Tanisma!! Kim Nereli Nerede Yasiyor :))

kubdef kubdef yukarıda da yazdım bırı daha yazmıs canım Kuran da adn olarak gecıyor Adem ıle Havvanın yasaklı elmayı yedıgı bahce,cennettekı en guzel bahcelerden bırıymıs aden olarak ısım yapmıslar bu sene cogaldı Kuranda gecen bırde ad kavmı var onla karıstırıyorlar ama.unısex erkekte de var kızda da bıde korfez ısmı baska da bı anlamı varmı bılmıyorum benım bıldıklerım bunlar cnm

cnm bende tup bebek tedavisine basladim.5 yillik evliyim.cook istiyorum bebegim olsun.
senin denemeden sonra normal mi oldu?banada diyorlar tutmazsa bi kac ay icinde normal yolla oluyormus.
Yok bu da tup bebekle oldu. Bana da oyle demislerdi ama ben beklemedim. 6,7 ay sonra tekrar basladim tedaviye cok sukur ikincide tutundu kizimm. 2014 yilinda ayni sene icinde hem huznu hem sevinci yasadim. Cok sukur Allah'ima. Umudunu kaybetme yeter ki hep olumlu dusun ve Allah'a sigin. Rabbim insallah en kisa zamanda nasip eder

Ayyhhh suannn yupppiiiii demewkkk istiuoruuummmm :-) cok sevndm bebisnide allah bagislasin allahim bizede versin nerede otruosn sakaryanin merkezmi :-)

Ayy neguzelll yakinmisiz bebisinde varrr allahim ne mutlu sizeee
Tesekkur ederiz canim darisi isteyen herkesin basina.evet yakiniz ne guzel :KK9::KK9::KK36:

kubdef kubdef yukarıda da yazdım bırı daha yazmıs canım Kuran da adn olarak gecıyor Adem ıle Havvanın yasaklı elmayı yedıgı bahce,cennettekı en guzel bahcelerden bırıymıs aden olarak ısım yapmıslar bu sene cogaldı Kuranda gecen bırde ad kavmı var onla karıstırıyorlar ama.unısex erkekte de var kızda da bıde korfez ısmı baska da bı anlamı varmı bılmıyorum benım bıldıklerım bunlar cnm
Kusura bakma canım her mesajı okumuyorum da çok uzun surmesin diye :KK48: yoksa bi girdim mş kk ya saatlerce kalıyorum :KK48: güzelmiş Allah kaderini ve ahiretini de güzel eylesin :KK200:

Yok bu da tup bebekle oldu. Bana da oyle demislerdi ama ben beklemedim. 6,7 ay sonra tekrar basladim tedaviye cok sukur ikincide tutundu kizimm. 2014 yilinda ayni sene icinde hem huznu hem sevinci yasadim. Cok sukur Allah'ima. Umudunu kaybetme yeter ki hep olumlu dusun ve Allah'a sigin. Rabbim insallah en kisa zamanda nasip eder
allah bagislasin hayirli guzel omru olsun .
sagol cnm insallah bizde guzel sonuc aliriz butun bekleyenlerle.

GURBET KUSU GURBET KUSU Canım merhaba,hıc gelmıyomusun aılen burada degıl mı baya ozlemıs gorunuyorsun bız çiğli tarafındaydık ama kent2 tarafına geldık konak karsıyaka falan oyle gezmeye gıdıyoruz arada,senın de bı bebısın olur en kısa zamanda ınsallah
amin cnm insallah...malesef 5 yil oldu cnm fransadayim gelemiyorum .
cok ozledim basta ailemi sonrada izmirimii:KK68:

Geldımm :)kıyamam mutlusundur ınsaalh oralarda aılenle gorusmuyormusun ondan mı hıc gelmedın
Hayir cnm cok sukur ailemle bi sorunum yok.burda vatandaslik alamiyorum cnm .iste bazi kurallar yerine getirilmeden vermiyorlar .bakalim ugrasiyoruz.rabbim kavusturursa once bi cocuk sonra aileme kavusurum ins.

Insallah canım benım dayımda evlenıp fransaya gıttı o gelıyorda ondan sende gelebılıyosundur sandım aılenle aran kotude ondan gelmıyosun sandım ınsallah olurda gelırsın canım .)

Konuyu avmisim terketmisim gitmisim nerdesiniz kizceler aslnda hep giriyorum amaa. Ozmandan bu zamana ne degisti bakalim guzeller :-)

kırsehirliyım ama kırıkkalede dogdum istanbul da yasıyorm eşimin işi nedeniyle tasınma durumumuz var burdan da :)) sizler nerelisinzz???

X