Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Tavsiye istiyorum

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Durbirmolaver

Guru
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
986
2.233
Merhaba kızlar. Oturma odası ve yatak odası için mobilya bakiyoruz, baktıkça daha çok kafam karıştı fikir almak istedim.

Önce istediğimi söyleyeyim, oturma odası salon aynı olacak, yani hem şık hem de rahat modern bir koltuk takımı bakıyorum. Bugün çok sordukları için söylüyorum bunu. Yani bana öyle acayip abartılı avangart modeller gösterdiler mı bazı yerlerde sadece vakit kaybı oldu.

İnternetten bakmistim biraz Enza homeun bazı modelleri hoşuma gitmişti mesela chelsie ama benim tarzım için çok klasik kalıyor, ben TV ünitemi falan da değiştirmeliyim öyle bir model alınca. koltuk tam bir star ama öyle modeller alamiycam. Yatak odasında da enzanin bolerosunu çok beğenmiştim karyolasini falan ama bugün yakından görünce tam bir hayal kırıklığı oldu, çok kalitesiz duruyor mobilyalar.

Ankara'dayım siteler siteler dediler gittik. Aman Allahım o kadar çok mobilyacı var ki biz 5 6 tanesini gezdik, koltuk takımı evet begendiklerimiz var fiyatlari 9 10 bin TL. Heralde daha pazarlıkla indirim olur ama sürekli 15ten açıyorlar kapıyı usul mu öyle nedir anlamadım. Girdiğim mağazalarda göze çarpan bu da şıkmış dediğim bir tane bile yatak odası yoktu.

Bana sitelerde bildiğiniz ürün açısından zengin özellikle modern modelleri çok olan mağaza önerebilir misiniz... Bıktım her yerde chester görmekten hep aynı modellerden. Çok değişik bir şey aramıyorum ama yanlış yerlerde çok vakit kaybetmek istemiyorum artık.

Güncel mobilya Moda'sı bilmem

Tepe home olabilir daha modern çizgiler var

Yatak odasına ise baza ve başlık öneririm o karyolalar kullanışsız altı yüksek baza ki altı süpürülebilsin

Ev kendinizin ise dolabı yaptırın kira ise çok büyük ve pahalı almayın taşınırken en çok hasar gören şey dolap zira sök tak sıkıntı

Hatta iki tane bile olur küçüklerden

Sitelere gidiyoruz zaten hepsi şöyle yaptiririz böyle yaptırırız diyor da pek beğenemedim kafamda da belirli bir model yok. İlk defa ilgileniyorum böyle bir konuyla.
Siz mağazaları gezmişsiniz.
Ben direk imalatçılardan bahsediyorum.İstediğiniz ölçüde istediğiniz malzemeden yaptırma şansınız olur.
Bu dediğim tabi zamanınız kısıtlı değilse geçerli.

Yatak odasına ise baza ve başlık öneririm o karyolalar kullanışsız altı yüksek baza ki altı süpürülebilsin

Ev kendinizin ise dolabı yaptırın kira ise çok büyük ve pahalı almayın taşınırken en çok hasar gören şey dolap zira sök tak sıkıntı

Ev kira ama ben dolap konusunda kararsız kaldım şimdi. Benim küçük dolabın var sürgülü, tek kişilik bana yetiyor ama evlenince tabi yetmez. Dedigin gibi dolaplar gerçekten devasa öyle bir dolabı hareket ettirmek çok zor ama küçük dolapla uğraşmak istemiyorum artik

Bu da iyiymiş.
Kararınızı netleştirmeden gitmeyin.
Nette bakıp fikir edinebilirsiniz.
Kararsız olmanız size ayak ağrısı olarak geri döner :KK48:

Evet aynen öyle oldu.
Nette baktıklarını vardı begendiklerim görünce begenmedim doğrusu. Ya herkesin de hangi modeli alacağını bilerek gittiğini sanmıyorum dediğin gibi olsa magaza hiç olmaz herkes marangoza gider yaptırırdı di mi.

Evet aynen öyle oldu.
Nette baktıklarını vardı begendiklerim görünce begenmedim doğrusu. Ya herkesin de hangi modeli alacağını bilerek gittiğini sanmıyorum dediğin gibi olsa magaza hiç olmaz herkes marangoza gider yaptırırdı di mi.
İyi bir marangoza denk gelirseniz inanın harikalar yaratır.
Siz sadece evi anlatırsınız ,tarzınızdan bahsedersiniz marangoz sizin hayalinizi kağıda döküp önünüze koyar. :KK66:

Ya o yüksek bazalı yataklardan insan düşse kolu bacağı kırılır :) ben karyolacıyım.

Konu sahibi inegöl mobilyası bakmaz mısın, fiyatlar daha uygun olur.

Tüm mobilyalarım enza home ve inanılmaz kullanıllı rahatlar yatak odası yakımım bazalı ve yüm döküntüyü topluo oturma grubum geniş ve şık duruo etrafımdaki herkes evimi brgenio ve rahat olduklarını söylüolar yani rahatlıgı öenmsiosan tavsiye ederim bide dogtaşın mobilyaları da güzel

Ikea modellerini imalatciya yaptırabilirsiniz. İkeanin modelleri klasik olmayan ve şık oluyor bence. Ama malzemelerinin kaliteli olduğunu düşünmüyorum, o nedenle oradan seçip yaptırmak daha mantıklı.

Merhaba kızlar. Oturma odası ve yatak odası için mobilya bakiyoruz, baktıkça daha çok kafam karıştı fikir almak istedim.

Önce istediğimi söyleyeyim, oturma odası salon aynı olacak, yani hem şık hem de rahat modern bir koltuk takımı bakıyorum. Bugün çok sordukları için söylüyorum bunu. Yani bana öyle acayip abartılı avangart modeller gösterdiler mı bazı yerlerde sadece vakit kaybı oldu.

İnternetten bakmistim biraz Enza homeun bazı modelleri hoşuma gitmişti mesela chelsie ama benim tarzım için çok klasik kalıyor, ben TV ünitemi falan da değiştirmeliyim öyle bir model alınca. koltuk tam bir star ama öyle modeller alamiycam. Yatak odasında da enzanin bolerosunu çok beğenmiştim karyolasini falan ama bugün yakından görünce tam bir hayal kırıklığı oldu, çok kalitesiz duruyor mobilyalar.

Ankara'dayım siteler siteler dediler gittik. Aman Allahım o kadar çok mobilyacı var ki biz 5 6 tanesini gezdik, koltuk takımı evet begendiklerimiz var fiyatlari 9 10 bin TL. Heralde daha pazarlıkla indirim olur ama sürekli 15ten açıyorlar kapıyı usul mu öyle nedir anlamadım. Girdiğim mağazalarda göze çarpan bu da şıkmış dediğim bir tane bile yatak odası yoktu.

Bana sitelerde bildiğiniz ürün açısından zengin özellikle modern modelleri çok olan mağaza önerebilir misiniz... Bıktım her yerde chester görmekten hep aynı modellerden. Çok değişik bir şey aramıyorum ama yanlış yerlerde çok vakit kaybetmek istemiyorum artık.
20161102_181112.jpg

Bu nasil bende hem salon hem oturma odasi olarak kullaniyorum

X