Nazar mı başka birşey mi yardım edin lütfen!

Kız çişle kaka nasıl aynı olabilir? Valla ağzım açık okudum. Neden çişe kaka diyorsunuz? Çiş için mesane var, kaka için de bağırsak. Çıkış yerleri bile farklı. Hayret şaşırdım valla
Küçüklüğümde böyle alıştırıldım ve böyle devam etti alışkanlık olmuş yani. Bundan sonra daha dikkatli olucam. Yanlış yazım yüzünden anneliğimden tutun kadınlığıma kadar laf edildi

Nazik yorum yapanlara gayet nazik cevap veriyorum. Dikkatli bakarsanız kötü yanıt verdiğim herkes bana kötü yorum yapmış kişiler sizin gibi yani
Kötü olan ne söylendi size?
Hanımefendi kakaya çiş diyorsunuz uyarana bebek iki günde bir çiş yapıyorsa hemen acile götürün diyene carlıyorsun diyorsunuz, kimse size sizin gibi edepsizce yazmadı

Küçüklüğümde böyle alıştırıldım ve böyle devam etti alışkanlık olmuş yani. Bundan sonra daha dikkatli olucam. Yanlış yazım yüzünden anneliğimden tutun kadınlığıma kadar laf edildi
Anneliğinize ne lafı edildi?
Kadınlığınıza ne lafı edildi?
Kafanızda kurduklarınıza inanıp bir de cevap veriyorsunuz hastamısınız ya

O yüzden çocuklarımıza muhakkak doğrusunu öğretelim. Cinsel organlarınına da takma ad takmayalım. Penis ve vajina olarak öğretelim. Çünkü çocuk tacizlerinde çocuğun doğru bölgenin adını bilmesi çok önemli. Allah göstermesin tabi. Ama daha bilinçli olalım.
2 gündür çiş yapmıyor diyince endişelenmiştir herkes. Neyse çiş sayısı yeterli doyuyor demek ki.
Siz oda ısısını 21-22 derece arası yapın. Havalandırın sürekli.

Tamam siz kendi çocuğunuza kendi doğrunuzu öğretin ben böyle öğreticem. Çok zor demi nazik yorum yapmak
Bu benim doğrum değil sizin yanlışınız
Elmaya muz demiyorsam elma diyorsam bu benim doğrum mu? Siz elmaya muz diyorsunuz
Çocuğa tüm dünyaca doğru olanı öğretin diyorum. Utanmayacak mısınız çocuğunuza yanlış birşey öğretirken? Öğretmeyin o zaman amacınız ne? Yanlışa yanlış demek kabalıksa yanlışsınız hanımefendi hiç de zorunuza gitmesin

Evet idrarını hergün 5 6 defa yapıyor merak etmeyin kakasını 2 günde bir yapıyor😊
Ama senin bebegin mama da iciyor 2 gun cok fazla. Takip et kakasini yapmakta zorlaniyor mu? Makat darligi veya makat catlagi olusmus olabilir. Ayrica kakasini yapamazsa da mama yemek istemez bebek. Istersen tekrar doktora gotur poposuna baksin

Bebeğim 2 aylık yaklaşık 2 haftadır sanki zorla mama ve süt içmeye başladı bir kaçgün öncede bir anda neredeyse tamamen kesti. Normalde 2-3 saatte bir 100 ml süt ve mamayı bitirirdi çok iştahlı bir çocuktu şimdi 6-7 saate anca. Ne kadar zorlarsak zorlayalım içmiyor çok zorlayınca azıcık yediğinide kusuyor doktora götürdük bi sıkıntı yok normal dedi ama bana normal gelmiyor bi anda bu kadar iştahsızlaşması. Çok iştahlı bir çocuktu normalde. Acaba sütümde mi sıkıntı var mama deneyelim dedik mamayada aynısını yaptı mememi de artık zor tutuyor tutsa bile en fazla 5 dk emiyor biberonuda denedik onada aynı şekilde davrandı. bazen bi anda çığlık çığlığa ağlıyor. Nazar mı değdi acaba bilemiyorum aranızda bu durumu yaşayan varmı lütfen yardım edin.
Gazi olabilir bu aylarda çok problem oluyor çünkü probiyotik verebilirsin nazar diyorsan Felak nas Ayetel Kürsi oku üfle çocuğun üstüne ben oğluma hergun dinletiyorum YouTube a bebek nazar duası yaz çıkıyor zikir dinletirim çok sever maneviyat her zaman önemlidir ama tıbbi bir problem yoksa 😊

Anneliğinize ne lafı edildi?
Kadınlığınıza ne lafı edildi?
Kafanızda kurduklarınıza inanıp bir de cevap veriyorsunuz hastamısınız
Offf yeter yaaa iyiki bi şey sorduk ver cevabını geç boşa burda çok bişmişçilik yapmayın. Tamam size göre çişse bana göre kaka. Ne taktınız ya sizene Allah aşkına yanlış yazdığımıda söylemişim daha ne uzatıyosunuz istediğimi söylerim herkes kendi anneliğiyle ilgilensin.

