Tarot falında kartı bakan mı baktıran mı seçmeli? Tarot kesin doğru çıkar mı?

liliitaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
27
8
27
Arkadaşlar bugün telefondan tarot falı baktırdım. Hiç istemediğim şeyler söyledi. İster istemez etkilendim keşke baktırmasaydım diyorum şimdi kendime ama baktırdım artık. 6 yıllık ayrıldığım sevgilimle bir daha olmayacağımı onun bana karşı hislerinin bittiğini hatta 6 yıl boyunca beni sevmediğini söyledi. Ki yaşadığım ilişki gerçekten herkesin imrendiği bir ilişkiydi. Ayrılmamıza herkes çok şaşırdı. Ve ayrılalı henüz 5-6 gün oluyor. Ben söyledikleri karşısında şok oldum. Tarot kesin çıkar mı? Ben ilk kez baktırdım ve kartları görmedim. Yani normalde kartları kendim seçicem sanmıştım ama ben sadece görüntülüde kadını gördüm o soru sorup aşağı doğru bakarak kart seçti. Bu şekilde olması normal mi? Yaşadıklarınızı varsa tecrübelerinizi bana anlatır mısınız lütfen..

Evet verdim valla😄 gerçekten iflah olmam😄 ama sorumun cevabı bu değil kartı bakan mı seçiyor baktıran mı????

Bunun icin tarot baktirmaya gerek yok bize sorsaydiniz ayni cevabi verirdik zaten. Allah bilir ustune para da vermissinizdir :)
Evet verdim valla😄 gerçekten iflah olmam😄 ama sorumun cevabı bu değil kartı bakan mı seçiyor baktıran mı????

Kartı kimin seçtiği farkeder mi..Gerçekten fala inanıyormusunuz🥺

geleceği kimse bilemez de

6 sene biten bitmiş

Yani ne fark eder?
Ne kadar acımasızsınız yaa şaka gibi. 6 sene bittiği için biraz üzülüyorumda afedersiniz😄 Saçmalık olduğunu bildiğim halde tarot baktırdım o da çok kötü şeyler söyledi ve içimi rahatlatmak için burada tarot hakkında bilgi sahibi olan insanlarla konuşmak istedim bu kadar.
Ha bu arada öyle uzaktan olduğu gibi biten bitmiş diyemiyor insan Allah size yaşatmasın hiç tatmayın bu duyguları😊

Ne kadar acımasızsınız yaa şaka gibi. 6 sene bittiği için biraz üzülüyorumda afedersiniz😄 Saçmalık olduğunu bildiğim halde tarot baktırdım o da çok kötü şeyler söyledi ve içimi rahatlatmak için burada tarot hakkında bilgi sahibi olan insanlarla konuşmak istedim bu kadar.
Ha bu arada öyle uzaktan olduğu gibi biten bitmiş diyemiyor insan Allah size yaşatmasın hiç tatmayın bu duyguları😊
üzmek değildi niyetim öyle anlaşıldıysam özür dilerim
Acınızı anlıyorum :KK43:
Lakin tarot vs boş iş
Kimse bilemez yani onun size ne hissettiğini ve geri dönüp dönmeyeceğini
Bence bunlardansa Ayrılma sebebinize odaklanın.
Henüz daha çok yeni ayrılmışsınız.
Acınız çok normal
Geçecek ama emin olun
Biraz zaman

Hic bilgim yok inanmayin boyle seylere. Bir de bunu kafaniza takip dert edinmeniz gercekten asiri gereksiz. Hayat cok kisa boyle anlamsiz dertlere basinizi agrittiginiza degmez inanin. Bu falcilar, tarotcular cok bilse kendi hayatlarini bilirler oturup bunlarla ugrasmazlar :)

Hic bilgim yok inanmayin boyle seylere. Bir de bunu kafaniza takip dert edinmeniz gercekten asiri gereksiz. Hayat cok kisa boyle anlamsiz dertlere basinizi agrittiginiza degmez inanin. Bu falcilar, tarotcular cok bilse kendi hayatlarini bilirler oturup bunlarla ugrasmazlar :)
Doğru söylüyorsunuz böyle düşününce☺️

