taç mor abiyem satılık görülmeye değer...

birce06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
53
1
bir kez giydiğim, 38-40-42beden için uygun abiyemi 60 tl ye satıyorum. $elbise1.jpg $elbise 2.jpg

üzerinde rewmi var mı.ilgileniyorum. 63 kiloyum boyum 165 nasıl durduğunu görmek istiyorum.

merhaba kuzenımın düğününde giymiştim resimlerime bakıp bulmaya çalışayım hemen. eminim yakışır çünkü kılolu değilsiniz ben daha kısayım bana araboy oldu size dizlerde olacak muhtemelen daha iyi durur diye düşünüyorum

merhaba kuzenımın düğününde giymiştim resimlerime bakıp bulmaya çalışayım hemen. eminim yakışır çünkü kılolu değilsiniz ben daha kısayım bana araboy oldu size dizlerde olacak muhtemelen daha iyi durur diye düşünüyorum

tamam bekliyorum resmini. senin boyun kaç acaba. prtaboy dediğin nereye geliyordu. ben 65 boy 63 kiloyum

üzerinde rewmi var mı.ilgileniyorum. 63 kiloyum boyum 165 nasıl durduğunu görmek istiyorum.

merhaba canum benim boyum 1.50 o yuzden de nerdeyse uzun bi elbise oldu gördüğün gibi 60 kıloyken gıydım sanırım. boy kılo oranını düşünürsek benım o yuzden göbeğim biaz çıktı ve ben bolerolu giydim. senı düşününce dizlerinde ve göbeğin çıkmadan olacak sanırım. hangi ildesin keşke deneyebilsen $elbise 3.jpg

benim göbek dahada çıkar. 64 kiloya yakınım. boy sanırım diz hişzası gibi olurda. malı nasıl.likralımı.

göbek çıkmaz bence çünkü ben boy kılo oranına göre şişmanım o yuzden haffif çıktı ama sizin orantılı. malı likrali güzel yumuşak bi kumaşı var.

X