Sweetdimple ın Başarı Hikayesi

Adaşımmmmmmmmmmmm güzel arkadaşım

Maşallah subhanallah ne güzel hedefine ulaştın
İnşallah Bayramdan sonra bende kendimi siz karataycıların ellerine bırakacağım artık her fırsatta yakana yapışırım bu olurmu şu olurmu diye
Rabbim inşallah banada bir başarı hikayesi yazmayı nasip eder Benim yolum çok daha uzun ama inşallah sizlerin desteğiyle bende başaracağıma inanıyorum

Canım adaşımmmmm çok tşk ederimmmmm çok şükür bitanemmm inşallah sende hedefine ulaşacaksınn ebette başaracaksın kuzumm
sadece bu kez vazgeçmek yokk yaramazlık yok anlaştıkmı senin başarı hikayen rekor kırar bence o tatlı dilinle kimbilir ne güzel anlatacaksınn her zaman yanındayız bitanemmm

harika görünüyosunuz maşallah bende diyetteyim bu başarı öykülerini okudukça gaza geliyorum

Çok tşk ederim bitanemmm ufacıkta olsa motivasyonuna katkım olduysa ne mutlu azim ve sabır mutlaka başarıyı getiriyor ve senin de başaracağına eminim öncelikle kendine inan gerisi geliyor sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermeni dilerimmm cnmm

Merhaba ablacım :) Tebrik ederim seni -buradan söyleyelim ki usül yerini bulsun - Bayağı çıtır olmuşsun,karatay diyetine başladım devam etmedim biliyosun keşke etseydim :26: Şimdi bi ısındım karataya bu sefer annemle yaparım gibi geliyor.Seni tekrar tebrik edip konudan uzaklaşmıyorum.Hayatın boyunca sağlıklı ve fit olursun inşallah :)

Çok teşekkür ederim bızdıkımmmm annenle birlikte yaparsan çokd aha iyi olur cnmm inşallah bu kez ömür boyu yaparsın

Amin birtanemmm hepimiz sağlıklı ve fit bir şekilde kaliteli bir yaşam süreceğiz inşşş

Sonundaaa gelebildin banucum. çok özledik seni. Sen çekersin kulaklarımı ben düzelirim

Şu yoğunluğum geçer geçmez inşallah daha çok destek olabileceğim bitanem.

bence bu hikaye okunmayı hakediyor tekrar üst sıralara gelsin : ))

Canımsın bluecum, teşekkür ederim. Artık burada kısa bir süre sonra senin başarı hikayeni de göreceğimizi umuyorum

canım benimki artık başarı hikayesi sayılır mı bilmiorum : ))) ama karatay açısından spor açısından öğrendiklerimi paylaşacağım ben de : )

canım benimki artık başarı hikayesi sayılır mı bilmiorum : ))) ama karatay açısından spor açısından öğrendiklerimi paylaşacağım ben de : )

Elbette sayılır kuzum. Uyguladığımız ve faydasını gördüğümüz her şeyi paylaşırsak bizimle aynı derdi olanlara bir ışık olabiliriz. Bilgi paylaşınca güzel değil mi?

boyum 1.78 kilom 58 55ken fena değildim ama bu aralar okul ev yaptığım içi şekilsiz aldım kiloyu tatlım. bi de iştahım tam yerinde devam ediyor resmen 3 öğün yiyorum hayatumda ilk kez oluyor. :)

Maşallahın var kuzumm manken gibisin boy kilo oranın da süper bence kilo vermeden çok spora yoğunlaşmalısın aman dikkat et bu kilolar hep sinsi sinsi geliyorlar ipin ucu kaçmadan önlemini al bitanemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…