Güneş Kremleri tatil ve bronzlasmak

Güneş kremleri, bronzlaşma

elmi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
947
4
merhaba arkadaslar,
tatile gidicem ilk defa bir hotelde.ve cok gzel bir sekilde bronzlasmak istiyorum birde beyanz tenliyim hemen kizariyorum günes görünce.nasil güneslenmeliyim neler yanima almaliyim yani tatil ve bronzlasmakla ilgili beni bilgilendirirseniz cok sevinirim...

canım beyaz tenliysen ve bronzlaşmak istiyorsan alacağın güneş kremi 15 faktör olmalı fakat çok hassas tenliysen 30 faktör kullan fakat sana tavsiyem kesinlikle öğle güneşinde güneşin altına yatma lekelerin oluşur üçten sonraki güneş en güzel bronzlaştıran güneştir ayrıca sana geçen yıl kullanıp memnun kaldığım bi ürün tavsiye edeyim Garnier Ambre Solaire Bronzlaştırıcı Yağ güneş kremini sürdükten sonra bunu sık ve güneşlen kalıcı ve çabuk bronzluk sağlıyor annem beyaz tenlidir hep kıpkırmızı olurdu bu yağ sayesinde ilk defa bronz bir tene dönmüştü marketlerde falan bulabilirsin ben migrostan almıştım sana iyi tatiller :)

güneş kremi,bronzlaştırıcı,havlular,şampuan,nemlendirici krem,her ihtimale karşı bepanten krem alabilirsiniz yanınıza çok yanıp canınız acırsa diye bir de yandıktan sonra duşta keselenmeyin deriniz mahvolur

güneş kremi,bronzlaştırıcı,havlular,şampuan,nemlendirici krem,her ihtimale karşı bepanten krem alabilirsiniz yanınıza çok yanıp canınız acırsa diye bir de yandıktan sonra duşta keselenmeyin deriniz mahvolur

tesekkür ederim iloveme sizde olmasaniz kendi kendime yazisicam:KK1:

ne demek canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım :)

Benim de aradığım cevaplardı bunlar. Ben de ilk defa tatile gideceğim ve beyaz tenliyim. Kayısı ve havuç yağı önerdi bir arkadaşım ama eşim sadece bunları kullanırsam yanacağımı söylüyor :))))) Güneş kremi almak şart.

ben anlamadim kafam karisti güneskremi ne günes koruyucu ne günes sütü varmis bronzlastirci ne zaman kullanicam günes kremi kullaniyosam kafam karisti lütfen beni aydinlatin arkadaslar.

öğlen 11:00- 15:00 saatlerinde çıkma lütfen.

doğal karışım kullan. en zararsızı ve mükemmeli

kakao yağı. katı olucak. (parçalayarak bi kaba koy)+ kayısı + havuç + ceviz - kakao yağı güneşte bekletirsen erir.

bolca sür ve güneşlen. yüzüne saat 16:30 dan sonra sür lütfen.

mecbur kalırsan öğlen saatlerinde koruyucu krem sür. yves rocher tavsiye ederim.

X