Tüp Bebek Merkezleri Tayfun Ba'n hastalar, burada deneyimlerimizi paylaalm

ben pazartesi akşamı lucrine başladım bile ama saatlerini tutturamıyorum...Pazartesi 7 de vurdum dün 8:20 de bugün daha erken yapim diyorum ama...

ben pazartesi akşamı lucrine başladım bile ama saatlerini tutturamıyorum...Pazartesi 7 de vurdum dün 8:20 de bugün daha erken yapim diyorum ama...

Selamlar.Bende Tayfun hocaya gidiyorum tedaviye 2013 haziranda ilk denemem basarisiz olmustu.ikinci deneme icin basladim.lucrin igne kullaniyoru martin 14 itibariyle.hemsire aksam 17 ile 20 arasi bir saat belirleyip o saatte igneyi yapmami soyledi.bende her aksam saat 19 da oluyorum.hemsire 15 dakikalik sarkmanin bir onemi olmadigini soylemisti..

Selamlar.Bende Tayfun hocaya gidiyorum tedaviye 2013 haziranda ilk denemem basarisiz olmustu.ikinci deneme icin basladim.lucrin igne kullaniyoru martin 14 itibariyle.hemsire aksam 17 ile 20 arasi bir saat belirleyip o saatte igneyi yapmami soyledi.bende her aksam saat 19 da oluyorum.hemsire 15 dakikalik sarkmanin bir onemi olmadigini soylemisti..

Merhaba...
14 mart mı 20 gündür kullanıyosun yani...biz bu iğneyi ne kadar kullanıcaz ki adet olmadın mı yoksa oldun da devam mı ediyorsun iğnelere...OPU ve transfer aşamasına ne zaman geçilecekmiş ne aşamadasın şu anda merak ettim...

Bir de 15 dakikalık sarkma önemli değilse yani her gün aynı saatte yapmaya dikkat edicez o zaman...benim saat baya aşıyo çünkü...

Merhaba...
14 mart mı 20 gündür kullanıyosun yani...biz bu iğneyi ne kadar kullanıcaz ki adet olmadın mı yoksa oldun da devam mı ediyorsun iğnelere...OPU ve transfer aşamasına ne zaman geçilecekmiş ne aşamadasın şu anda merak ettim...

Bir de 15 dakikalık sarkma önemli değilse yani her gün aynı saatte yapmaya dikkat edicez o zaman...benim saat baya aşıyo çünkü...

14 martta başladım iğneye 28 martta adet oldum 29 martta yumurtalık kontrolüne gittim ve lucrın iğneye ilaveten gonal f iğne verdiler.29 mart itibariyle hem lucrın hemde gonal iğne oluyorum.Çarşamba günü kontrole gittim cumartesi tekrar kontrele gidicem.Saanırım cumartesi günü opu hakkında bilgi vericekler.

14 martta başladım iğneye 28 martta adet oldum 29 martta yumurtalık kontrolüne gittim ve lucrın iğneye ilaveten gonal f iğne verdiler.29 mart itibariyle hem lucrın hemde gonal iğne oluyorum.Çarşamba günü kontrole gittim cumartesi tekrar kontrele gidicem.Saanırım cumartesi günü opu hakkında bilgi vericekler.

Hayırlı osun cnm inşallah olumlu sonuç alırsın bize de moral olur...

en iyisi unutmamak için telefonun alarmını kur ozaman unutmazsın ben öyle yapıyordum

Tsk ederim canım.Insallah hepimiz olumlu sonuc aliriz..
Slm arkadaslar inşallah sonuna dek hersey harika gidecek ve basaracagiz bugun tayfun bey ile randevum vardi ve kalp atislarini sesli olarak esimle birlikte dinledik çok duygulandik 7 hafta 1 günlük bebisimiz :) sizlere en büyük tavsiyem tayfun hocama ve ekibe güveninin kendinizi ferah tutun Allahin izniyle kucaklayacagiz yavrularimizi :)

Slm arkadaslar inşallah sonuna dek hersey harika gidecek ve basaracagiz bugun tayfun bey ile randevum vardi ve kalp atislarini sesli olarak esimle birlikte dinledik çok duygulandik 7 hafta 1 günlük bebisimiz :) sizlere en büyük tavsiyem tayfun hocama ve ekibe güveninin kendinizi ferah tutun Allahin izniyle kucaklayacagiz yavrularimizi :)

Cnm cok sevindim allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin...icim sıkılıyodu nasıl olacak napicaz diye içime biraz su serptin... Haklısın en iyisi kosulsuz akılda soru işaretleri olmadan güvenmek biraz da akışına bırakmak sanırım. ..

