Tahlil sonuçlarımdan şüphe ediyorum. Yarın aynı gün sonuç veren başka bir hastanede yenilesem mi? Tahlilden anlayan varsa bakabilir mi lütfen

İnşallah öyle olur. Bu ne yani ayıptır demesi 500 tl verdim bugün sırf devlette korona var ne olur ne olmaz diye. Özel hastaneye bak. Gittim doktor bey de ameliyattaymış sonuçlar zaten yok. Millet doymuş resmen
Her zaman bana mantıklı gelen tahlilleri devlet hastanesinde yaptırıp sonuçları özel dr a göstermek. Kendimde böyle yapıyorum, devletin sonuçlarına daha cok güveniyorum ben.

Her zaman bana mantıklı gelen tahlilleri devlet hastanesinde yaptırıp sonuçları özel dr a göstermek. Kendimde böyle yapıyorum, devletin sonuçlarına daha cok güveniyorum ben.
Öyle devlet daha güvenli ama burası çok küçük bir şehir ve 400 ağır korona hastası var hepsi de Devlet hastanesindeymiş. Ayrıca randevu alsam da bi 15-20 gün sonraya veriyorlar. Adetin 3. günü olması lazım onu yakalayamam

nasıl çıktı ki ?

Yaa benimde sonuçlarda bi sıkıntı var bence 2018 yilinda amh degerim 2.26 bu yil yaptilar 4.26 benim bildigim amh düşer zamanla anlam veremedim. Bu ay adette yeniden soylucem doktora

Kızlar geçen 14 eylülde Fsh, amh, lh, prolaktin falan ölçtürmek için tam özel bir kadın hastalıkları uzmanına gittim aynı gün kanımı aldılar. Ben afyondayım kanlar Ankara’ya gidiyor 17 sinde kanı analiz etmişler yani üzerinden 3 gün geçmiş. Doktor rahim muayenesinde gayet güzel görünüyor yumurtaların çok hatta hiç tahlil yapmayalım belli yani herşey çok normal çıkacak dedi ben yinede istedim hatta tahlillerin hepsine 550 tl verdim annem de boşuna verdin falan dedi. Sonuç bi geldi doktorun dediğinin tam tersi Fsh yüksek (13.69) amh düşük (0.38) bende şok oldum hani herşey normaldi. Sonra baktım 3 gün sonra analiz etmişler. Bileniniz var mı kan en geç kaç Saat içinde analiz edilmeli ne zamana kadar saklanır çok şüpheye düştüm bende araştırdım altta da yazıyor en geç 24 saat içinde tahlil edilmeli yazıyor. Yarın da adetimin 3. günü ve özel bir hastaneden randevu aldım sonuçlar 4-5 saatte çıkıyormuş acaba gitmem mi bilemedim. Ya amh bu kadar düşük değilse diye de aklımda hep.
Devlet hastanesindede 2-3 saate cikiyor bosuna okadar para vermissiniz. Sonucta inceleyecek olan laborant ayni. Ozelde daha titiz mi davraniyolar. 3 gun bekleyince sonucu etkiler mi bilemiyorum ben fakultede yaptirdim her kan vermemde goruyorum dolu tupleri hemen alip isleme koyuyolar.

Devlet hastanesindede 2-3 saate cikiyor bosuna okadar para vermissiniz. Sonucta inceleyecek olan laborant ayni. Ozelde daha titiz mi davraniyolar. 3 gun bekleyince sonucu etkiler mi bilemiyorum ben fakultede yaptirdim her kan vermemde goruyorum dolu tupleri hemen alip isleme koyuyolar.
Diğer hormonlara da bakılacağı için adetimin 3. günü devlet hastanesinde tüm randevular doluydu. Bende mecburen özele gittim

Kızlar merhaba ben düşük sonrası amh testi yapıldı sonuçlara göre 0.71 yani azalmis fertilite değeri böyle bir şey varsa nasıl tedavi olunuyor

Kızlar merhaba ben düşük sonrası amh testi yapıldı sonuçlara göre 0.71 yani azalmis fertilite değeri böyle bir şey varsa nasıl tedavi olunuyor
15 gün sabah akşam soğan suyu, 21 gün sabah akşam testere dişli Aslan pençesi çayı, 21 gün incir-havuç kürü, (10 gün ara) tekrar başla herşeyden önce de her sabah aç karnına 6 ay boyunca yayla balı+polen karışımı ye

Çok teşekkür ederim
15 gün sabah akşam soğan suyu, 21 gün sabah akşam testere dişli Aslan pençesi çayı, 21 gün incir-havuç kürü, (10 gün ara) tekrar başla herşeyden önce de her sabah aç karnına 6 ay boyunca yayla balı+polen karışımı ye

Canım ultrasonla çok uyumsuz bı sonuç.Senin kafanda hep bı soru işareti kalacak. O yüzden testi tekrarlaman mantıklı. 1.31 amh ile bende 7-8 yumurta görünüyor. Senin 0.3 amh ile nasıl 10 görünür. İlginc bı durum. Sonuc aynı çıksa bile şüphen kalmaz hiç değilse.
Canım sağlı sollu toplam mı 8 yumurta

X