TAYİN

Cicek Kiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
6.092
17.575
Herkese merhaba 🌸 hemen konuya giriyim, Yalova merkez ve Çınarcık nasıl yerler? Ankaradan tayin isteyeceğiz 1 hafta içinde olduğu için gidip görme şansımızda yok malesef. Oturduğumuz ev satılana kadar kirada oturacağız.

Kira fiyatlarına az çok baktım ama insanları nasıl?
Orada yaşayan veya oraları bilen arkadaşlarımız varsa yorumları çok önemli

Herkese merhaba 🌸 hemen konuya giriyim, Yalova merkez ve Çınarcık nasıl yerler? Ankaradan tayin isteyeceğiz 1 hafta içinde olduğu için gidip görme şansımızda yok malesef. Oturduğumuz ev satılana kadar kirada oturacağız.

Çınarcık minicik gibi kalmış aklımda, hizmetiçi eğitime gitmiştim. Fazla bilgim yok.

Bizimde tayinler basladi hayirli olsun insallah.cinarcikta yazligimiz var kucuk guzel her sokagi denize cikiyor kiralar uygun yalovada oyle. Gecinirsiniz eger esiniz asker ve borcunuz yoksa

Merhabalar,

Bu yaz Çınarcık'a 1-2 gün kafa dinlemeye gittim ve tam anlamıyla hayran kaldım.. Her sokağı denize çıkıyor, meyve ağaçları, sessizlik, huzur dolu küçük bir yer. Bir şansım olsa kesinlikle Çınarcık derdim.
Eğer daha detaylı bilgi isterseniz de, orada yaşayan ve yerlisi bir arkadaşım ile görüştürebilirim sizi.

Hakkınızda hayırlısı olsun :)

Yalova kesinlikle ruhu olan bir şehir, kardeşim okumuştu. Ben cok sevmiştim

Bizimde tayinler basladi hayirli olsun insallah.cinarcikta yazligimiz var kucuk guzel her sokagi denize cikiyor kiralar uygun yalovada oyle. Gecinirsiniz eger esiniz asker ve borcunuz yoksa
Hayırlı olsun 🌸 eşim sağlıkçı, çok az bir ev borcumuz var ama evi satacağımız için oda sıkıntı değil. Ozellikle Insanları cok önemli

Merhabalar,

Bu yaz Çınarcık'a 1-2 gün kafa dinlemeye gittim ve tam anlamıyla hayran kaldım.. Her sokağı denize çıkıyor, meyve ağaçları, sessizlik, huzur dolu küçük bir yer. Bir şansım olsa kesinlikle Çınarcık derdim.
Eğer daha detaylı bilgi isterseniz de, orada yaşayan ve yerlisi bir arkadaşım ile görüştürebilirim sizi.

Hakkınızda hayırlısı olsun :)
Böyle güzel şeyler duyunca biraz rahatladım çok teşekkür ederim 😊 büyükşehir sevmiyoruz o zaman bize daha uygun geldi şuan 😊

yalova merkez kıralar çok pahalı.
çınarcık merkeze uzak(oda 20 dakıka) fakat heryerı cennet yalovanın.
küçük şirin bir il.
yerlısı pek yok.hep dışarıdan gelenler.
depremden dolayı çok göç vermiş.
artçı sarsıntıları oluyor.ilk geldiğim zamanda hoşgeldın yaptı bana.
tabiii birde türkden çok arap göreceksin.yazın türüyorlar.kıraların çok pahalı olma nedenlerıde bunlar.

yalova merkez kıralar çok pahalı.
çınarcık merkeze uzak(oda 20 dakıka) fakat heryerı cennet yalovanın.
küçük şirin bir il.
yerlısı pek yok.hep dışarıdan gelenler.
depremden dolayı çok göç vermiş.
artçı sarsıntıları oluyor.ilk geldiğim zamanda hoşgeldın yaptı bana.
tabiii birde türkden çok arap göreceksin.yazın türüyorlar.kıraların çok pahalı olma nedenlerıde bunlar.
Ankarada yaşıyoruz bulunduğum yer her yere uzak o yüzden 20 dakika bana o kadar kısa geliyor ki 😁 sonralarda depremden yıkılan bina yok dimi cunku deprem biraz korkutuyor beni.

Insanları çok onemli ama tabi her türden insan vardır

Ankarada yaşıyoruz bulunduğum yer her yere uzak o yüzden 20 dakika bana o kadar kısa geliyor ki 😁 sonralarda depremden yıkılan bina yok dimi cunku deprem biraz korkutuyor beni.

Insanları çok onemli ama tabi her türden insan vardır
yok şimdi bınalar yenı ve sağlamdır dıye düşünuyorum.olacak olanın onune geçilmez. rabbim gostermesin o gunleri.

şöyle soylıyım geldiğim yere gore ınsanları bana saygılı geldı.
teşekkür falan edıyorlar.:nazar::sampiyon:
komşuların çoğu arap mesela küçücük çocuğu bıle meraba dıyebılıyor.slm verıyorlar.

ama dışarıda yol yordam yok.mesela bız salıncakda çocuğu çok sallandırırız sırada bekleyen varsa ındrırız hemen onlarda yok bu.:halay:basıt ornek verecek olursam.boyle yani.

insanlıkda artık canıma kastetmesın yeter durumuna geldık. saygıyı aştık artık.Allah hayırlı ısnsanlarla karşılaştırsın.

X