Doğru söylüyorsunuz böyle düşününce☺️
neden ayrıldınız çok merak ettim, tarot vb şeylere inanmıyorum hiç de denemedim ama 6 senelik bir ilişki hiç sevmeden yürümezdi diye de düşünüyorum. tabi sevginin boyutu ve yaşadıklarınızı bilmiyoruz ama bence 6 sene uzun bir süre mutlaka sevilmişsinizdir.

neden ayrıldınız çok merak ettim, tarot vb şeylere inanmıyorum hiç de denemedim ama 6 senelik bir ilişki hiç sevmeden yürümezdi diye de düşünüyorum. tabi sevginin boyutu ve yaşadıklarınızı bilmiyoruz ama bence 6 sene uzun bir süre mutlaka sevilmişsinizdir.
Neden ayrıldığımızı bende bilmiyorum. Tam olarak 1 gün içinde bambaşka biri oldu. Çarpıldığını düşünüyorum😄

Tarotun tersine tekrar birleşip bir süre sonra yine ayrılacağınızı hissediyorum.
Kopukluk olunca eskisi gibi olmuyor, önüne bak derim.

Merhaba ben de tarot okuyucusuyum yüzyüze bakıyorsam danışana seçtiriyorum ama online baktığımda kendim seçiyorum 6 yıllık bir ilişkinin hiç sevilmeden süreceğini zannetmiyorum büyük olasılıkla kötü bir enerjiye sahiptir ben de ilk baktırdığımda kötü bir deneyim kazanmıştım ve günlerce kafama takmıştım eğer isterseniz bana sorularınızı yazabilirsiniz :)

Arkadaşlar bugün telefondan tarot falı baktırdım. Hiç istemediğim şeyler söyledi. İster istemez etkilendim keşke baktırmasaydım diyorum şimdi kendime ama baktırdım artık. 6 yıllık ayrıldığım sevgilimle bir daha olmayacağımı onun bana karşı hislerinin bittiğini hatta 6 yıl boyunca beni sevmediğini söyledi. Ki yaşadığım ilişki gerçekten herkesin imrendiği bir ilişkiydi. Ayrılmamıza herkes çok şaşırdı. Ve ayrılalı henüz 5-6 gün oluyor. Ben söyledikleri karşısında şok oldum. Tarot kesin çıkar mı? Ben ilk kez baktırdım ve kartları görmedim. Yani normalde kartları kendim seçicem sanmıştım ama ben sadece görüntülüde kadını gördüm o soru sorup aşağı doğru bakarak kart seçti. Bu şekilde olması normal mi? Yaşadıklarınızı varsa tecrübelerinizi bana anlatır mısınız lütfen..

Burada arkadaşlarla birbirimize tavsiyeler verip birçok insana bakım yaptırıyoruz,ben özellikle karşımdaki insanın yani okuyucunun enerjisinin temiz ve olumlu olmasına dikkat ediyorum , bence çok önemli bir şey çünkü ben de geçmişte yersiz yere etkilenmiştim , bazen de biriyle enerjiniz hiç tutmayabiliyor , birinin çok iyi baktı dediği kişi sizde hiçbir şey bilemeyebiliyor . Bunu en yakın arkadaşımla yaşadık mesela , onun herşeyi bildi harikaydı dediği falcı, bende en ufak bir şeyi bile bilemedi , enerjimiz uymadı büyük ihtimalle... Kendi adıma böyle negatif uyarılar hissettiğim bir bakım olursa teşekkür edip hemen bitiriyorum...sizin de büyük ihtimalle enerjiniz tutmamış ya da karşınızdaki insan olumsuz ve profesyonel bir kişi diilmiş ... Canınızı sıkmayın , altı yıl devam etmez bir ilişki sevgi olmadan , başka problemler vardır , hayırlısıyla çözülür diye umalım...Tarotun , tahminlerini en iyi an ve yakın gelecekle ilgili verdiğini düşünüyorum ben , bir de iç yüzünü göremesiğimiz olaylarla ilgili , onun dışında keain çıkar diye bir şey yok hiçbir fal için , bir çabayla , bir duayla kader değişebilir , üzülmeyin .

X