Tam kapanma bakar msnz lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sidraa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
784
281
Nereye konu açacagımı bilemedim 😁
Kızlar 20 martta uçak bileti aldık. Eşim askeri personel kimisi sende muaf olursun yolculuktan diyor kimisi hayır diyor.
Memlekete gideceğim 3 Mayıs'ta biletler iptal mi yoksa ömceden bilet alanlar muaf mı lütfen bilen yardımcı olabilir mi 😊🤗

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
5.440
13.043
Benim bildiğim otellerdeki rezervasyonlar iptal oldu.
Dün çünkü genelge de muaf değiller denildi.

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
5.440
13.043
Ben yanlış okumuşum çok pardon.
Muafsınız

Asyaa561

"Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur, sabret!"
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
4.844
13.094
26
Kızlar 20 martta uçak bileti aldık. Eşim askeri personel kimisi sende muaf olursun yolculuktan diyor kimisi hayır diyor.
Memlekete gideceğim 3 Mayıs'ta biletler iptal mi yoksa ömceden bilet alanlar muaf mı lütfen bilen yardımcı olabilir mi 😊🤗
Sehirler arası izne tabi izin alıp gidebilirsiniz

athena

Goddess of Wisdom
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Ağustos 2013
6.470
25.838
Askeri personel, askeri isi ile alakali degilse muaf olamaz.
Keyfi gezmeler yasaga dahildir.
Bileti onceden almak benim zannimca birsey ifade etmemeli.
Sonuçta bizi birakin seyahati; nefes alamayacak dahi duruma getirecek olan bir hastalikla boguşuyoruz?

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
119.935
135.301
56
Eşiniz görevli ise muaf olur,siz keyfi gidiyorsanız yandınız oturunuz evde.

vaveyla__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
3.303
8.626
Gidin arkadaşlar gidin. Umarsızca seyahatler edip evlerde bir araya gelmeye devam edin. Hiç sıkmayın dişinizi şu gezmelerden. Hastalıktan korkmuyorsanız eve ekmek götüremeyenden de utanın bari. Millet canından bezdi açın bilet aldığınız firmayı sorun, bdvlik konu mu bu?

Bugün haberleri dinliyorum yayına bir arastirma hastanesinin enfeksiyon bolumunun başkanını bağladılar. Tam kapanma cok iyi oldu hastaneler cok dolu ama insanimız bu yasakları delmeye calişacaklar bence para cezası yerine yasakları delenlere bizim giydiğimiz ozel elbiselerden giydirip coronalı hastalara 1 saat bakmalarını sağlasak bakın 1 gün demiyorum 1 saat bir daha yasakları delmeye kalkmazlar dedi.

Valla kadın haklı hastaneler o kadar dolmuski artık saglik personeli cok yorgun. keske yasaklari delenlere sağlik personeli yerine o tulumları giydirip yatan hastalara hizmet ettirseler.

Tavuk_suyu_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2015
8.525
17.607
Gerçekten artıkyazacak birsey bulabiliyorum ne söyleyecek...

Yazık ya gerçekten yazık . Sağlık personeline yazık , okula gidemeyen cocuklara yazık, evden çıkamayanlara yazık, riks grubundaki insanlara yazık.

Ne iftarınız bitiyor , ne gezmeniz. Neredeyse 1 yıldır anamı babamı görmüyorum. Hakkımı da helal etmiyorum buna sebep olan fütursuzca gezenlere...

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
6.380
27.762
Ben yetkililere, sağlıkçılara üzülüyorum gerçekten artık
Bi yaptırım açıklanıyor ama taşa duvara anlatsalar daha çok karşılık görür
Hala aileme gidecektim muaf mıyım diyen var
Onu da geçtim eşinin mesleğini kullanarak yasağı delebilir miyiz peşindeler
bkz: sinekten yağ çıkarmak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 140 gün kaldı.

Bebeğiniz artık 310 gr. civarında ve boyu yaklaşık 16 cm. Annelerin bir çoğu 17. ve 20. haftalar arasında bebeğinin hareketlerini hissedebiliyorlar. Bu hareketlerin hissedilmesiyle birlikte siz ve bebeğiniz arasında bir ömür sürecek duygusal bağ kurulmuş olur. Eğer çevrenizde doğum ile ilgili kurslar varsa kayıt olmanız için tam zamanı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
119.935
135.301
56
Bugün haberleri dinliyorum yayına bir arastirma hastanesinin enfeksiyon bolumunun başkanını bağladılar. Tam kapanma cok iyi oldu hastaneler cok dolu ama insanimız bu yasakları delmeye calişacaklar bence para cezası yerine yasakları delenlere bizim giydiğimiz ozel elbiselerden giydirip coronalı hastalara 1 saat bakmalarını sağlasak bakın 1 gün demiyorum 1 saat bir daha yasakları delmeye kalkmazlar dedi.

Valla kadın haklı hastaneler o kadar dolmuski artık saglik personeli cok yorgun. keske yasaklari delenlere sağlik personeli yerine o tulumları giydirip yatan hastalara hizmet ettirseler.
Verilecek en güzel ceza bu olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.