve doğal yollarla oldu biliyor musun şimdi tıkanmış.. nasip imtihan dünyası işte..
Sonra dan tıkanmış demek ki ama acılır rahim filminde bence Allah şifa versin inşallah

Sonra dan tıkanmış demek ki ama acılır rahim filminde bence Allah şifa versin inşallah

inşAllah.. rahim filminde göremediler laparoskopi yaptırdım öyle anlaşıldı zaten. doktorum hiç bir şekilde de açamadım dedi. Rabbim bir tane verdi zamanı var demek ki nasip inşAllah isteyen herkesin inşAllah benimde olur:dua:

inşAllah.. rahim filminde göremediler laparoskopi yaptırdım öyle anlaşıldı zaten. doktorum hiç bir şekilde de açamadım dedi. Rabbim bir tane verdi zamanı var demek ki nasip inşAllah isteyen herkesin inşAllah benimde olur:dua:
Aynen cnm nasip bakalım ya 🤲🤲
Elbet nasip olacaktır günü gelince .. ben 3 gün buhar yaptım ve kasıntı oluştu bende enfeksiyona doğru gidiyordu diye bıraktım devam etmedim oysa kendime dikkat te ettim ama cnm ..
sen yaparsan dikkat et kendine

Aynen cnm nasip bakalım ya 🤲🤲
Elbet nasip olacaktır günü gelince .. ben 3 gün buhar yaptım ve kasıntı oluştu bende enfeksiyona doğru gidiyordu diye bıraktım devam etmedim oysa kendime dikkat te ettim ama cnm ..
sen yaparsan dikkat et kendine

tamam canım inşAllah.. bir sürüsüt almış eşim reglim bitmeden 1 gün önce başlayacağım benim adet döngüm çok kısa çünkü bakalım inşAllah faydasını görürüz

X