Tanımadan evlendim daha 18 yaşındayım ve eşimle bazı sorunlar yaşadım şuan onu sevemiyorum

Eşimi sevmiyorum çok soğudum kaçarak tanımadan evlendim ama evli kalmak istemiyorum ne yapabilirim

• Bilmiyorum

OY: 2 100,0%
  • Bilmiyorum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zeeyyyyy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2018
4
0
23
Eşimi sevemiyorum kaçarak hiçi görmeden evlendim ve bazı sıkıntılar yaşadım iyice soğudum dahad18 yaşındayım hiçbir şekilde ilişkiye giremiyorum midem bulanuyob suratına bakamıyorum ne yapmalıyım

Canım benim şimdi sana neden daha 18inde hiç görmediğin birine kaçtın ve evlendin demicem. Çünkü artık olan olmuş. Eğer yapabiliyorsan, sevmiyorsan ve karşılıklı duygunuz da yoksa anlaşın ve boşanın.

Hiç görmediğin birine kaçacak cesaretin vardıysa boşanmak içinde o cesaret vardır.
Sadece bu 2 cümleyle kimse akıl veremez ki sana başka türlü.

Bi anlık cahlliğim her gün ağlıyorum korkuyorum herhsinirlendiğindeskollarımıksıkıyor ailemle sıkıntı yaşıyorduö diye konu çok uzun aslında nasıl söylerim ki boşanmak istediğimi ailem kabul etmez ki beni

Yap bi çocuk o arada seversin :kızgın:
İlişkiye bile giremiyorum yapamıyapam tamam çok büyük hatam ama psikolojim alt üst oldu hatalar bizim için değil midir bidaha mımkaçsam diye düşünüyorum ama tek başımq nasıl kalırım naparım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X