Güneş Kremleri Tatile Gideceğim ! Yüzümdeki Benler için Hangi krem !

Güneş kremleri, bronzlaşma

merwish1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
25
0
31
canlarım Merhabalar.Ben Tatile gideceğim.yüzümde benler ve az çiller var.bunların korunması için kaç faktör bir güneş kremi almam lazım.ama ben hem Bronzlaşmak istiyorum hem bunları korumak istiyorum.ne yapmam lazım ve hangi güneş kremlerini önerirsiniz.turkbayragi

Neden burda kimse yardım etmiyor.hep tanıdıklarınıza falanmı yardım ediyorsunz anlamıyorum.sabahtan beri beklıorum bi cvp gelir die !!

Burda kimse tanıdığına yardım etmiyor.Yanlış düşünüyorsun.Site o kadar kalabalık ki,gün içinde binlerce mesaj yazıldığı düşünülürse o kadar kişinin birbiriyle tanıdık olması imkansız mervish..

Sorununa gelince ne kadar yüksek faktörlü kullanırsan o kadar iyi lekeler açısından...Bir de denizden ya da havuzdan çıkınca hemen kurulan ki güneşin etkisiyle o su tanecikleri leke yapmasın.Bence sebamed fiyatına göre çok sağlıklı ve güzel bir ürün.Her yerde uygun fiyata bulabilirsin...

bilmiyorum ben kendimce öyle bir düşünceye wardım sankı.binlerce mesaj yazılıyor ama benım konuma msj yazılmıyor ordada bi soru işareti yokmu sence ? :S neyse.

kaç faktör almalıyım.ben hem bronzlaşmak istiyorum hemde korunmak.yüksek faktörlü sürersem eğer.o zaman bronzlaşamam. :S

Yüksek faktörlü de sürsen bronzlaşabilirsin.35 faktör falan iyi korur bronzlaşmana da engel olmaz bence....Bir de güneş yağı şeklinde olanlar var krem gibi değil.Onlar hem bronzlaştır hem de koruma faktörü içeriyor güneşten de korur....

25 faktör falan alsam az mı olur ??

Rica ederim.Bence az olmaz.Zaten o üstündeki faktör numarası süreyle ilgili bir şey.Seni korumuyor anlamına gelmez faktörünün az olması...Sadece koruma faktörü numarası arttıkça koruma süresi artıyor bildiğim kadarıyla.Yani az faktörlü alırsan sürekli yinelemen lazım sürmeni.

X