Tatlı İsteğine Çare...

E

EU3

Ziyaretçi
regl dönemimde olduğumdan mı yoksa hep böle mi devam eder bilmiyorum canım özellikle çikolatalı şeyler istiyor. nasıl önüne geçilebilir bunun. şekerim düşmüş olabilir mi

bende şu an reglim canım ve diyetteyim aynı istek bende de var forumdan arkadaşlar tatlı istediğinizde onun yerine meyve yiyin diyolar..elma falan yiyorum ben işe yarıyo,üzüm olabilir bide kuru üzüm,kayısı falan olabilir. cokacimcoook

ben çok tatlı krizim tuttuğu zaman ara öğünde 1 veya 2 tane eti formun çikolata kaplısından yiyorum etkisi oluyor tavsiye ederim

günde bir avuç kuru mevye ye araöğünlerinde arada birde tatlı kullanırsın böylece kendini hem fazla sıkmaz hemde o isteğini tam olmasada biraz geçirmiş olursun ben öyle yapıyorum canım ve faydasını çok gördüm çikolata delisiyim yoksa :))

arkadaşlar bende bu durum sürekli var.yani 7/24 tatlı yesem bıkmam:)ama bu sıralar sağlıklı beslenmeye çalışıyorum,spora gidiyorum.gündüz kendimi gayet güzel firenliyorum ama gece sanki biri beni dürtmüş gibi uyanıyorum uykudan ve direk mutfağa gidip çikolatalar saldırıyorum ve yiyorum:KK43:

tatlı aşeriyorsan süt yanında meyve ye canım. diyetisyenim önermişti.çok etkili oluyor.
örneğin
1 kuru incir + süt veya
5 tane hurma + süt veya
1 elma + süt

deneyebilirsin. ama aynı anda yemen lazım..

DıŞLERıNıZı FIRÇALAYIN !
bende tatlıyı çok seviyorum canım tatlı istediğinde dişlerimi fırçalıyorum inanın işe yarıyor

X