Tavsiye

yildiztozuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2017
189
380
Doğanın içinde yeşillik, kalabalık olmayan, denize yakın yer sakin bir yer tavsiyesi nedir?Butik otel tarzi olabilir. Muğla düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi yazar mısınız?

Antalya deseydiniz Çıralı derdim. Doğayla iç içe, sakin bir yer. butik otel seçeceğiz çok. Bungalow ya da taş evler var. Charlize Theron bile Türkiye’ye geldiğinde Çıralı’da kaldı. Ama Muğla’yı hiç bilmiyorum. Bir kaç kere Bodrum’da kaldım, tavsiye niteliğindeki kadar etkileyici değildi.

Eklentiler

• 1EE33998-5B79-4993-B403-334D74806C32.jpeg
    1EE33998-5B79-4993-B403-334D74806C32.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 91
  • CB241A2D-FD0E-43C2-B4EB-F8DAC0941759.jpeg
    CB241A2D-FD0E-43C2-B4EB-F8DAC0941759.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 88
  • 152ED3A0-D7E8-4B75-B9FA-B9CFBCEC69E3.jpeg
    152ED3A0-D7E8-4B75-B9FA-B9CFBCEC69E3.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 84
Doğanın içinde yeşillik, kalabalık olmayan, denize yakın yer sakin bir yer tavsiyesi nedir?Butik otel tarzi olabilir. Muğla düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi yazar mısınız?
Suna village otel. Gitmedim. Araştırıken bulmuştum. Hep aklimda.

Antalya deseydiniz Çıralı derdim. Doğayla iç içe, sakin bir yer. butik otel seçeceğiz çok. Bungalow ya da taş evler var. Charlize Theron bile Türkiye’ye geldiğinde Çıralı’da kaldı. Ama Muğla’yı hiç bilmiyorum. Bir kaç kere Bodrum’da kaldım, tavsiye niteliğindeki kadar etkileyici değildi.

Biz geçen yaz gittik gerçi kaş da kaldık ama günü birlik gittik. Arabayı park edecek yer, yemek yiyecek yer, plajda yer çok zor bulduk. :KK1:

Kabak koyu , çokta uygun çokta sakin .

Biz geçen yaz gittik gerçi kaş da kaldık ama günü birlik gittik. Arabayı park edecek yer, yemek yiyecek yer, plajda yer çok zor bulduk. :KK1:
Yazın çoğu yer öyle. Benim dediğim Çıralı Kaş’a gelmeden. Yolu biraz sapa olduğu için nispeten daha tenha. Bir de gece eğlencelerinin olduğu merkezi bir yer değil. Köy gibi. İmkanınız olursa muhakkak gidin. Tabiatı çok güzel.

Yazın çoğu yer öyle. Benim dediğim Çıralı Kaş’a gelmeden. Yolu biraz sapa olduğu için nispeten daha tenha. Bir de gece eğlencelerinin olduğu merkezi bir yer değil. Köy gibi. İmkanınız olursa muhakkak gidin. Tabiatı çok güzel.
Belki de tam sezonda gittiğimiz içindi, nereye gitsek çok kalabalıktı

Muglanin kalabalik olmayan cok kısmı yok, heleki sezonda.

Kabak faralya taraflari cok guzel ama dolu oluyor baya.
Zakros lykia ve kabak avalonda kaldim guzellerdi.

Perdue, Yacht boheme ve seaview faralya efsane guzel ama fiyatlari acayip ucmus. Butceniz yuksekse degerlendirebilirsiniz.

Bir de bozburunda loryma benim sadık yarimdir ❤🙏

X