İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen derdi...

aynen ya büyük memeli olmak isteyenleri anlamıyorum bi kaç günlüğüne yer değişsekte onlarla, bak bakalım bi daha büyük meme istiyorlar mı. ben daha evlenmedim çocuk emzirmedim ona rağmen şuan sarktılar ya sırf büyük oldukları için :/ çok kötü görünüyo ben de buna çare arıyorum

İkisi eşitse sorun etmeyin derim. Keşke eşit olsa da minicik olsa razıyım
Benim iki göğsüm arasında biraz fark vardı.Emzirirken o fark aldı başını gitti, büyük memeyi çok vermişim şuan ikisi arasında resmen iki beden fark var
Emzirme bitince kendiliğinden toparlamazsa bişeyler düşüneceğim. Bi altı ay daha memeler kızıma zimmetli
Anlatasım geldi Beterin beteri var babında

Hadi degisek
Valla care gogus egsersizleri yapmak o baya diklestiriyo sklastiriyo.

La senzanın sütyenlerini ben sürekli alıyordum artık satılmıyormuymuş. Çok memnun olduğumdan değil modelleri güzeldi
Marks&spancerin rahatlığı daha iyi

Spora başladıysan göğüs çalış erkekler bile güzel meme yapabiliyor

Evet hocaya söyledim tesekkurler

Wowbrami kullanıyorsun pentiden yoksa wow straplezmi yanlış bedeni aliyorsundur büyük ihtimalle çünkü wowbra çift destekli . Zayifmisin kilolumu bana yaz ben sana ortalama söyleyeyim

bendede aynı sıkıntı var büyük olup birde 4 sene emzirince böyle oluyor iki sene birini iki sene diger bebişimi emzirdim ben pentiden çok memunum sarkma olan herkese tavsiye ederim kesinlikle süper penti lotus kalıp ben 80 c kulanıyorum 4 senedir başka marka almadım kampanyalarıda takip edince hesaplıda oluyor bir iki senede dayanıyor

Penti lotus Pentinin en iyi sutyenidir heleki doğru bedeni buldun mu yıllarca kullanırsınız pentide yıllık iki kez sutyenler indirime girer 35 40 liraya düşer Tüm sutyenler takip edinn

Penti lotus Pentinin en iyi sutyenidir heleki doğru bedeni buldun mu yıllarca kullanırsınız pentide yıllık iki kez sutyenler indirime girer 35 40 liraya düşer Tüm sutyenler takip edinn
evet takip ediyorum 3 al iki öde kanpanyasından üç tane daha aldım bu yaz iki sene gider bunlar bana diye düşünüyorum

evet takip ediyorum 3 al iki öde kanpanyasından üç tane daha aldım bu yaz iki sene gider bunlar bana diye düşünüyorum
aynen penti lotus gercekden guzel
bende 100 c kullanıyorum bırde bonprix dıye bır sıte var ordan da memnun kalmıstım camasırlarından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…