Tahtakurusu yardim

Malesef bizde en çok ordaydı.ordan oyuk yapıp yerleşmişler.yatağı kaldırdım baktım görmedim.uzmalar bir açtı aman allahım
Benim anlamadığım bunlar tek bir noktadami oluyor ki evde genelde salon ve yatak odasinda oluyor farklı yerlerde,yatak odasinda yatağın üzerinde bulduk birkaç adet ve salonda cekyatta oluyor ama bunun sebebi biz orada yatıyoruz bizi yemek için oradalar

Evet siz nerde yatıyorsanız oraya geliyorlar.bizde çekyatta yatmaya başlamıştık orayada geldiler.gece zaten kokunuzu alıyorlar.sizi ısırıp saklanıyorlar daha sonra kaşınıyrsunuz

Evet siz nerde yatıyorsanız oraya geliyorlar.bizde çekyatta yatmaya başlamıştık orayada geldiler.gece zaten kokunuzu alıyorlar.sizi ısırıp saklanıyorlar daha sonra kaşınıyrsunuz
Eğer tetikte kalırsanız kaçamadan yakalarsınız.kaçtıkları yerlerde dikiş yerleri.yada tahta araları,duvar oyukları

Zaten genelde bacaklardan ısırıp kaçarlar telefon ışiğıyla yakalayabilirsiniz.kaçtığı yerde bilinki yuvası var

Zaten genelde bacaklardan ısırıp kaçarlar telefon ışiğıyla yakalayabilirsiniz.kaçtığı yerde bilinki yuvası var
Başka bir odada diger kızım yatıyor o daha hiç isirilmadi onun odasina henüz yayilmadi ,ilacın belki o konuda faydası oluyor 2 odada sınırlı gibi şuan

İlaç bilmiyorum ama yıllaaaar önce başımıza gelmişti, illet birşey. Küçüktüm o zaman ama hatırladığım detay; o evden taşınmıştık ve 1-2 gün tüm eşyalarımız güneşin altında beklemişti. yatak odası takımını bütün vidalarıyla sökmüştü babam, vidaların içine yumurta bırakmışlar Allah yardımcınız olsun

Ev kendimizin malesef taşınma lüksümüz yok maddi olarak

ev ilaclama cok fazla fiyatli degil en fazla 150 tutar ayrica kendiniz bas edemezsiniz tum esyalardan hatta kapilardan bile olursunuz daha cok masraf cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…