Tanrm beni batan yarat

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.314
20
43
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

kuzum

Bu konida hassasum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8.475
280
:1shok: :1shok: Aman Tanrıııııııııııııııım. O nasıl bir değişimdir öyle ya.İnanamıyorum. Ayrıca bence çirkin kadın vardır arkadaşlar. Bu gördüğünüz ise sadece ambalajdır. Bir kadının güzel olup olmadığına makyajsız gördükten sonra karar verelim bence.

BEHXIXYE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
17
0
41
YA İNANILACAK GİBİ DEĞİLLER :1shok:FOTOMONTAJ DA VARDIR BUNLARDAAAAAA:1rolleyes::Roflol:

sarxix papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
1.544
7
49
hepsını seyrettım bır tv de var.cok zorlu bır surec 1-2 ay suruyor.ama hepsı super oluyor

leydi_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2009
30
0
ewet bende seyrettim o proğramı ve süper oluyorlar çok başarılı son hallerini gördüğümde hep şaşırıyorum süper olmuşlar

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
17.044
11.245
Bunlar sadece makyajlı değil, ciddi bir estetik var hepsinde..

Böyle bir program vardı yabancı bir kanalda, bir dönem hiç kaçırmıyordum,kadını birkaç haftalığına ya da aylığına evinden alıp, A dan Z ye değiştiriyorlar..

Burun estetiği, diş estetiği, göğüsler, kaşlar vs vs vs ..Hepsi kameralarla takip ediliyordu, geçirdiği estetik ameliyatlar, iyileşme süreci vs. ama bu zaman zarfında ailesi ile asla görüştürülmüyordu.

En son, saç makyaj ve ailesiyle buluşturuyorlar, eşini tanıyamayan kocalar oluyordu..:)

Sanırım o programla alakalı bu fotolar..

Ama değişim gerçekten Ohaaa detirtecek cinsten..

Bu demektir ki, parası olan yaşlanmaz.:)

laz_kxixzxix

rize merkez kopsun herkez
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.544
13
Yollarda asfalt ama Altından kanalizasyonlar geçiyorrr kaydirigubbakcemile3

italim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
10.130
7
7657na9td6th.gif
Bu nasıl bir silikondur yarabbim

extrememakeover27oz.jpg

italim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
10.130
7
Bunlar sadece makyajlı değil, ciddi bir estetik var hepsinde..

Böyle bir program vardı yabancı bir kanalda, bir dönem hiç kaçırmıyordum,kadını birkaç haftalığına ya da aylığına evinden alıp, A dan Z ye değiştiriyorlar..

Burun estetiği, diş estetiği, göğüsler, kaşlar vs vs vs ..Hepsi kameralarla takip ediliyordu, geçirdiği estetik ameliyatlar, iyileşme süreci vs. ama bu zaman zarfında ailesi ile asla görüştürülmüyordu.

En son, saç makyaj ve ailesiyle buluşturuyorlar, eşini tanıyamayan kocalar oluyordu..:)

Sanırım o programla alakalı bu fotolar..

Ama değişim gerçekten Ohaaa detirtecek cinsten..

Bu demektir ki, parası olan yaşlanmaz.:)[/B]

goldy2.gif
2050133fwe4skuc84.gif

Desalmado

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
290
0
ben bunu bilir bunu sölerim paran varsa güzelsin ! yalnış anlaşılmasın Allah tabiki güzel yaratmıştır ama bunu bi çiçek gibi düşünün su olmadıkça solar kadınında suyu para ve bakımıdır.paran yoksa bakım yaptırramazsın. böle düşnüyorum.

ndh1903

evli:)mutlu:)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
1.815
7
çirkin kadın yoktur fakir kadın vardır..servet harcamışlar baksanıza :kedi:

X