Tatile gitmek istiyorum :(

delidoktorudegiliz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
1
1
29
Merhaba kızlar, doğru yere post açmışımdır umarım. Bu aralar kafama takmış olduğum ve İnternette aradığım kriterlere uygun bir yer göremediğim için sizlerin deneyimine başvurmak istedim. Hamileyim ve tatile gitmek istiyorum. Doktorum bir sorun olmayacağını söyledi. Sorun şu ki eşimle birlikte gideceğim kapalıyım ama havuz ve denize birlikte girmek istiyorum. Ayrı gayrı bir tatil istemiyorum. Plajı kum olan ve kapalı olduğum için kendimi yalnız görüp rahatsız olmayacağım bir yer. Akdeniz ya da ege olabilir. Bu duygu beni üzüyor fakat yeni kapandığım için henüz alışma evresindeyim.

Yenı kapandıgımda bende çook çekınırdım . Ama şuan çok rahatım kimse umrumda değil .
Ben genellıkle Didim Altınkuma gidiyorum .
Artık çok güzel haşemalar çıktı. Sanırım tek sorun başının uzaylı gıbı olması :KK70: :KK70:
Ama bak yenı şallar çıkmış onlardan önerırım ben bu sene onlardan kullandım .

hasema-nehar-tam-kapali-tesettur-mayo-ji-77ab.jpg
Şunu öneriirm benımkide bundan :KK47:

Son düzenleme:
Biz geçen yıllarda Antalya'ya gitmiştik canım. Ben de tesettürlüyüm. Zaten çoğunlukla turistler oluyor. Onlar da önemsemiyor.Yani rahatsız olmuyorsun. İslami otel değildi ama başka kapalılar da vardı. Bu sene de Mersin'e gideceğiz ancak ilk gideceğimiz için birşey diyemiyorum. Biz eylülde gideceğiz.

Merhaba kızlar, doğru yere post açmışımdır umarım. Bu aralar kafama takmış olduğum ve İnternette aradığım kriterlere uygun bir yer göremediğim için sizlerin deneyimine başvurmak istedim. Hamileyim ve tatile gitmek istiyorum. Doktorum bir sorun olmayacağını söyledi. Sorun şu ki eşimle birlikte gideceğim kapalıyım ama havuz ve denize birlikte girmek istiyorum. Ayrı gayrı bir tatil istemiyorum. Plajı kum olan ve kapalı olduğum için kendimi yalnız görüp rahatsız olmayacağım bir yer. Akdeniz ya da ege olabilir. Bu duygu beni üzüyor fakat yeni kapandığım için henüz alışma evresindeyim.

Ben deniz severim, çok lüks oteller de de havuza girdim fakat çok ilginç problemler ile karşılaştım.
Çogu tatilimde havuza ayağımı sokmadım.
Annem kapalı ve en çok rahat ettiğim otellerden biri kimeros otel olmuştu, personel çok alışkın ve sıcaktı
Her otelde haşema ile girilmiyor, arayıp sorabilirsiniz, fakat bu yüzden tercih ettiğimiz bir otel mafya paravanı gibi bişey çıktı çok ilginçti :KK70: Otelde gizli bir villa, rus bakıcılar, eve hapis genç kadınlar, özel servisler ay çok tırsmıştık hiç bişeye gık demedik başımıza iş gelir diye :KK70: :KK70: :KK70:

Muhafazakar otellerin havuz ve plaj kısımları ayrı ayrı oluyor genelde. İstisnai olan var mıdır bilemiyorum...

Ama eğer şu branda gibi haşır huşur olan haşemalar yerine, güzel bir tesettür mayo tercih ederseniz kimsenin yadırgayacağını sanmıyorum.

