Kontakt Lens tanita tikaram yellow lenslerim

estefan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2014
87
23
32
yillardir numarali lens kullaniyorum. bugunlerde bir degisiklik yapip dogal duran renkli bir numarali lens alayim dedim. goz bc me ve capima sadece tanita tikaram uydugu icin buradaki herkesin memnuniyeti uzerine yellow olanini aldim. cok cok dogal kimse fark etmedi bile ama ben biraz dah renk degisimi iztiyordum. dedigim gibi sadece tabita tikaram in bc ve capi uyuyor gri sini kullanan var mi o biraz daha acar mi goz rengimi 1. fotograf dogal goz rengim 2. si tanita tikaram yellow

not: başlık altında 2. el satışı yapıldığı için fotoğrafları kaldırdım.

Son düzenleme:
yillardir numarali lens kullaniyorum. bugunlerde bir degisiklik yapip dogal duran renkli bir numarali lens alayim dedim. goz bc me ve capima sadece tanita tikaram uydugu icin buradaki herkesin memnuniyeti uzerine yellow olanini aldim. cok cok dogal kimse fark etmedi bile ama ben biraz dah renk degisimi iztiyordum. dedigim gibi sadece tabita tikaram in bc ve capi uyuyor gri sini kullanan var mi o biraz daha acar mi goz rengimi 1. fotograf dogal goz rengim 2. si tanita tikaram yellowEki Görüntüle 1355503 Eki Görüntüle 1355504
Çok doğal durmuş. Tam aradığım lens. Tabii göz renginiz açık olduğu için bu kadar doğal duruyordur. Solotica Hidrocor Mel deneyebilirsiniz.

tesekkur ederim yorumunuz icin. solotica hidrocor mel i bende denemek cok istedim hemde gozun kendi rengini oldurmediginden hem de bu lense gore daha iyi acacagini dusundugumden ama solotica lenslerin caplari ve bcleri benim gozume uymuyor malesef buyuk geliyor secenegim kisitli bu konuda :KK43:

tesekkur ederim yorumunuz icin. solotica hidrocor mel i bende denemek cok istedim hemde gozun kendi rengini oldurmediginden hem de bu lense gore daha iyi acacagini dusundugumden ama solotica lenslerin caplari ve bcleri benim gozume uymuyor malesef buyuk geliyor secenegim kisitli bu konuda :KK43:
Maalesef o sorun bende de var. Solotica Solflex'ler irisimin kenarlarından çok taşmıştı ve rahatsız etmişti. Hidrocor pek taşmaz diye düşündüm, onu deneyeceğim. :110:

Maalesef o sorun bende de var. Solotica Solflex'ler irisimin kenarlarından çok taşmıştı ve rahatsız etmişti. Hidrocor pek taşmaz diye düşündüm, onu deneyeceğim. :110:
benimde goz capim 14.00 soloticalar 14.50 umarim guzel olur denediginiz.

yillardir numarali lens kullaniyorum. bugunlerde bir degisiklik yapip dogal duran renkli bir numarali lens alayim dedim. goz bc me ve capima sadece tanita tikaram uydugu icin buradaki herkesin memnuniyeti uzerine yellow olanini aldim. cok cok dogal kimse fark etmedi bile ama ben biraz dah renk degisimi iztiyordum. dedigim gibi sadece tabita tikaram in bc ve capi uyuyor gri sini kullanan var mi o biraz daha acar mi goz rengimi 1. fotograf dogal goz rengim 2. si tanita tikaram yellowEki Görüntüle 1355503 Eki Görüntüle 1355504
inanılmaz doğal duruyor cok yakısmıs hatta gördüğüm en doğal lens diyebilirim ama galiba kendi göz renginiz de acık oyüzden böyle duruyor.bu lenslerin dia sı 14.00 değil mi?benim değerim 14.50 uyar mı bilmiyorum solotica uymadığı icin sorun yasadım sanırım ama bu yellow rengini cok cok beğendim ben rainbow elite grey ile tanita grey arasında karar veremedim bitürlü tanita demek doğal bi lens görmüs oldum :KK16:

canim ilk foto kendi gozum ela koyu yesil arasi bir sey rengi gozlerimin. gozlerin koyu kahve veya orta kahveyse yellow sende ela goruntu olusturur. bu da karanlikta cekilmis bir fotosu.

Eklentiler

• IMG_20150106_171458.JPG
    IMG_20150106_171458.JPG
    55 KB · Görüntüleme: 1.820
[QUOTE="Armin Gizem, post: 38802874, member: 651808"]***Lens satışı yasaktır***[/QUOTE]
dönüş yapar mısın

Son düzenleyen: Moderatör:
Ba

dönüş yapar mısın
lensi satmak isteyen arkadaş yazıyı yazalı bile bir sene gecmiş hem süresi gecmiş hem de kullanılmış bir lensi tercih etmemelisiniz bence göz çok hassas ve şifa hepatit gibi birçok hastalık göz sıvısından bulaşabiliyor bence sıfırını almanız çok daha uygun olacaktır sonuçta karşımızdaki insanı tanımıyoruz her türlü hastalığı olabilir ki olmasa bile çok riskli

bu konuyu kapatabilir misiniz lütfen lensi satmak isteyeli bir sene olmuş hala almak icin uğraşıyorlar ikinci el lens satışının önüne geçmelisiniz Aids hepatit gibi bir çok hastalık göz sıvısından bulaşıyor insanların kullandıkları lensi satmaya çalışmaları çok çirkin bir şey bence kullanılmış lens satmaya çalışanların üyelikleri iptal edilmeli çünkü bu olay burada çok fazla oluyor ikinci el satış olayı K Kazen buradaki yetkili görünen arkadasın hesabı pasif görünüyor oyüzden sizi etiketlemek durumunda kaldım

meraba canım kapalı kutu dediğin için satın almak istiyorum.. bana mail atarmısın

Son düzenleyen: Moderatör:
X