Güneş Kremleri Tatil için uygun mu?

Güneş kremleri, bronzlaşma
Ne kadar surede bronzlastiriyor canim ? O yag aklimda ben de istiyorum almak da pahali geliyor :KK70:

Ben 1 gün kullandım akşam güneşinde çok iyi bir renk yaptı. En önemlisi kızartmadı :) 25-30 lira bişey her güneş yağı o kadar artık tatil için birebir kesinlikle :)

Ben 1 gün kullandım akşam güneşinde çok iyi bir renk yaptı. En önemlisi kızartmadı :) 25-30 lira bişey her güneş yağı o kadar artık tatil için birebir kesinlikle :)

Deger o zaman bi gunde bile iyi bi renk yapiyirsa :)

Merhaba arkadaşlar eşimle salı günü 2 günlüğüne ufak bi tatil yapıcaz . Büyük ada da Yörük ali plajina gidicez . Giden var mı ? Nasıl bi yer ? Birde ben beyaz tenliyim hafif yanmak istiyorum . Bugün kozmetik de havuç kakao yağı istedim 2 gün için olmaz dedi . Peki hafiften yanmak için ne yapmam gerekir yada ne almam gerekir söylerseniz sevinirim . Hepinize iyi bayramlar . Benden büyük teyzelerim in ellerinden yasit ve gençlerin yanaciklarindan öptüm :p:KK66::):)

note3 kadinlar_klubü

Kakao ve havucla haslanirsin beyaz tenliysen aman dikkat et

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben kakolu ve havuclu otacinin kremini kullandim esmerim biraz 4saatte yandim ama ilk gunler kizardi.arkadaslar bu kako yagi havuc yagi ayrimi biraz acemiyim nerden tegmin ediyorsunuz bendeki kremin uzerinde kakolu ve havuclu yaziyordu.ama bildigimiz krem gibi sürülüyor sizin soyledikleriniz daha sivi halde mi :?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ilk once gunes koruyucusu sur, o emdikten sonra kakao yagini sur kendini alistira alistira cik saatlerce guneste kalma azda olsa bronzlasirsin:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X