Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar, çünkü kimsenin benim düşüncelerime saygı duyduğunu düşünmüyorum. Lütfen. Olumlu yada olumsuz her yorum kabul

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Göğüslerinizin büyümesini nasıl ilaca bağlarsınız akıl alır gibi değil.Gögüs sizin genetik yapınıza kilonuza bağlı olarak büyür burada ilaçların etkisi çok azdır.
Dıııt, yanlış bilgi. İlaçlar özellikle de psikiyatrik ilaçlar hormonal yolakları sıkça etkiler ve böyle yan etkilere neden olabilir.

Göğüslerinizin büyümesini nasıl ilaca bağlarsınız akıl alır gibi değil.Gögüs sizin genetik yapınıza kilonuza bağlı olarak büyür burada ilaçların etkisi çok azdır.
Bunu bana 6 sene eğitimini alan doktor söyledi hocam prolaktin seviyesini artırıp süt bezi büyümesi yaptığını

Okadar düşünemedim ama çokta ilaçlara bağımlı olmamak lazım eğer ki öyle durum varsa kullanılmalı tabiki
hanımefendi psikiyatri uzmanı mısınız ?
her konuya yorum yazmak zorunda değilsiniz ,ne cüretle ruh sağlığı tedavisi gören ,hem de uzun zamandır yatarak tedavi gören bir hasta için bunları yazabiliyorsunuz merak ettim bi söyler misiniz ?

şeker hastası veya tansiyon hastası birine ilacını alma demekten farksız bu yaptığınız !!!!

bilmediğiniz konu hakkında fikir vermeyin ,geçmiş olsun deyip geçin ,hala içi cehalet dolu yorumlar yazıyorsunuz ,pes Yani

Öncelikle geçmiş olsun.
Muhtemeln taniniz sadece majör depresyon değil. Bipolar bozukluk ve ya başka bir psikiyatrik tanınız da mevcut ki ilaç düzeyini kanda takip ediyorlar. Şimdi size burda ne desek siz ikna olmayacaksınız sadece kendinizin bu duruma inanması lazım. Aklı başında bir insan olarak sadece şunu düşünün hadi aileniz size karşı zorla şunu yapıyor bunu yapıyor şöyle böyle. Peki bir hekim neden 8 ay yatarak tedavi etsin , sonrasında neden sizin ilaç kullanmanız gerektiğini belirtsin reçete etsin. Bundan ne gibi bir çıkarı olabilir. Size bir garezi olamaz sizi tanımıyor sizinle bir çıkar ilişkisi yok sizin kötülüğünüzü isteyecek bir nedeni yok. Lütfen hekiminize güvenin.

Sizi üzmek istemem,bir bilene danışın devlet memuru olmanıza engel olur mu bilmem ama daha önce hastahanede yatmışsınız heyet raporu isteyecekler sizden ve psikiyatri doktoru geçmişinize bakıyor.aileniz mutlaka zor durumda kalmış sizi hastahaneye yatırmış yoksa kimse evladını ruh ve sinir hastalıkları hastahanesine yatırmak istemez.siz iyi hissediyorsanız başka doktora gidin ve yavaş yavaş ilacı bırakın çevremde çok fazla antidepresan kullanan var hiç göğüs büyüttüğünü duymadım ama onun çözümü var sabredin.bir işe başlayınca kendi başınızın çaresine bakarsınız evdekilere he deyin geçin.

Teşekkür ederim kalbi güzel insan ..
hayatım sen gel sorunun olunca, buradan fikir al ama doktorun dışında kendi kendine kararlar alma ❤️

o kadar yan etkisi olan ilaç var ki , bana sorsan bir de benim de çok sağlık sorunum var ne yazık ki ,hepimiz farklı şeylerle sınanıyoruz ,sen inancını ve mücadeleni bırakma , bak o zaman daha iyi olacaksın 🌸

hayatım sen gel sorunun olunca, buradan fikir al ama doktorun dışında kendi kendine kararlar alma ❤️

o kadar yan etkisi olan ilaç var ki , bana sorsan bir de benim de çok sağlık sorunum var ne yazık ki ,hepimiz farklı şeylerle sınanıyoruz ,sen inancını ve mücadeleni bırakma , bak o zaman daha iyi olacaksın 🌸
🌸🙏

Ruh sağlığı alanında çalışıyorum. İlaçlarınızı lütfen bırakmayın. Doktorunuz kontrolünde ve doktorunuz uygun gördüğünde azaltarak bırakmanız gerekir. Zor süreçlerden geçtiğinizi anlıyorum, uzman bir psikolog ile de görüşerek tedavi sürecinizi destekleyebilirsiniz.

