Tatile gitmek istiyorum :(

Merhaba kızlar, doğru yere post açmışımdır umarım. Bu aralar kafama takmış olduğum ve İnternette aradığım kriterlere uygun bir yer göremediğim için sizlerin deneyimine başvurmak istedim. Hamileyim ve tatile gitmek istiyorum. Doktorum bir sorun olmayacağını söyledi. Sorun şu ki eşimle birlikte gideceğim kapalıyım ama havuz ve denize birlikte girmek istiyorum. Ayrı gayrı bir tatil istemiyorum. Plajı kum olan ve kapalı olduğum için kendimi yalnız görüp rahatsız olmayacağım bir yer. Akdeniz ya da ege olabilir. Bu duygu beni üzüyor fakat yeni kapandığım için henüz alışma evresindeyim.
Ben de tesetturluyum ve bu zamana kadar hiç islami otele gitmedim. Hep normal otellere gittim, hiç de sorun yaşamadım. Hatta bir sene gittiğimiz otelde sadece iki tane tesettürlü vardı. Calışanlar da tatil yapanlar da beni yadırgamadi. Bence hangi oteli beğeniyorsanız orayı tercih edin. Tesettürlü olmanız hiç bir şekilde sorun olmaz.

Merhaba kızlar, doğru yere post açmışımdır umarım. Bu aralar kafama takmış olduğum ve İnternette aradığım kriterlere uygun bir yer göremediğim için sizlerin deneyimine başvurmak istedim. Hamileyim ve tatile gitmek istiyorum. Doktorum bir sorun olmayacağını söyledi. Sorun şu ki eşimle birlikte gideceğim kapalıyım ama havuz ve denize birlikte girmek istiyorum. Ayrı gayrı bir tatil istemiyorum. Plajı kum olan ve kapalı olduğum için kendimi yalnız görüp rahatsız olmayacağım bir yer. Akdeniz ya da ege olabilir. Bu duygu beni üzüyor fakat yeni kapandığım için henüz alışma evresindeyim.

Bende hamileyim ve şuan tatil için yer bakıyorum ama geçen sene marmariste villa kiralamıştır ayrıca kiraladığımız villada sabah kahvaltı ve akşam yemeği de dahildi oradan çok memnun kalmıştım sizin için de doğum öncesi iyi olur bence

Canım ben kapalı bir bayan değilim , ama denize giren , araba kullanan , işine gücüne giden kapalı bayanları gördükçe mutlu oluyorum . Kapalı olmak evde oturan pasif hayatın hiç bir güzelliğinden yararlanmamak ideolojisini savunan kesimden olmayan ve buna karşı dik duran tüm kadınlara desteğim sonsuz. Ben mayo bikini ile girerken nasıl utanmıyorsam sende haşemanla girerken utanma sıkılma. Ben en son Antalya Lara da kervansaray a gitmiştim eşimle . Orda havuzda değil ama plajda yaklaşık 8-9 kadın vardı halemalı eşleri ile beraber giriyorlardı gayet rahat , kimsede onlara bakmıyordu. Sende lütfen kendini sıkma İslami oteller yerine normal otelede gidebilirsiniz. İnan kimsenin umrunda bile olmuyor. Haaa eğer ters ters bakan bir densize denk gelirsen sende ters ters bakarsın boşver

X