Tahtakurusu yardim

Şöyle söylüyim genelde yatak kenarında yıva yapıyorlar onu değiştirme imkanınız varsa atın kaln herşeyi eşiniz ilaçlasın belki faydası olur
Bir yatak attım ,tüm yorganları attim,bir sürü fazla olan herşey kalktı dahada devam ediyorjm ,evdeki ahşap tablolsr vb o kadar çok zararim varki ve bir köşe koltuk biraz eskiydi o ve yavruları vardı olduğu gibj attım ,oturma odsmda oturacak iki çekyat kaldı orada yatıyorum korkudsn yatak odasjnda yatmıyorum mahvoldum.

Kıyafeyleriniz asın bir yerlere dolaplarınızı açın ilaçlama olurken çekmeceleri içlerine sıksın ben bu beyaz akar bastıgında evi oyle yapmıştım asa bildiklerimi asmıştım çeşitli yerlere çok zor Allah tez zmnda kurtarsın bende tahtakurdu sandım atın dicektim ama anladımki tahtakurusuymus cok ısırır o

Heryer eşiniz ilaçlasın duvarlar dahil belki giderler

Korkmayın çaresi var bakmayın internettekilere.daha yeni başladıysa daha kolay kurtulursunuz.ben yeni doğum yapmıştım ondan dolayı geç farkettik.hiç gördünüz mü peki böcekleri
Benim alerjim vardı isirilmayj alerji zannettim 2_3 gün , bebektede başlayınca şüphelendim bir gece tuvalete kalkınca üzerimde görünce yatağa koşup incelememle şoka girdim ,içi doluydu bskamadkm olduğu gibi yargan set anında toplayıp attik ,tahminen 1 haftalık sürede farkettim ,2 hafta başladım ilaç temizlik şimdi geceleri 1_2 tane çıkıyor sadece onuda yok ediyoruz ama bunlar bitmez sürekli yumurtluyormuslar ilaca devam

Aynen bende aleji sanmıştım,ama emin olun görünmeyen bi sürü vardır.tek tük olduklarında farketmezdiniz.yayıldıklarında görünüyorlar.siyah lekeli olan yerler varsa oraları yuvaları

Aynen bende aleji sanmıştım,ama emin olun görünmeyen bi sürü vardır.tek tük olduklarında farketmezdiniz.yayıldıklarında görünüyorlar.siyah lekeli olan yerler varsa oraları yuvaları
Bir iki tane görüyorduk,şirket geldi uzmanlar inceleme yaptılar bir kaldırdılar aman tanrım ordu gibiydi.şok olmuştum

şöyle söyliyim bizim yaptığımız gibi fısfıs gibi değil,püskürtmeli şekilde sis gibi oldu ev o şekilde ilaçlama yapıldı.sizde öğle deneyin
şöyle söyliyim bizim yaptığımız gibi fısfıs gibi değil,püskürtmeli şekilde sis gibi oldu ev o şekilde ilaçlama yapıldı.sizde öğle deneyin
O ilaçlamaya dumanlı ilaç diyorlar yanılmıyorsam ve 1_2 gün evi terketmek gerekiyormus , kalabalık bir aileyiz ve gidecek yerimiz yok şu ortamda viruste var . mecburen alternatif yolları deniyorum canim

O ilaçlamaya dumanlı ilaç diyorlar yanılmıyorsam ve 1_2 gün evi terketmek gerekiyormus , kalabalık bir aileyiz ve gidecek yerimiz yok şu ortamda viruste var . mecburen alternatif yolları deniyorum canim
o zaman kapı araları ve duvarları dahil ilaçlayın,inşallah kendi yönteminizle kurtulursunuz.sizi çok iyi anlıyorum

o zaman kapı araları ve duvarları dahil ilaçlayın,inşallah kendi yönteminizle kurtulursunuz.sizi çok iyi anlıyorum
Eğer bireysel kurtulursam buradan anlatacağım herkes faydalansın ,kullandığım ilaçlara yaptığım işlere kadar..Daha önce bireysel kurtulan birisinin yazısına şuan o kadar ihtiyacim varki ,bir çok yerde konu var ama devamında nasıl kurtulmuşlar yazmamışlar

Annemlerin mutfakta vardı mutfk dolapları ahşaptandı yerleşmişlerdi ama apartmandan kaynaklı olduğunu anladık apartmanda da görmüştük. Mutfak komple yenilendi öyle kurtuldular ahşaptan bişeyleriniz varsa evde dikkat edin

Bi arkadaş tinerle kurtulduğunu söylemişti.tabi denemedim

Canim bu tahtakurdu değil tahtakurusu insan kanı emiyor keşke tahtakurdu olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…