Sizi üzmek istemem,bir bilene danışın devlet memuru olmanıza engel olur mu bilmem ama daha önce hastahanede yatmışsınız heyet raporu isteyecekler sizden ve psikiyatri doktoru geçmişinize bakıyor.aileniz mutlaka zor durumda kalmış sizi hastahaneye yatırmış yoksa kimse evladını ruh ve sinir hastalıkları hastahanesine yatırmak istemez.siz iyi hissediyorsanız başka doktora gidin ve yavaş yavaş ilacı bırakın çevremde çok fazla antidepresan kullanan var hiç göğüs büyüttüğünü duymadım ama onun çözümü var sabredin.bir işe başlayınca kendi başınızın çaresine bakarsınız evdekilere he deyin geçin.
Evet hocam biliyorum. memurluğuma engel olursa da yapacak bir şey yok hayırlısı deyip özel sektörde çalışmaya başlarım şuan isteğim kamu kurumu ama zaman gosterecek her seyi

gerçekten merak ediyorum ,inançla azimle ders çalışıp ,hayatta belki sadece ona tutunan birine neden böyle bi yorum yazıyorsunuz ,kendi de biliyordur araştırıyordur ,niye illa araya bişey sokuyorsunuz ? mod düşürmeye bayılıyorsunuz , anlamıyorum ya cidden bazılarınız şaka gibi

gerçekten merak ediyorum ,inançla azimle ders çalışıp ,hayatta belli sadece ona tutunan birine neden böyle bi yorum yazıyorsunuz ,kendi de biliyordur araştırıyordur ,niye illa araya bişey sokuyorsunuz ? mod düşürmeye bayılıyorsunuz , anlamıyorum ya cidden bazılarınız şaka gibi
Eğer olmuyorsa özelde çalışmaya başlayıp ailesinden biran önce uzaklaşması için yazdım Allah allah size ne?bende devlet memuruyum yeni atandım bende bu tarz şeyleri sordum ettim psikatrik tedavimde yok ama böyle birşey olsaydı olmayacaksa boşuna çalışmazdım çünkü çok emek harcanıyor ve yeterli puanı alıp bu şekilde atama olmazsa insan yıkılır anladınız mı?hakimlik savcılık sınavında kazanıp mülakatta elenmek gibi birşey bu ağır konuşcam sizede neyse yaşayan bilir.

Konu sahibi hastaneye yatacak kadar büyük bir travma yaşamış, aklı selim (!) insanlar da ilacı içme fasa fiso yazmış. Keyfi olarak ilaç mı bırakılır? İntihar etsin veya dibe batsın, onu mu istiyorsunuz?

Konu sahibi, gözünüzü seveyim başka bir hekime gidin ya da Otrera ne dediyse onu uygulayın. Sağlığınız düzelene kadar mecbur katlanacaksınız. Benim bir kuzenimki de aşırı büyük, ablamınki de büyümüştü bir ara. Ablam kilo verince normale döndü. Kuzenimki duruyor ama onun hormonal sıkıntıları da vardı önceden de, hala devam ediyor. Siz psikolojik sorununuz için doktorlarla irtibatınızı koparmayın. Meme büyümesi illa hallolur, en kötüsü ameliyatla.

Eğer olmuyorsa özelde çalışmaya başlayıp ailesinden biran önce uzaklaşması için yazdım Allah allah size ne?bende devlet memuruyum yeni atandım bende bu tarz şeyleri sordum ettim psikatrik tedavimde yok ama böyle birşey olsaydı olmayacaksa boşuna çalışmazdım çünkü çok emek harcanıyor ve yeterli puanı alıp bu şekilde atama olmazsa insan yıkılır anladınız mı?hakimlik savcılık sınavında kazanıp mülakatta elenmek gibi birşey bu ağır konuşcam sizede neyse yaşayan bilir.
üye farkında ve hedefleri içinde çabalıyor ,ders boş yere niye çalışılsın ? ne yapacak azmetmezse ? ailesinden uzaklaşması şu an için sağlıklı bi karar olarak gördüyseniz zaten pek yazacak bişey yok , bunca şeyi düşünüp mod düşürmeye gerek yok hassas olabilir , başarılar demek bu kadar zor sizin için neyse iyi geceler size

üye farkında ve hedefleri içinde çabalıyor ,ders boş yere niye çalışılsın ? ne yapacak azmetmezse ? ailesinden uzaklaşması şu an için sağlıklı bi karar olarak gördüyseniz zaten pek yazacak bişey yok , bunca şeyi düşünüp mod düşürmeye gerek yok hassas olabilir , başarılar demek bu kadar zor sizin için neyse iyi geceler size
Bye👍🏻

Beni sevmiyor deger vermiyor dyorsunz ama aileniz tamamen sevgiden kaybetmekten korkmakdan dolayi icmenizi istyor onlarda doktorun soyledgne gore hareket ediyor.
Mutlaka baska br doktora ailenizle gidin oyle kaear verin tedavi icin kendi basinza ilac kesmenizi onaylamadm ben si kendinizi taniyorsunuz bunu anladm iyiyseniz mutlaka baska br doktordan görüş alin en azndan icin rahatlar keserek dogru yaptiginiz icin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X