Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sutyen alırken utanıyorum:(

sütyen degilde kızlar ben ped alırken utanıyorum hadi buyuk alışveriş merkezlerinden alıyorsun sepete kimse görmeden atıyorsunda ya yaaaa kasa ya gelince sıra bekliyenler görüyor ayyy cok utanıyorum o zaman

benim bi arkadaşım vardı onla alışverişe gitmiştim. kız kendine sütyen alıyodu işte adamla konuşurken ayy benim göğüslerim çok büyük iyi tutması lazım falan diye anlatıyodu gayet sakin. sonra ordan çıktık kendine külot alırken ordaki bayan satıcıya da hafifi yumuşak olsun kumaşı erkek arkadaşım sert kumaşları beğenmiyo diye gayet sakin açıklıyodu. neler var yani şekerim sen hiç takma:):)

utanmyı tercih ederim yerimseniben

bn 14 yaşımdayım:KK43: ve kndmden nefret ediorum ya bn iç çamaşırcıya girip sutyen alcak cesareti gösteremiorum çok utanıorum yardım edin:eek::eek:

bu yaşta sütyen takarsan hayatının hatasını yaparsın! göğüslerin küçük kalır benden söylemesi yarım atlet şeklinde olanlardan kullanmalısın yoksa büyüyünce çok pişman olursunbenneyaptımki

is camasiri, ped tuvalet kagidi alamam ben ilginc :))

Ay canım ya,ben de senin yaşındayken utanıyordum ama şimdi alıştım,iç çamaşırı alırken tek bir yerden alışveriş yapmaya bak,böyle de satıcıya da alışır bundan böyle rahatça alırsın:)

annenıze söyleyın o alsın sıze
sonucta bedenınızı ve tarzınızı bılıyodurr

Ben hep annemle aldım ama gidip tek başımada alabilirim.Ayıp birşey değilki.Utanmana hiç gerek yok.Ama alamam diyosan hala annenle git hihoyyyt

Bende ilk regl olduğum zamanlar ped alırken utanıyordum şimdi alıştım, ne yapalım mecburuz:kedi: Bu arada canım ben 17 yaşındayım ve yaklaşık 3 yıldır sütyen kullanıyorum.. Geçen gün büyümediğinden şikayet ediyordum sütyen alırken... Oradaki kadın göğüslerin büyüme aşamasındayken yarım atlet yerine sütyen kullandıysan gelişmesi yavaşlamış olabilir dedi.. Nasıl üzüldüm mafoldumben Keşke önceden bilseydim de takmasaydım dedim... Olan oldu ama artık arada evde sütyen yerine onları kullanmayı tercih ediyorum... Yine bi umut..:dance:

Kızlarr ergenler sıze seslenıyorumm asllaaaaa o yaŞta sÜtyen takmayınn zaten sÜtyen takacak kadar varsa memıŞınızz ohooooo ılerde kocaman olurlar bakın bız ablalarınızı dınleyın yoksa ılerde Çok pıŞman olursunuzzz

Aama şimdi sütyen takmayınca da 5 yaşındaki çocuk gibi oluyor... Tahta resmen..mafoldumben

tatlişkomm elalemmi boşverr takma bak bi bildiğimiz varki dioruzz yarım atlet giyy ama sütyen takma çok engellio büyümesiniii
dendefcim kuzum yaş kaç senin?

17yaşındayım canım.. İşte dışarı çıkmadığım,evde olduğum ya da bol şeyler giydiğim zaman yarım atlet kullanıyorum ama dar şeyler giyincede bi çıkıntı olsun istiyor insan:Saruboceq:

dendefcim benimde 17mde öleydi tatlım yaaa yavaş yavaş çıkıcak o çıkıntı tatlım üzme kendini gençsin daha :KK66:

Bizim aile de küçük göğüs genetik ama...mafoldumben Neyse umarım büyür böyle küçük kalmaz.. Umut ediyorum hala..zemuszemus

tatlım valla genetikte bizim ailenin memeleri göbeğe kadar ama benimki o kadar büyük diil :jeyyar:
herkezde etkili diil genetik ama rol oynuyor tabi genede :KK66:

sırnaşık şeysırnaşık şey Göbeğe kadarlar bizde de var ama onlara benzeyeceğimi pek sanmıyorumkaydirigubbakcemile3

canım benim aslında sende haklısın.bende kalabalık alışveriş merkezlerinden hiç alış veriş yapmam.nedeni satış elemanlarının peşimden ayrılmaması ve sanki herkezi bana bakıyomuş gibi hissetmem.ama ne yaptım biliyomusun canım kendime bir çamaşırcı buldum hem çok hoş çamaşırlar var hemde rahat bir ortam ve en önemliside satış elemanı tek bir bayan.oda artık beni tanıyor.yani hallettim mevzuyu.sende rahat ol ve rahat ortamlar keşfet kendine canım.hadi ALLAH'A EMANET OL...

ay bende hala ped alamıyorum acaip utanıyorum ama sütyenimi gayette sosyete pazarından alıyorum renk renk ve 5 ytl sıkılınca atıyorum çöpe. fazla para vermekten sıkılmıştım. bunlar normal şeyler ama yaa herkes bir bayanın sütyen taktığını biliyo o yüzden rahat ol canım:)

bende ped ve tuvalet kagidi alirken utnaiyurm:teytey:

X