Gazi olabilir bu aylarda çok problem oluyor çünkü probiyotik verebilirsin nazar diyorsan Felak nas Ayetel Kürsi oku üfle çocuğun üstüne ben oğluma hergun dinletiyorum YouTube a bebek nazar duası yaz çıkıyor zikir dinletirim çok sever maneviyat her zaman önemlidir ama tıbbi bir problem yoksa 😊
Çok teşekkür ederim 😇

Ama senin bebegin mama da iciyor 2 gun cok fazla. Takip et kakasini yapmakta zorlaniyor mu? Makat darligi veya makat catlagi olusmus olabilir. Ayrica kakasini yapamazsa da mama yemek istemez bebek. Istersen tekrar doktora gotur poposuna baksin
Evet bazen kakasını yaparken çok ıkınıyor. Teşekkürler yorumunuz için dikkat edicem

O yüzden çocuklarımıza muhakkak doğrusunu öğretelim. Cinsel organlarınına da takma ad takmayalım. Penis ve vajina olarak öğretelim. Çünkü çocuk tacizlerinde çocuğun doğru bölgenin adını bilmesi çok önemli. Allah göstermesin tabi. Ama daha bilinçli olalım.
2 gündür çiş yapmıyor diyince endişelenmiştir herkes. Neyse çiş sayısı yeterli doyuyor demek ki.
Siz oda ısısını 21-22 derece arası yapın. Havalandırın sürekli.
Teşekkür ederim dikkat edicem

Offf yeter yaaa iyiki bi şey sorduk ver cevabını geç boşa burda çok bişmişçilik yapmayın. Tamam size göre çişse bana göre kaka. Ne taktınız ya sizene Allah aşkına yanlış yazdığımıda söylemişim daha ne uzatıyosunuz istediğimi söylerim herkes kendi anneliğiyle ilgilensin.
Aaaa odumu şimdi hani nazik nazik yazacaktık hiç yakıştı mı sizin gibi bir minnoşa
İdrara çiş dendiğini gaitaya kaka dendiğini doğrunun bu olduğunu tüm dünya söylüyor siz hariç bu mu çok bilmişlik
Bu çok bilmişlik değil ki, çişin çiş kakanın kaka olduğunu bilmemek cahillikten de öte birşey, bunlar bebekken öğrenilen şeyler koskoca kadın olup bebek doğurduktan sonra değil, ayrıca yanlışlıkla öyle yazmadınız siz kakaya çiş diyor çocuğunuza da böyle öğreteceğinizi söylüyor size göre doğrunun bu olduğunu söylüyorsunuz
Kana sümüğe tükürüğe filan ne diyorsunuz kim bilir
Annelik kadınlık sayıklayıp duruyorsunuz hayırdır kompleksiniz mi var bu konularda sizin anneliğiniz kadınlığınız kimsenin umrunda değil ki bunları nereden uydurdunuz triplere girdiniz
Ayrıca annelikle nasıl ilgileniliyor? Anneysen çocuğunla ilgilenirsin. Siz annelikle eşlikle kardeşlikle nasıl ilgileniyorsunuz?

E iyi de nazar mı diye düşündüyseniz bi okusaydınız bakalım. Geçiyo mu geçmiyo mu?

E iyi de nazar mı diye düşündüyseniz bi okusaydınız bakalım. Geçiyo mu geçmiyo mu?
Tabikide olmaz. Çünkü mantıklı olan bu. Rica ediyorum mantıklı ve doğru bilgiler vermeyiniz bu kaba bir hareket nazik olunuz. Ha bir de kakaya çiş diyeceksiniz. Aksi takdirde yeter yazmayınız
Not: doktora hastaneye yönlendirmek, doğru kelime bilgisi vermek carlama kabul edilmektedir

Aaaa odumu şimdi hani nazik nazik yazacaktık hiç yakıştı mı sizin gibi bir minnoşa
İdrara çiş dendiğini gaitaya kaka dendiğini doğrunun bu olduğunu tüm dünya söylüyor siz hariç bu mu çok bilmişlik
Bu çok bilmişlik değil ki, çişin çiş kakanın kaka olduğunu bilmemek cahillikten de öte birşey, bunlar bebekken öğrenilen şeyler koskoca kadın olup bebek doğurduktan sonra değil, ayrıca yanlışlıkla öyle yazmadınız siz kakaya çiş diyor çocuğunuza da böyle öğreteceğinizi söylüyor size göre doğrunun bu olduğunu söylüyorsunuz
Kana sümüğe tükürüğe filan ne diyorsunuz kim bilir
Annelik kadınlık sayıklayıp duruyorsunuz hayırdır kompleksiniz mi var bu konularda sizin anneliğiniz kadınlığınız kimsenin umrunda değil ki bunları nereden uydurdunuz triplere girdiniz
Ayrıca annelikle nasıl ilgileniliyor? Anneysen çocuğunla ilgilenirsin. Siz annelikle eşlikle kardeşlikle nasıl ilgileniyorsunuz?
Yaranız mı var gocundunuz hayırdır. Cahillikten öte derken? Buna sen anca insanları linçlemeye yarayan aklınlamı karar veriyorsun? kime göre neye göre. Sen ne tür bi cahilsin Allah bilir

Tabikide olmaz. Çünkü mantıklı olan bu. Rica ediyorum mantıklı ve doğru bilgiler vermeyiniz bu kaba bir hareket nazik olunuz. Ha bir de kakaya çiş diyeceksiniz. Aksi takdirde yeter yazmayınız
Not: doktora hastaneye yönlendirmek, doğru kelime bilgisi vermek carlama kabul edilmektedir
Kess

X