Yeni kapandım, alışamadım dediğinize göre sanırım ferace tarzı değil de daha modern tesettür giyiyorsunuz. Bahsettiğim tarz da size uyacaktır diye düşünüyorum.

neden ayrı gayrı giresiniz ki
biz didim de tatil yaptık kapalı hanımlarda vardı
herkes rahatca tatil yaptı.
sizin kafanızda kendinizi rahat hissetmeniz lazım

Tavsiyem turistlerden çekinmemeniz, kimsenin umrunda bile olmuyor
Haşema yerine incecik spor eşofman da kullandı annem, daha rahat etti, ama biz denizciyiz, havuza girmiyoruz.
Eşarp yada yuksek boyunlu üst ve bone alabilirsiniz

Bence rahatsız olmanızı gerektirecek bir durum yok ilk baslarda hasemalar ilk çıktığı zamanlarda ben gitmisyim akrabaları çok yadirgamisti ama umrumda olmadı hic açıkçası deniz sevdam yüzünden çok da takmadim neden takayim ki sonuçta yüzmeyi çok seviyorum yıllardır çeşme de de başka yerler de de girdim bana ters bakana bende ters baktm :KK70: :KK70:

Valla bodrumdaki iyi otellerden birinde geçen sene tatildeyken, en az 7 8 tane kapalı hanım vardı.
Plajda zumba bile yaptılar, çok eğlendik.
Çocuk dostu bir otel olduğu için zaten hep aileler vardı, turist neredeyse yoktu.
İsterseniz özelden yazarım.
Ayrıca kimseden rahatsız olmayın, bu sizin inancınız gereği yaptığınız bir eylem.
Onlar haç kolyesi takarken çekinmiyor, bizler bikini ile salınırken hiç rahatsız olmuyorsak, siz de olmayın kime ne bundan.

bende tatile gitmek istiyorum :110::110:
hamielyyken zor olur diye gidemiyorum ne yazık ki cok yii anlıyorum seni
isteyipte gidememek..:ıslık:

Marmaris Selimiye. 3 yıl önce sessiz sakindi :)
Tekne kiralayıp kimsenin olmadığı koylara da gidebilirsiniz.
Datça’da fena degildir, diğer yerlere nazaran daha sakin olur.
Bir de geçen yılın tecrübesi, Çeşme’de hem plajı hem aquaparkı olan bir otelde tatil yaptık, genelde çocuklu aileler olduğu için herkes aquapark ta takılıyordu :)

kapalı değilim

her tarz yere tatile de gittim

5 yıldız da pansiyon da denedim değişik il ve tarihlerde

hepsinde de kapalı kişiler de vardı hiç rahatsız olmadım, istedikleri gibi giyinirler, beni alakadar etmez

lakin siz eşinizin açık kadınlarla bir arada olmasından rahatsız olursanız biraz daha muhafazakar otel tercih edin

zira havuz başında eşine sen şu tarafa geç, sen şurada uzan gibi sürekli adamın yerini değiştirmeye çalışan bir kadın görmüştüm bir tatilde ve çok garip gelmişti

evet plajda havuzda her yerde bikinili kadınlar var bundan rahatsız olmayacaksanız siz kapalısınız diye kimse sizden rahatsız olmaz

Neden yalnız hissedesiniz ki her yerde var artık haşema ile denize giren..

Geçen eşim, oğlum, kv falan gittik denize. Kv haşemalı ben bikinili..
Etrafımız da karışıktı..

Bir defa gidin alışırsınız..

Herkesin ki bir olmuyor tabi doktor dediyse kimseye bisey demek düşmez :KK70:
Aynen öyle.
Hatta ikinci doğumumda eşim tutturdu yalvardı doktora bayramda bir yerlere gidelim diye 34haftadaydım, izin vermedi yine de.
İlki erken oldu diye ikincide de öyle hazırlandık ama olmadı, 39 da doğdu.
Hala söylenir boşuna gitmedik, tüm arkadaşlarımız beraber gittiler biz şehri bekledik bir başımıza diye:KK70::KK70:

X