Sütüm yetmiyor yardım edin nolur

sütün artar. memeye devam sürekli emzirmeye çalış. mamayı azalt ben emzirme danışmanının doğru söylediğine inanıyorum. biberon rahat geliyor istiyor. memeye alışsın daha rahat edersin biraz zor süreç ama geçiyor.

Arkadaşlar 14 gün önce doğum yaptım çok şükür. 4-5 gün sütüm gelmedi. Sonra yavaş yavaş gelmeye başladı. Bu sürede mama verdik. Memeye öyle zor alıştırdım ki. Evi bebeğin çığlıklarI götürdü bi hafta. Şimdi emiyor biraz ama önce 20-30 ml kadar mama içip öyle emiyor. Online emzirme danışmanı tuttum ama işe yaradığını söyleyemem. Danışman mamayı kes diyor ama çocuk böyle bile zor doyuyor. Artık 30 ml mama bile yetmemeye başladı, napacağımı bilmiyorum nolur yardım edin. Böyle hem mama hem meme var mı? 15 günlük bebeğe ne kadar mama verip emzirmeliyim. Bu böyle ne kadar gider, sütüm artar mı ? Mamadan kurtulur muyuz? Benim gibi olanlar n’aptınız nolur yardım edin 🙏🙏🙏
hep kuru incir kuru kayısı kaynattım içtim posasını da yedim. günde ayrıca 4 litre su içiyordum kış vakti. normalde su iebilen biri değilim.
gayette yetiyordu ama bizim zilli içmedi. zorla emzirdim 8 ay. emmediğinde sağdım verdim.
mutlaka bol su için. kafanız da rahat olsun. takmayın. yeter allahın izniyle.

X