Tarçınlı kahveyi içen var mı hanımlar aranızda ?

Runazyf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2016
89
95
28
Ben 1 haftada 4 kilo verdim şimdi yeniden içmeye başladım iradeli olursam 1 ayda hedefime ulaşıcam inşallah 🤭

Kendim yapıyorum ama şuanda satışa açıldı.normal bildiğinz türk kahvesi şeker yerine tarçın atıyorum

Merhaba başlığı görünce bende denemek istedim. Yaptım içtim sanırım sütle yapılıyormuş ama iştahımı kapattı anında. Akşama doğru bi acıkma krizi yaşıyorum. Bununla aşabilir miyim diye umutlandım ❤️

Merhaba başlığı görünce bende denemek istedim. Yaptım içtim sanırım sütle yapılıyormuş ama iştahımı kapattı anında. Akşama doğru bi acıkma krizi yaşıyorum. Bununla aşabilir miyim diye umutlandım ❤️
Ben de Türk kahvesiyle bu acıkma krizinin önüne geçiyorum kilo verdirmedi ayrı olarak ama tok kalıp yiyeceklere saldırmamı engelliyor🤭

Ben içtim 2 çay kagigi kahve koyuyorsam yarım çay kaşığı tarçın koyuyorum bağırsakları çalıştırıyor ve tok tutuyor ama fazla değil haftada iki kere hergün ictigimde bunu yazıyorum ama kusura bakmayın ishal yaptı bağırsağın düzenini fazla bozmamak lazım

Ya kızlar benim bağırsak problemim var, sizi ishal yapan benim bağırsaklarımı normal insanlarınki gibi çalıştırır sadece muhtemelen😅 sütlüsü nasıl yapılıyor normali nasıl yapılıyor acilen kilo vermem lazım ve dediğim gibi bağırsaklarım hiç yardımcı olmuyor😑

X