Tatlı krizleri

senemmesut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
881
1
Başlıktanda anlaşılacağı gibi aşırı derecede tatlıya düşkünüm ve diyet yapıyorum.Ne zaman canım tatlı yemek istese hemen siteye giriyorum ve başarı öykülerini okuyorum ve yalnız olmadığımı hissediyorum.Derken bakıyorum ne aklımda yemek ne tatlı ne de başka bir şey sadece gözümün önünde zayıflamış halim geliyor ve bu süper motive ediyor...En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Sana güzel bir diyet tatlisi tarifi

Bir elmayi küp küp dogra,bir teflon tavaya koy.Yumusayana kadar kavur,kenara cek,sivi tatlandiri ile tatlandir ve tarcin ilave et.Bu tarif benim en iyi kurtaricim oldu.Yok bu beni kurtarmaz dersen en acisindan bitter cukulata yiyebilirsin.Iki parcayi gecmesin ama :KK34:

ben tatlı girizine girince,acı bir kahve yapıyorum kendime.onu içince canım tatlı çekmiyor ve bir de üstüne enerjik oluyorum ve hareketlenmeye başlıyorum.tavsiye ederim.

Ben tatlı krizine girince oturup bi güzel aklımdan ne tatlı geçerse yapıyorum. Sonra da bi güzel yiyorum. Sanırım kaybettiğim nokta da burası. Ama asıl yanlış olan tamamen yemek yemeye yönelik bi hayatımın olması. Çalışırken bu asla olmuyor ama evdeysem ve işim yoksa canı sıkılınca bile buzdolabını açıp bakan tiplere dönüyorum.

Çevremden gözlediğim kadarıyla da bi çok bayanın problemi benzer şekilde. Evde o akşam tüm yemekler bitmeyince ve az bişiler kaldıysa geriye biz hanımlar 'Bundan da ne olucak canım' mantığıyla düşünüyoruz. Mesela ben yarın 1 haftalığına evden ayrılıyorum. Dolapta açık sütü kullanmak istedim. Aklıma gelen tek şey tabiki krem şantiydi. İki kaseden sonra bile hala dolapta bulunmaları beni rahatsız ediyor ve az sonra yiycem sanırım. Bu da eksta kaloriler ve çirkin basenlerin az daha şişmesi demek. :KK24: Benden adam olmaz. :95:

X