Güneş Kremleri Tatil için uygun mu?

Güneş kremleri, bronzlaşma
En güzeli eda taşpınarın koruyucu yağı. Hem güzel yakıyor hem de kızartmıyor ben çok memnunum ve ben de beyaz tenliyim :) eczanelerde bulabilirsin

Ne kadar surede bronzlastiriyor canim ? O yag aklimda ben de istiyorum almak da pahali geliyor :KK70:

Aynı öyle  bende hafif istiyorum zaten o zaman havuç yağı alayım  yakışır inşallah ay bide kızarık gelmim tüyü yolunmus piliç gibi 

note3 kadinlar_klubü

note3 kadinlar_klubü

Yok yeterki yüzünüze sürmeyin. Zaten gün içinde güneş yeterince yakıyor sadece vücudunuza sürersiniz :)

Bende beyaz tenliyim hiçbir zaman önce kakao yağıyla yanmam önden mutlaka koruma faktörürlü güneş kremi lazım ilk birkaç gün onunla çıkıp hafif yanıp sonra o yağlar sürülür bir e yanıcam diye tüm gün yatarsanız yanmak yerine kızarır çok da acı çekersiniz ayrıca cildiniz için zararlı ve lekeler meydana gelebilir ya bir hafta bir yere gidip yavaşça yanacaksını ilk günlerde krem sonra yağlar ya da hiç güneşe çıkmayacaksınız maaledef bizim iki günde sağlıklı ve tamamen yanmamız mümkün değil buğday ve esmerler şanslı bu konuda.

Tüh ya en azından hafif yanmak istiyordum :)))

note3 kadinlar_klubü

Adada Güneş'te kalmasanda yanıosun zaten havası yetio
Ben peynir gibi beyazım kolayla yanıyorum

Merhaba arkadaşlar eşimle salı günü 2 günlüğüne ufak bi tatil yapıcaz . Büyük ada da Yörük ali plajina gidicez . Giden var mı ? Nasıl bi yer ? Birde ben beyaz tenliyim hafif yanmak istiyorum . Bugün kozmetik de havuç kakao yağı istedim 2 gün için olmaz dedi . Peki hafiften yanmak için ne yapmam gerekir yada ne almam gerekir söylerseniz sevinirim . Hepinize iyi bayramlar . Benden büyük teyzelerim in ellerinden yasit ve gençlerin yanaciklarindan öptüm :p:KK66::):)

note3 kadinlar_klubü

Kesinlikle bebe yağı kullanmalısın o kadar hoş bi bronzluk veriyo ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçensene bizde 1 gece 2 gündüz kalmıştık adada .havası çok nemli olunca ee denize girip çıkınca 1 günde kızardık ertesi gün acı hissi ve bronz:KK1:bence az biraz koruyucu kullanın yeter.adanın tadını çıkarın:KK16:iyi bayramlar,iyi tatiller:KK55:

Geçensene bizde 1 gece 2 gündüz kalmıştık adada .havası çok nemli olunca ee denize girip çıkınca 1 günde kızardık ertesi gün acı hissi ve bronz:KK1:bence az biraz koruyucu kullanın yeter.adanın tadını çıkarın:KK16:iyi bayramlar,iyi tatiller:KK55:

Koruyucu sprey aldım 50 faktör hazır o yani :) sizede iyi bayramlar :)))))

note3 kadinlar_klubü

E bişey kullanmıyor musun yanmak için . :)

note3 kadinlar_klubü

Kola sürüyorummmm
1 ay tatil yapsam yanamazdım sadece pancar modu oluodum
Koşanın içine biraz zeytinyağı katıyorum sürüyorum onu Bigünde yanıosun kızarıklık yok direk bronzsun

Merhaba arkadaşlar eşimle salı günü 2 günlüğüne ufak bi tatil yapıcaz . Büyük ada da Yörük ali plajina gidicez . Giden var mı ? Nasıl bi yer ? Birde ben beyaz tenliyim hafif yanmak istiyorum . Bugün kozmetik de havuç kakao yağı istedim 2 gün için olmaz dedi . Peki hafiften yanmak için ne yapmam gerekir yada ne almam gerekir söylerseniz sevinirim . Hepinize iyi bayramlar . Benden büyük teyzelerim in ellerinden yasit ve gençlerin yanaciklarindan öptüm :p:KK66::):)

note3 kadinlar_klubü

Havuç yağı bronzlaştırmıyor canım boyuyor resmen. Bir süre sonra turuncu turuncu sular akıyor duş alırken. Ödüm kopmuştu benim. Beyaz tene yağ olmaz pek ama ben nivea bronzlaştırıcı spreyin içine zeytinyağı katarak kullanıyorum. Gayet güzel oluyor. Tavsiye ederim.

canım yanma konusunu çok bilmiyorum ama yörükali plajına gittim ben de.

çok büyük bir yer hayal etme ama daracık da değil.
kalabalık değil. rahat rahat şezlonguna yayılıyorsun, etrafın yapış yapış olmuyor insan kaynamıyor.

bir yerinde kum plajı, bir yerinde de taş plajı var diye hatırlıyorum. ikiye bölünmüş durumda. neresini istiyorsan orada takılırsın.

bir de fırsat sitelerine bak derim, yörükali'ye giriş için genelde indirimli bilet satıyorlar.

iyi eğlenceler :)

Tüh ya en azından hafif yanmak istiyordum :)))

note3 kadinlar_klubü

yanmaya yanarsın canım ama sadece kızarıklık olur ve çok acı çekersin birden kavrulduğun için de büyük ihtimal soyulur cildin. Mesela ben bir hafta tatile gidiyorum 3-4 gü koruyucu diğer günler yağlara geçiyorum direkt ve bacaklarım son gün ancak yanıyor mesela bacaklar en zor yanan yerdir bizlerde o yüzden iki günde yağla birle tüm gün yansan bronz olamazsın yüzün kolların yanar ama bronz olmaz pek. Yüzüne asla yağ sürme ben annemle bir kere gittiğimde yüzüme de sürdüm nasıl şişti burnum gözlerim inan yüzümü yıkayamıyorum elleyemiyordum acıdan o yüzden yüze her daim koruyucu belki güneş etkisini yitirince 4 ten sonra filan sürebilirsin.

X