Cnm cok sevindim allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin...icim sıkılıyodu nasıl olacak napicaz diye içime biraz su serptin... Haklısın en iyisi kosulsuz akılda soru işaretleri olmadan güvenmek biraz da akışına bırakmak sanırım. ..
Hay yaşa sen yaa anlatmak istediğimi ne güzel anlamissin :) seducummm 19 nisanda yeni kontrol var denk gelen olursaa beklerim kızlar :) hepiniz icin dua eden destinaniz :)

seninki uzun protokol benimki kısa oldu lucrin kullanmadım
ben adetin 3. günü klomenle başladım 7. güne kadar akşamları 2 tane birden yuttum
6.günü puregona kullanmaya başladım 150 doz
9.gün orgalutran da kullanmaya başladım yumurtalar baskılansın diye 4 gün kullandım 12. güne kadar
12. günde çatlatma iğnesi oldum ovitrella bugünde 14. gn yumurtallar toplandı

acaba transfer sonrası ne kullandınız?kan sulandırıcı bir şey verilmiş miydi, bazı hekimler standart başlıyor..

acaba transfer sonrası ne kullandınız?kan sulandırıcı bir şey verilmiş miydi, bazı hekimler standart başlıyor..

Ben kullanmadım transferden sonra estrofem kullanmaya başlamıştım opu nün olduğu günde cirinone jel kullanmaya başladım
ama sonucumu bugün aldım negatif oldu

Ben kullanmadım transferden sonra estrofem kullanmaya başlamıştım opu nün olduğu günde cirinone jel kullanmaya başladım

nazemir geçmiş olsun canım...hayırlısı olsun...umarım en kısa zamanda anne olursun...bu hüzünlü zamanları hatırlamazsın bile inşallah...

tayfun bey ne dedi duruma...

kızlar tayfun beyin istediği şu testler ne kadara yapılıyor...Bilginiz varmı...

bayan için

glucose
SGOT/SGPT
BUN/Kreatinin
TSH
HbsAg
Anti-HCV
Anti-HIV
Tam Kan Sayımı

BAY İÇİN
hbsAg
Anti-HCV
Anti-HIV

Son düzenleme:

burdaki birçoğunumuzun yaşadığı bir tecrübe, anlıyorum tevekkülle kalmanı dilerim..

kızlar tayfun beyin istediği şu testler ne kadara yapılıyor...Bilginiz varmı...

bayan için

glucose
SGOT/SGPT
BUN/Kreatinin
TSH
HbsAg
Anti-HCV
Anti-HIV
Tam Kan Sayımı

BAY İÇİN
hbsAg
Anti-HCV
Anti-HIV

SAĞLIK OCAĞINDA YAPTIRDIK BİZ hiç bi ücret ödemeden
sizde sorun bi sabah 9 dan önce alıyorlar kanı boşuna para vermeyin

nazemir geçmiş olsun canım...hayırlısı olsun...umarım en kısa zamanda anne olursun...bu hüzünlü zamanları hatırlamazsın bile inşallah...

tayfun bey ne dedi duruma...

inşallah hatırlamam
tayfun beyi görmedim ben merkezden döndükten sonra sonucu öğrendim

burdaki birçoğunumuzun yaşadığı bir tecrübe, anlıyorum tevekkülle kalmanı dilerim..

tekrar deneme imkanım olsa bukadar üzülmeyecem ama ne zor şartlarda yaptırdık bu tedaviyi ama çok şükürki sağlığımız yerinde

inşallah hatırlamam
tayfun beyi görmedim ben merkezden döndükten sonra sonucu öğrendim

tekrar deneme imkanım olsa bukadar üzülmeyecem ama ne zor şartlarda yaptırdık bu tedaviyi ama çok şükürki sağlığımız yerinde

bende aynı durumdayım canım tekrar deneme imkanım yok diyerekten ki ilk denememden beri söylediğimi düşünürsen bu 4. olacak...Peki tutacağının garantisi varmı yine yok hele 3.denememde sağolsun tepeden aşağı silkelediler beni onda tutmadıysa bi daha tutmaz dedim çünki bünye güçlendirici serumlardan tut gebelik aşısına kadar herşey yapıldı o kadar emindimki artık olur dedim...ama olmadı bi daha yapmam dedim şimdi yine doktorlardayım...üzülme bi daha yapamıcam diye kafanı takma şimdi bunlara... allah bi şekilde yol açıyor önüne... inşallah tedaviye gerek duymadan hamile kalırsın ama sakın durumum yok bi daha deneyemem diye salma kendini vazgeçme sakın...sadece akışına bırak...

bugün sağlık ocağına gittim bu arada teşekkürler arkadaşım önerin için burdaki bi hastaneden bu testlere 250 tl istediler yuhhh dedim...

sağlık ocağında hiç para vermeden iş yerinden izinde almadan sabah erkenden hallettim üstelik sonucu 3-4 günde verirler dedim ama yarın vericekler...

X