tanışmak için ilk adımı attım, hata mı yaptım?

ilk adımı sen atmışsın ve bitmiş, yanlış ya da doğru o an içinden o gelmiş ve yapmışsın bu kadar, geriye dönüp bunu değiştiremezsin. milletin ne söylediğine değil, çocuğun sana ne söylediğine kulak ver.

"ciddi düşünmeseydim seninle konuşmazdım. senin kalbini kırmaya hakkım yok. zamana bırakalım" dedi. haklı bence... başkaları umrumda değil bundan sonra

Biriyle tanışmak istemek gurur kırıcı birşey değildir. Öyle olsa birinden hoşlanıp tanışmak isteyen ve reddedilen erkeklerin tümü gurursuz olurdu ki her erkek yaşamıştır bunu. Bir adım attın, karşılığı gelirse gelir, gelmezse yoluna bakarsın. Arkadaşlarını da kendi hayatına çok karıştırma. Etkilenirsin, yapmayacağın şeyler yaparsın. Başkalarının gazıyla yaptığın şeyler sonrasında daha çok pişman eder seni. Şimdilik akışına bırak, rahat ol. Zaman ne getirirse onu yaşa

Biriyle tanışmak istemek gurur kırıcı birşey değildir. Öyle olsa birinden hoşlanıp tanışmak isteyen ve reddedilen erkeklerin tümü gurursuz olurdu ki her erkek yaşamıştır bunu. Bir adım attın, karşılığı gelirse gelir, gelmezse yoluna bakarsın. Arkadaşlarını da kendi hayatına çok karıştırma. Etkilenirsin, yapmayacağın şeyler yaparsın. Başkalarının gazıyla yaptığın şeyler sonrasında daha çok pişman eder seni. Şimdilik akışına bırak, rahat ol. Zaman ne getirirse onu yaşa

benden hoşlanıyor gibi zaten, ama zaman gösterecek bunu...

Ben senin 18 yaşını yerim yaa:KK1:
Boooşver, bişeyler hissetmişsin söylemişsin.Ne var bunda.
Gidip adama ''evimin direği, hayatımın erkeği, baltamın sapı ol'' dememişsin ya:kahve:
O çok bilmişlere selamımı söyle.:KK25:
Madem o kadar çok biliyorlar, gitsin kendi janjanlarına yapsınlar.:63:

Ben senin 18 yaşını yerim yaa:KK1:
Boooşver, bişeyler hissetmişsin söylemişsin.Ne var bunda.
Gidip adama ''evimin direği, hayatımın erkeği, baltamın sapı ol'' dememişsin ya:kahve:
O çok bilmişlere selamımı söyle.:KK25:
Madem o kadar çok biliyorlar, gitsin kendi janjanlarına yapsınlar.:63:

aşık olmak suç mu? hayır tabiki de :KK37:

buraya daha önce de konu açmıştım. ben birinden hoşlanıyordum, o da benden hoşlanıyor gibiydi. mesela benim önümde yürürken, arkasını dönüp bana bakıyordu. sınıfımın önünden geçerken sürekli bizim sınıfa doğru bakıyordu. sonra ben arkadaşımdan rica ettim, ve arkadaşımın sevgilisi sayesinde tanıştık. tanışalı 1 hafta oldu. tanışmak için adım attım, o da olumlu cevap verdi. ama arkadaşlarım çok kafamı karıştırıyorlar. bana sürekli "ilk adımı atmakla hata yaptın", "o çocuk seni sevmiyor" diyorlar. bazı davranışlarıyla seviyor gibi, bazen de sevmiyor gibi. cidden kafam karıştı. bunu ona da dedim, o da "ben ciddi düşünmeseydim seninle konuşmazdım. senin kalbini kırmaya hakkım yok." dedi. çarşamba günü çıkışta buluşacaktık, ben umursamıyormuş gibi arkamı döndüm tam gidiyordum ki o da beni takip etmeye başladı.

Her kafadan farklı ses çıkıyor. kendimi kaptırmadım, olsa da olmasa da olur, hayırlısı olsun istiyorum. ama hata mı yaptım sizce? canımı çok sıkıyorlar cidden.
Hayir, en dogrusunu yaptiniz.
21. yuzyilda kadinlar pilot, muhendis, profesor, astronot oluyor.
Kadin tek basina calisip cocuk yetistiriyor.
Kadin bina , kopru, makina. yuksek moda tasarimi, sanat eserleri meydana getiriyor.
Sporda ve muzikte cigir asan performans sergiliyor.
Siz burada
" hoslandigim cocukla tanismak konusu" nu dert ediyorsunuz.:KK59:
aha.
ahahahahahahaha!

Arkadaslariniza aldirmayin. Size mesaj atip atmamasi hayatini dolu dolu yasadiginiz gosterir. Hayati sizin etrafindan donmesini beklemeden, siz de dolu dolu yasayin. Birakin arkadaslik zamanla gelissin!
Acele yok.

Arkadaslariniza aldirmayin. Size mesaj atip atmamasi hayatini dolu dolu yasadiginiz gosterir. Hayati sizin etrafindan donmesini beklemeden, siz de dolu dolu yasayin. Birakin arkadaslik zamanla gelissin!
Acele yok.

valla o da mesaj atıyor bugün ilk mesajı o attı "günaydın" yazdı :KK49: ben mesaj atıp atmamasını pek sorun etmiyorum zaten o sayısalcı yani dersleri yoğun, ama arkadaşlarım sinirimi bozuyor. sanki gidip evlenme teklifi ettim, altı üstü tanışmak için bi adım attım o kadar :işsiz:

valla o da mesaj atıyor bugün ilk mesajı o attı "günaydın" yazdı :KK49: ben mesaj atıp atmamasını pek sorun etmiyorum zaten o sayısalcı yani dersleri yoğun, ama arkadaşlarım sinirimi bozuyor. sanki gidip evlenme teklifi ettim, altı üstü tanışmak için bi adım attım o kadar :işsiz:
Sizin cesaretinizi kiskanmislar... Kizlar cok kiskanc olurlar ve soylenenlerin aksine kadinlarin olgunlasmasi erkeklerden daha uzun vakit alir! Bence siz de derslerinize konsantre olun.
Erkekler basarili kadinlari daha ilginc bulurlar, dogal bir cekim olusur...

Sizin cesaretinizi kiskanmislar... Kizlar cok kiskanc olurlar ve soylenenlerin aksine kadinlarin olgunlasmasi erkeklerden daha uzun vakit alir! Bence siz de derslerinize konsantre olun.
Erkekler basarili kadinlari daha ilginc bulurlar, dogal bir cekim olusur...

derslerim iyi bunu o da biliyor :halay:

Turkler kadin-erkek iliskilerind eya cok tutucu ya da cok serbest davraniyorlar. Siz ortasini bulursunuz, KENDINIZE GUVENIN.

Tamam bu cok guzel, siz hem arkadaslariniz hem de hoslandiginiz kisi icin ornek bir kadin olarak yetistirin kendinizi.
Herkes size hayran olacak ve sizi taklit etmek isteyeceklerdir.

ona da ders konusunda yardımcı olmak isterdim ama daha yeni tanıştık

X